News
BercikFarm

A wy już coś macie posiane ? -Wiosna 2018

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Wiadomość z agroFakt.pl

ZELKOW    296
ja pod koniec tyg, planuje wyjść do siewu i jarych i drugiej dawki na rzepak

damiandg    10

Ja dziś uprawiłem jutro sianie pszenica jęczmień i owies. Za jakieś 2 tygodnie łubin.

TomaszStach    85
Ja przed świętami dałem azot na zboża, a dzisiaj włóka. I jak mówią parę dni chłodniejszych, a później ciepło, to pasowało by coś o burakach pomyśleć

soltys48    1630

Nic:(

KOLOR POTĘGI JEST TYLKO JEDEN............................NIEBIESKI!!!!!!!!!!!!!!

3000 postów

mam nadzieję, że  chociaż w części z nich pomogłem

sylwekbarca2    13

siejecie mieszanki zbożowe? Np owies+jęczmień+pszenica? Czy stosujecie w nich jakieś zabiegi fungi oraz skracanie?

ZELKOW    296
Dokładnie jak tak sieję, i antywylegacz 725sl daję najtańszy i fungi z dwa razy o ile duże nawożenie azotu bo jak nie wielkie to raz starczy

Gość 30pawel   
Gość 30pawel
Nic. I szybko się na to nie zanosi. :(

zkordalski    112

Ja nic jak zalało na jesieni tak woda stoi a mam tam obornik do rozwiwzienia i orka masakra nawozy poszły polifoska na łąki potem padał śnieg więc pewnie h*j z tego zostało pierwsza dawka na żyto poszła azotu 200kg ha jak przymarzło bo wjechać by nie szlo bo bagno, ładnie było a potem atak zimy kolejny. ...porażka na całości kwalifikat mi z pół hektara to zgnił woda do kostek cały czas ....a obornikiem się topie bo nigdzie wywieźć nie da rady...

Mari82    26

Tybalt już równy tydzień w ziemi,została arabella do siania i jęczmień.

RafaKdziela    245

W tym tygodniu ruszam z owsem .Ziemia odmarzła i można coś robić .Na glinie trochę podsycha .Po weekendzie może uda się groch zasiać i dalej zboże .Pewnie na gliny wjechał ,bym pod koniec tygodnia ,lecz rowów narobić mi się nie opłaca .

3 godziny temu, ZELKOW napisał:

Dokładnie jak tak sieję, i antywylegacz 725sl daję najtańszy i fungi z dwa razy o ile duże nawożenie azotu bo jak nie wielkie to raz starczy

To kolega ile zbiera z hektara takiej mieszanki ton ?

I love salsa

Matis96    9
Warunki na polu optymalne ale najpierw owies a późnej ewentualnie pszenica

daron64    618

Ja to pod jare dopiero wczoraj zacząłem orać :) a oziminy - rozsialem pierwszą dawkę N, a po niej zimno, śnieg, deszcz, znowu zimno i po 2tyg od rozsiania dopiero pierwszy ciepły dzień dziś, a zboże nic nie ruszyło. Jak będę miał jeszcze 8hq pszenżyta na przesianie to tylko w łeb sobie strzelic

marekfarmer    6746

Mieszankę zasiałem tydzień  temu  dzisiaj uprawiam pod  pszenicę  i kukurydze  jutro  jak nie będzie padać  sieje pszenice

Kto drugiego łaje, niech sam przykład daje

Głupiemu ustąpić, sto dni odpustu dostąpić.

Głupi  marzy  o bogactwie, a mądry  o  szczęściu

soltys48    1630

no dziś udało się posiać groch

KOLOR POTĘGI JEST TYLKO JEDEN............................NIEBIESKI!!!!!!!!!!!!!!

3000 postów

mam nadzieję, że  chociaż w części z nich pomogłem

PAN88    6

zasiane 4 ha pszenżyta jarego  jutro jeszcze 3,5ha pszenżyta oraz może 2 ha pszenicy jarej owies może  w sobotę 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.