kami

Ceny ciągników grupy CNH (Steyr, Case IH, New Holland)

Polecane posty

5 godzin temu, adam1984 napisał:

Może ktoś zna ceny NH T4.55 i T4.55s?

T4.65S skrzynia z pełzakami klima fotel pneu. siłownik wspomagający zaczep suwakowy, dwie pary hydrauliki, błotniki skrętne, obciążniki na przód 

Cena 120 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Servus chłopy. 

Co wybrać Case maxxum145 AC - 259, NH T6 DC 265, Valtra N114 270,Claas Arion 510 260,JD 6120M 260

Netto stawki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajerwerków może nie mają ale na kompletniej biedzie nie są (miękka os, pompa mocniejsza, Eco bieg) 

Ceny po dwóch mscach negocjacji zbite po ok7% od dobrych już ofert. 

Nie potrzebuje filozofów tylko konkretną odp kto co by wybrał, wszystkie podobnie wyposazone

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konio1011    100

Prosty wybor case najmocniejszy i najtanszy ( nie ma skrzyni ac w case jak juz to cvx) aczkolwiek cena nierealna na bezstoponiowce. Jd odpada bo porownujac te ciagniki odstaje gabarytami sporo. Przy tych cenach zastamowil bym sie jednak powaznie nad valtra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Jeszcze raz. Case ma skrzynię Electro Command tak? NH ma skrzynię Dynamic Command? 

Z tych dwóch Case odpada. 

JD 6M bardzo popularny model, ale mniejszy od pozostałych szczególnie podnośnik słaby na tle konkurencji. 

Claas Arion to to samo co T6/Maxxum tylko inny silnik i skrzynia. Taki mix JD i MF ;) na 510 dostałem wycenę na ok 256 tys netto. Jakoś zimą listopad/grudzień. 

Przy tych cenach Valtra jest dość rozsądnym wyborem aczkolwiek moim zdaniem NH bije na głowę inne ciągniki jeżeli chodzi o skrzynię;)

 

 

Oprócz Valtry reszta na zamówienie?


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Case EC przód WOM miękki plac, NH DC miękki zamówienie, Valtra wyposażona Kabina amor os twarda, Claas zamawiany. 

EC ryczy ale sprawdzona przekładnia, DC nowosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Le Panie jak Valtra bez osi to od razu se odpuść. 

Wybór prosty teraz. 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konio1011    100

No to nie zastanawiaj sie tylko bierz nh na DC. Nowy ciagnik bez amortyzacji przedniej osi to nieporozumienie. Nh ma 4 lata gwarancji na ta skrzynie takze jesli cos by sie mialo z nia dziac to w tym czasie juz powinno wyjsc

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest argument... ale valtra skrzynia 30/30 i z tych wszystkich robi najlepsze wrażenie, taki najbardziej dofinansowany,ergonomiczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Skrzynia Valtry nie ma startu do DC. Szarpie jak stara k... ;)


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konio1011    100

Sumek dobrze skalibrowana bardzo plynnie dziala. To co stoi na placu to masakra. Np w mf jak wsiadlem w 5712s i 7714s na dyna 4 to prawie z kabiny wylecialem jak biegi zmienialem ale za to znajomy ma juz rok to dziala bardzo plynnie. Duzy plus DC to taki ze czy w transporcie czy w polu mozna pracowac na jednym zakresie zmianiajac tylko polbiegi i to jest bardzo wygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

MF u Korbanka chodzą idealnie. Znaczy plynnie. 

Za to jak wsiadłem do T4 to tak jak piszesz. Najlepsze było to, że rano oddałem T6 a po południu jeździłem T4 więc miałem bezpośrednie porównanie. 


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Jak bez ośki to z 25k by musieli zejść albo jeszcze lepiej. ;)

A maxxum w tym samym wyposażeniu co NH kosztuje tyle samo. Jeżeli diler mówi, że Case jest droższy to jest cham i kłamca.


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konio1011    100

Tu kolega ma 270 bez miekkiej osi oferte wiec cos tam jeszcze urwiesz tym bardziej ze na placu stoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konio1011    100

A jakie pozostale parametry? pompa 90l? podnosnik 7,8 t? ile par hydrauliki? podlokietnik? oswietlenie premium? jakie opony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ma, ale takiej oferty nie dostaniesz jak nie pokażesz od konkurencji czegoś równie dobrego, tak u nas 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Czyngis ja wiem, że z Mongolii a w Polsce to gdzie mieszkasz? Jaki region?


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj