SIEWCA

Dopłaty 2011-2013

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
rzeznik13    287

U mnie również uprawy wymarzły,musiałem przesiewać,ale kto się tym interesuje,jak oni mają ciepłe posadki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

to nie wiem czemu u nas we wiosce wszyscy prawie dostali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeznik13    287

Wujek zawsze w grudniu dostawał,ale w tym roku byli na kontroli i sprawdzali wszystko,daty wykonywania oprysków,faktury za zboża,szkolenie na opryskiwacz,sprawdzali czy pola są zadbane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksys    23

A czy w biurze powiatowym arimr można się dowiedzieć czy dopłaty zostały naliczone i decyzja o wypłacie poszła do Warszawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakub21    20

Możesz się dowiedzieć w biurze czy zostały naliczone w jakiej kwocie oraz możesz wystosować pismo że chcesz aby twoja decyzja została wysłana do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    316

a jak to jest z decyzjami RS.

Przesyłają zawsze czy tylko jak coś jest nie tak?

Tato na jpo+upo nie dostał decyzji a kasę ma na koncie.

Ja dostałem decyzję na jpo+upo a kasy nie dostałem, a na RS ani decyzji ani kasy.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darekpol    13

Ja na JPO+UPO dostałem decyzję, kasy jeszcze nie ma. Za RS kasa na koncie., a decyzji nie będzie.

Edytowano przez Darekpol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bonzoo1224    0

U mnie w tym roku kobieta sprawdzająca wniosek 7ha(!!!) "zgubiła", bo stwierdziła, że na mapkach satelitarnych tam są nieużytki. Gdybym znajomego z mojej Agencji nie spytał jak tam naliczanie mojego wniosku idzie i nie poprosił,żeby w niego zajrzał, to bym miał po dopłatach z tego kawałka. Pierwszy rok mam to dzierżawie, kawałek ma 9,5ha, a ona 7ha mi odrzuciła. Jak to usłyszałem to normalnie stan przed zawałowy miałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati0907    3

Dopłaty pierwszy raz dostaje. Decyzja na ONW na początku października a kasa w pierwszym tygodniu wypłacania. Decyzja na RS na początku grudnia a kasy nie ma. JPO+UPO, nie wiem czy decyzja będzie ale kasy też nie ma. Piszcie którego dostajecie przelewy bo mi się wydaje że oni tylko 2 dni w tyg wypłacają, poniedziałek i piątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro321    103

Lubelskie. ONW już na koncie, RŚ i obszarówka jeszcze nie. Mi decyzje wogóle nie przysłali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darekpol    13

Decyzja za Rolno-Środowiskowe? Coś było nie tak? Bo pomimo modulacji w JPO+UPO, jeśli w rolnośrodowiskowych jest wszystko ok to na nie nie ma decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtyczka7    0

To dobre u was już decyzje i kasa a u mnie od dwóch dni kontrola z agencji. Każdą działkę sprawdzają (biegają z łopatą do śniegu i kopią). Chyba pieniądze będą ale dopiero w czerwcu. ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klama    13

U mnie tylko kontrola na rolno srodowiskowe. Przyjechali Jak był śnieg, ale wzięli nr i zadzwonili ze przyjadą jak śnieg stopniał. Sobie na dopłaty poczekam trochę...


KPK - Ochrona

Zapraszam na moje konto YT /user/klama958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jozmi    0

To dobre u was już decyzje i kasa a u mnie od dwóch dni kontrola z agencji. Każdą działkę sprawdzają (biegają z łopatą do śniegu i kopią). Chyba pieniądze będą ale dopiero w czerwcu. ;[

Spoko nie bedzie tak żle ja miałe w ubiegłym roku kontrole to dopłaty dostałem w maju:) a w tym roku to jescze nawt ONW nie dostałem a tak sie chwalili że szybko wypłacają. A co do kontroli to pare dni temu widziałem jak koleś wyciagał kontrolerów z łąki tak ugrzęźli że nawet haka im wyrwał pózniej założyłi linkę po otwarciu tylnych drzwi już myslałęm że im kabrio zrobi;) ale jednak wyciągnął ich -takie roztopy a oni na łąkach w grudniu latają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Panowie a dostał ktoś już dopłaty obszarowe z Lubelskiego ? decyzję ?

