Krzysiu18

John deere 1640

Polecane posty

Krzysiu18    0

Na co zwrócić szczególną uwagę przy zakupie John Deere 1640? Może ktoś wie o jakichś wadach lub najczęściej występujących usterkach które wymagały by większego nakładu finansowego w naprawie? czekam na wszelkie informacje

Edytowano przez Krzysiu18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gogisiov    9

Własnie, dołanczam sie do tematu bo jestem zainteresowany tym ciagnikiem jak z jego awaryjnoscia, dostepnoscia czesci i spalaniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyszek8201    174

Własnie, dołanczam sie do tematu bo jestem zainteresowany tym ciagnikiem jak z jego awaryjnoscia, dostepnoscia czesci i spalaniem ;)

pewnie troche puzno ale napisze. W tych starych jelonkach najwazniejsza sprawa jaka trzeba sie zainteresowac prucz silnika,skrzyni jest chydraulika,jest ona dosyc rozbudowana i nie idie wszystkiego od razu wyczuc podstawa to rozgzac troche ciagnik sprawdzic czy nic nie drzy ,podnosnik wspomaganie itp. Ogulnie te ciagniki nie sa awaryjne u mnie tylko pompa hydrauliczna padla i regeneracja gdyz nowa jest droga. ciagnik jest dosyc wygodny a spalanie nie jest duze wiadomo zalezy ,u mnie np gluwnie belarka claas,plug zwyklu 3skibowy grudziadzki sred okolo 6l na mth

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan675    1635

pewnie troche puzno ale napisze. W tych starych jelonkach najwazniejsza sprawa jaka trzeba sie zainteresowac prucz silnika,skrzyni jest chydraulika,jest ona dosyc rozbudowana i nie idie wszystkiego od razu wyczuc podstawa to rozgzac troche ciagnik sprawdzic czy nic nie drzy ,podnosnik wspomaganie itp. Ogulnie te ciagniki nie sa awaryjne u mnie tylko pompa hydrauliczna padla i regeneracja gdyz nowa jest droga. ciagnik jest dosyc wygodny a spalanie nie jest duze wiadomo zalezy ,u mnie np gluwnie belarka claas,plug zwyklu 3skibowy grudziadzki sred okolo 6l na mth

nie chce zakladać nowego tematu, w jelonku z kabiną sg2 nie odbija zapadka od wajchy biegów szosowe polowe nie wiem co tam mogło się stać i jak to rozebrać, takiego już kupiłem z góry dziękuję za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glwoj    5

Opisz dokładniej, jak nie odbija zapadka? Wsadzasz polowe czy szosowe i nie trzyma w położeniu jazdy? Biegi masz po prawej stronie?

Edytowano przez glwoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan675    1635

tak, po prawej ,właśnie podczas przełańczania szosowe polowe ta zapadka co wajcha od biegów wychodzi już na zewnątrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glwoj    5

Ja bym ci radził wejść pod ciągnik z prawej strony, i odkręcić osłonę (przykrywa element 74, 75 na zdjęciu http://jdpc.deere.co...__UN14JUL10.gif), następnie ściągnąć cięgło od biegów polowych/szosowych i sprawdzić czy tam będzie trzymało przy zmianie polowe/szosowe. Dzięi temu dojdziesz czy problem jest w skrzyni czy w tych cięgłach co idą do góry.

Edytowano przez glwoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glwoj    5

Czujnik jest na pompce hamulcowej, a pompka jest przy pedałach pod osłoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan675    1635

wczoraj naprawiłem ,wykręciłem ten czujnik, wkręciłem i pojawiły się światła stopu, dzięki za wskazuwki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dwaa9
      Część. Nagle przestała mi działać hydraulika. Po zgaszeniu i opuszczeniu podnośnika i tura. Teraz nic nie działa. Nie podnosi ani nie działa wspomaganie. Wom działa. Gdzie moze być przyczyna?
      Dodam jeszcze że olej jest, filtry wymieniane w tamtym roku. Myślę że to może być przednia pompa bo wcześniej stukała a teraz ucichło 
    • Przez TOMASZ22
      Jestem po wymianie obu pomp w moim jelonku, wymieniłem oraz filtr oleju, a ciągnik nadal kiepsko podnosi
       
      Caps Lock!
    • Przez JacekBiernacki
      witam ma problem z podnośnikiem w swoim jd 2140 otóż sytuacja wygląda tak że podnośnik po wyłączeniu ciągnika opada momentalnie a gdy podpinam cięższa maszynę to na wolnych obrotach nie potrafi jej utrzymać w powietrzu wydaje mi się że to tłok jest winny chyba że zawur
    • Przez Mateusz0110
      Witam
      Mam taki problem w John Deere 3140 że nie mogę zmienić biegów na dźwigni od rewersu czyli żółw zająć i wsteczny .albo muszę wrzucić na luz 1.2.3.4 i dopiero tam wbić albo je jestem wstanie ruszyć bo albo zblokuje biegi albo wg nie mogę zmienić biegu chodzi o żółw zająć i wsteczny .jak odkręciłem to cięgno od lewarka które idzie do tego walka wodzika od skrzyni to cały ten wałek kręci się w koło .czy to będzie uszkodzony ten wałek w środku ?? Podobno bardzo często w tych jelonkach się to dzieje 
    • Przez Paweł20
      Szukam całej tylniej lampy z obudową do john deere 2040
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj