Skocz do zawartości
News
Seweryn

Jaki polecacie nowy ciągnik o mocy od 100 do 130 KM?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Seweryn    0

Osobiście najbardziej odpowiada mi Zetor Forterra 11741 (cena i przyzwyczajenie do marki :) ). Tylko może poczekać, aż będzie z zetorowskim silnikiem? A Wy co polecacie???

Wiadomość z agroFakt.pl

gumis45    1

Nie mam nic do NH ale i Jd jest dobry moim zdaniem a jeszcze lepiej byloby jak kupilbys Valtre lub Fenda

Niezawodność Jest Naszą Siłą

pioter    45

tak tylko ile ta N121 kosztuje??

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Józek    0

NH, bo ceny są dość dobre i zależne jest jak daleko masz serwis. JD także dobra maszyna. W sumie 100-130 KM to duży wybór i różne serie.

tomek    0
A class? Dobra firma a cena niezbyt wysoka.

to jedź do krobanka:-D u nas we wiosce ma jeden aresa i brał od korbanika tak go oskubali że szkoda gadac

piootr    3

Claas jest cenowo to samo co JD

130 km to niezłą cene ma silver 130 będzie niewiele droższy od zetora 11741

piootr    3
z tym ze silver to praktycznie golasek a w zetorze masz ehr i lepsza skrzynie...

Zależ czego się szuka jak dla mnie to ehr nie jest aż tak konieczny ale można kupić ze skrzynią 72/72 i rewersem elektrohydraulicznym , ehr silvera

Seweryn    0

Zgadzam się że wybór jest duży, ale cena Zetora (170 tys. zł brutto - promocja jeszcze trwa) w stosunku do wyposażenia jest korzystna. A jak cena innych? Valtra? Odjęło mowę :P

piootr    3

dzisiaj woziłem sobie obornik a na sąsiedniej działce śmigał kumpel silverem 130 z kosem 3 m i jak jechałem równo z nim na 2 połowe pola to 4 szosowa w 360 i 1800 obr ziemia jak przy miedzy jechał do leciała aż na moje pole :cool: i dymka wcale w same nie było

luk2782    19

Same silver 130 bardzo bobry ciagnik pa podzespołach Deutza i ZF

Nie ma piękniejszego dzwięku niz ryk 7,1 litrowego Deutza - muzyka dla moich uszu:)

szacunek dla NH ale respekt uznanie i oddanie dla DEUTZ-FAHR-a:)

ansu    93

A może z używanych coś polecicie tak do 50.000zł mam niewielkie gospodarstwo maszyny typu pług obrotowy agregat ścierniskowy czy uprawowo-siewny wymagają większych ciągników i mój biedny MTZcik 82 nie daje rady.

Tylko przeważnie ciągniki używane są u kresu a szczególnie te duże wyprodukowane po 1990 roku ( im nowszy tym bardziej zużyty), Jakie marki modele z używanych można kupić?

gumis45    1

Ja radzilbym cos zachodniego typu Mf Fendt a nawet Renault poniewaz jest czesciopwo nad podzespolach Fendt a polskie ciagniki tez nie sa zle ale odstaja od zachodnich np pod wzgledem wyposazenia kabin skrzyni biegow itd

luk2782    19

kup Zetora najlepiej z importu bo sa lepiej wyposażone

Nie ma piękniejszego dzwięku niz ryk 7,1 litrowego Deutza - muzyka dla moich uszu:)

gumis45    1

Zetor ma za malo przelozen 3 lub 4 to definytywnie za malo do agregatu uprawowo siewnego lub podorywkowego ale to jest tylko mije zdanie

LowRider    33

Właśnie, że same silver nie jest na podzespołach Deutza i ZF bo to 100% włoszczyzna ale Same Iron to już tak pomijając modele 175s i 200s które mają włoskie skrzynie.

Grześ    3
A może z używanych coś polecicie tak do 50.000zł mam niewielkie gospodarstwo maszyny typu pług obrotowy agregat ścierniskowy czy uprawowo-siewny wymagają większych ciągników i mój biedny MTZcik 82 nie daje rady.

Tylko przeważnie ciągniki używane są u kresu a szczególnie te duże wyprodukowane po 1990 roku ( im nowszy tym bardziej zużyty), Jakie marki modele z używanych można kupić?

A może 1224 lub coś podobnego. Chyba że masz dość nieustannego wajhowania. Alternatywą jest JD 6400. Widziałem go w pracy i aż mnie dziwko hapło jak mykał z gruberem, phx6 i agregatem uprawowo siewnym.

The Truth Is Out There

luk2782    19

Właśnie, że same silver nie jest na podzespołach Deutza i ZF bo to 100% włoszczyzna ale Same Iron to już tak pomijając modele 175s i 200s które mają włoskie skrzynie.

A co masz atka bryke? jezdziłes? widziałes ? czy może tylko słyszałes? a wiesz ze koncern SDF robi tak sami jak CNH?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez piotrek202127
      Witam wszystkich zgromadzonych,
      Chcę kupić ciągnik rolniczy DF lub zetora
      I teraz jeśli moglibyście powiedzieć coś o tych ciągnikach i który z tych 2 jest lepszy, jak jest ze spalaniem, awaryjnością  i dlaczego dany ciągnik jest lepszy, to byłbym wdzięczny. Ciągnik pracowałby jako główny ciągnik tzn. orka, siewy itp. Możecie podawać inne propozycje o podobnej mocy  i cenie
      Pozdrawiam 
    • Przez Zet7211MF6140
      Witam.
      Co powiecie na temat tego ciągnika czy jest godny polecenia czy lepiej nie zawracać nim sobie głowy? Wady, zalety jego. https://www.otomoto.pl/oferta/case-ih-mx-100c-ciagnik-rolniczy-pneumatyka-case-nie-new-holland-zetor-john-deer-ID6AzUgC.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8
    • Przez marek0609
      Witam chciałbym uruchomić biznes związany z wykopami,chce kupić koparke 5 ton I zastanawiam się jakim dyrektorem mógłbym ja ciągnąć, tak aby prędkość była 40km/h
    • Przez zulus
      Jak w temacie nowy czy stary mam belarusa 920 to wiem co to ciągnik ze wschodu ,case troche znam smam obawy jeden nowy ale awaryjny a drugi też ma wady i zalety poradzcie co zrobić z góry dziękuje
    • Przez MotoMaszyny_pl
      Witam wszystkich serdecznie,
      Razem ze wspólnikiem tworzę serwis ogłoszeniowy z maszynami rolniczymi, budowlanymi i ogólnie ciężkim sprzętem.
      Chcielibyśmy, aby serwis był przejrzysty i maksymalnie dopasowany do potrzeb użytkowników (czyli Waszych!), dlatego też mam ogromną prośbę...
      Bardzo proszę o odwiedzenie kategorii ciągników rolniczych https://motomaszyny.pl/rolnictwo/traktory/traktory-rolnicze/1 i wypisanie swoich spostrzeżeń, uwag, opinii na temat parametrów widocznych w tej kategorii.
      Jakie parametry są istotnie przy wyszukiwaniu traktora? Czy czegoś tam przypadkiem nie brakuje?
      Za zaangażowanie i odpowiedzi oczywiście z góry BARDZO dziękuję!

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.