 

 

Dzwoniłem ostatnio codziennie do banku (nie w sprawie dopłat a innej wpłaty) i już się zaczynają "rzucać" stare baby , że za często :o Ciekawe co będzie jak ludzie zaczną dzwonić do banków po nowym roku w sprawie dopłat ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
speeeder    32

Witam

Dostał ktoś dopłate z podkarpacia?

Pozdrawiam

 

Ja przedwczoraj dostałem decyzję, z modulacją niestety (ponad 45ha) mam nadzieje że do miesiąca od otrzymania decyzji będzie kasa.

W tamtym roku decyzja też w grudniu, a kasa w połowie lutego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peters    21

Koledzy ile jest do hektara JPO + UP złotych bez żadnych obcieć? Bo sprawdzałem na stronie ARMIR i wychodzi 943,86 do hektara ja mam 12 hektarów to powinienem tyle dostać a otrzymałem 894 zł do hektara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez odrion
      Panowie i być może Panie. 
      W temacie nowych dopłat wszystko już jest jasne. Wystarczy przejrzeć 1200 stron WPR. To wszystko jest dostępne i każdy może sobie sprawdzić. Mi też nie chce się pisać za dużo bo po pierwsze każdy ma inną sytuację a po drugie zaraz to zginie w tym temacie. Proponuję założyć nowy temat o dopłatach i tam chętnie odpowiem na pytania. 
      Ale jedna rzecz warto tutaj napisać. DkR7 która wprowadza wymóg 3 roślin od 10ha na 2023 jest zawieszona, więc mamy tak nietypowy rok że można siać i 100% 1 rosliny. 
      Dla przypomnienia DKR to coś co jest obowiązkowe i w kolejnych latach (od 2024 ) bez spełnienia wszystkich DKR będzie zero dopłat. 
      Na 2023 zawieszono DKR 7 i 8, a więc zmianowanie, dywersyfikacje oraz tzw. ugorowanie. Wymagana jest pokrywa roślinna na 80% GO. 
      Zróżnicowana struktura upraw to ekoschemat i to dość nisko wyceniany (ok 300 zl). Ten ekoschemat to porażka, bo jare i ozime to 1 roślina, rzepak i zboża są w 1 grupie i nie mogą przekroczyć 65%. Dodatkowo wymóg bobowatych. Zresztą tutaj wyciąg z WPR dotyczący tego ekoschematu. Ekoschemat to jest coś dodatkowego i nie ma wpływu na pozostałe dopłaty.  DKR muszą być spełnione a ekoschemat może być spełniony. 
      Podsumowując na 2023 większość tragicznych ograniczeń jest zawieszona.

    • Przez karol
      Informuję wszystkich że 15 lutego tego roku (2008) upływa termin dostarczania wniosków o dopłatę do materiału siewnego. Dotyczy to tylko roślin ozimych.
       
      Więcej na stronie Agencji Rynku Rolnego
       
      www.arr.gov.pl
       
      Wniosek
      http://www.arr.gov.pl/data/01593/dms_p1_f2.pdf
       
      Instrukcja
      http://www.arr.gov.pl/data/01593/instrukcja_dms_p1_f2.pdf
    • Przez rolnik22
      Czy już coś wiadomo jak będą wyglądały nabory na PROW 2014-20? Na jakich zasadach będą przyjmowane wnioski o dofinansowanie z UE? Co z Młodym Rolnikiem i Rentami Strukturalnymi na kolejne lata?
    • Przez Kowalsky30
      Kontynuacja tematu
       
    • Przez margoo78
      Czy ktoś zna więcej szczegółów dotyczących dofinansowania zakupu silosów zbożowych? Zastanawiam się, czy będzie się to wiązać z jakimś cyrografem na 5 lat.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj