johny

Case seria JX

Polecane posty

kobra89    71

A co lukasz masz zamiar kupic CASE JX 85 czy jak ze pytales?


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

Hahahah dobre kupil i pyta teraz o awaryjnosc udany jestes :(


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz27    10

case kojarzy mi się z dobra marka więc kupiłem. :( a opinię innych zawsze trzeba pozna bo można niektórych awari uniknąc


sprzedam kombajn fortschritt E 517

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

Ja pobnie robilem jak ty jak mialem placic przedplate na NH. :(


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz27    10

ja juz za niego zapłaciłem więc nie ma odwrotu ale myśle że bedzie dobrze :(


sprzedam kombajn fortschritt E 517

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

U mnie kolega jest dilerem NH i tak polecal TD, no to wzielem i mowilem ze jak bedzie sie psol to niech zabiera do siebie i daje drugiego:P, a na ile dostales gwarancje na CASE


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz27    10

12 miesięcy. koleś mi mówi że się nie psuje więc i gwarancja niepotrzebna :( zobaczymy.składany w Austri to raczej nie bedzie z nim problemów.


sprzedam kombajn fortschritt E 517

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

Ale to nie ma nic do tego czy jest skladany w Austrii czy Wloszech czy Turcji, tu chodzi o jakosc zlozenia i podzespoly a kraj skladania nie ma nic do tego.


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sambao    2

CASE jest składany we Włoszech a dokładnie marka Fiata dawny International chyba ogólnie dobra marka. Lepszych nie trzeba szukać.


GMO jest ok!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

Szczerze to ja juz sam nie wiem bo NH niby we Wloszech sa skladane a Case w Austrii ale dochodza mnie sluchy ze i Nh jest skladany w Austrii ale i Case niby tez jest skladany we Wloszech ja juz sam nie wiem co i jak. Ale najwazniejsze sa podzespoly i wykonanie a reszta to roznica obu marek w koloze i masce:P


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

W Austrii składany jest CS PRO, JX i JXU we Włoszech - info od dilera Case, na ile prawdziwe to nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz27    10

dla mnie to może być składany na Grenlandii żeby się tylko nie psuł. :(


sprzedam kombajn fortschritt E 517

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

Dokladnie kazdy w dzisiejszych czasach patrzy na tania sile robocza wiec nie dziwie sie ze zmieniaja miejsce produkcji, ale wlasnie najwazniejsze jest to ze sprzet ma byc niezawodny i koniec.


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sambao    2
Szczerze to ja juz sam nie wiem bo NH niby we Wloszech sa skladane a Case w Austrii ale dochodza mnie sluchy ze i Nh jest skladany w Austrii ale i Case niby tez jest skladany we Wloszech ja juz sam nie wiem co i jak. Ale najwazniejsze sa podzespoly i wykonanie a reszta to roznica obu marek w koloze i masce:P

Ja wam mogę powiedzieć po tabliczkach. W tamtym roku kupiłem nówki New Holland i Case. Na Case JX 80 Made in Italy. Na New Holland t7030 Made in UK. Przynajmniej u mnie tak jest.


GMO jest ok!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz27    10

w tym tygodniu przywioza mi ciągnik to napisze gdzie go skladali. diler twierdzi że w Austrii


sprzedam kombajn fortschritt E 517

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56
w tym tygodniu przywioza mi ciągnik to napisze gdzie go skladali. diler twierdzi że w Austrii

 

To gdzie był składany zależy od serii, np ja ma NH TS 115A, składany w Anglii. Wiem, że TDD, JX są składane we Włoszech


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubu365    1
Ciekawe czy new holland td jest jeszcze od tego tańszy?

ps. jest jakiś większy dieler case w lubelskim?

 

 

 

w lubelskim na pewno w Niedrzwicy Dużej


Wielki fan case jx/new holland td

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubu365    1
Znacie może cenę podstawowej wersji JXU 75

 

u dilera facet w Niedrzwicy Dużej mówił ze 114000 netto czyli 140000 brutto ale bez obciązników


Wielki fan case jx/new holland td

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
statek    140

JX 90 agroma białystok to cena 130 brutto

 

sam widzialem oferte:)


Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beorn    1

z jakim wyposazeniem?? ja daje za niego 1tys wiecej ze wszystkim oprocz skrzyni 20x12. zamawial juz ktos moze to zalaczanie napedu i blokady elektrohydrauliczne?? bo w td juz ponoc mozna. gdybym o tym wiedzial wczesniej chetnie bym sie skusil.

 

. Od zeszlego tygodnia jestem posiadaczem Jx'a i mam takie drobne pytanka;

1. czy jest gdzis regulacja przeplywu oleju w hydraulice?? bo na moj gust za bardzo mi szarpie agregatem

2.w instrukcji jest napisane ze gdy kluczyk przekrecony jest max w lewo mozna wlaczyc swiatla pozycyjne i wyjac kluczyk tymczasem u mnie nic nie da sie wlaczyc oprocz koguta. a najbardziej wkurza mnie ze nie da rady posluchac radia i trzeba wlaczyc "zaplon' a wtedy piszczy to cholerstwo:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

Te piszczace "cholerstwo" latwo jest odlaczyc ;D, a przeplywu oleju to jeszcze nie slyszalem zeby ktos wogole regulowal?


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damian2302    4

Siemka beorn

Mam jx już prawie rok i żadnych problemów z nim nie miałem a co do ciśnienia oleju to nic się nie reguluje wiem bo tata się pytał jak przyjechali olej wymieniać.natomiast moge ci powiedziec ile kosztuje tylnia szyba-1000 zł drzwi te szklane 1620zł i tam mała szybka półokrągła-706zł;((przykra sprawa z tymi szybami;((dużo kosztują a uszczelka na te drzwi szklane sama kosztuje 260 zł lepiej skleić i oprócz szybami nic sie nie dzieje))) na szczęscie mam już w nim 670godzin


Case jest the best

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez TrAkToReK
      Witam
      Tak jak w temacie. Czy to dobry sprzęt ten CASE??? Chce go kupić ponieważ ma dość ładny wygląd i można go używanego za ładne pieniądze, chce aby ciągnik miał MAX 95 KM. I uprzedzam kosztował MAX 60 tys. ZŁ Ile pali bo miałem Ursusa 914 i to była wielka cysterna B)
       
      Pozdrawiam
       
      (Z góry THX)
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj