Polecane posty

wiesiek63zmc    1049
10 godzin temu, Niki20 napisał:

Wiesiek skąd takie informacje? Czy to po prostu sarkazm?

Troche sarkazmu .ale często jest tak że do grudnia drożeje bo panika ,bo kasa spływa a potem stabilizacja lub małe obniżki U mnie tak było w ubiegłym roku .Teraz jeśli nie zdołam kupić nawozu do pażdziernika  to kupuje pare dni przed sypaniem.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Znajomy handlarz zarzeka się, ze teraz nie zaleją kraju tanie nawozy ze wschodu, bo nie ma podpisanych kontraktów. Podobno wielu boi się powtórki z ubiegłej wiosny. Od stycznia kolejna podwyżka 30 zł  w górę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kulczer    109
14 godzin temu, AleksanderX napisał:

Miałem dziś telefon że w połowie stycznia mogą przywieśc po 1134 brutto saletrę

Wyślij mi telefon kupuje cały samochód

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7975
13 godzin temu, Roki212 napisał:

Aby nie było tak jak z ON że wszędzie spada tylko nie na stacjach jakoś 

a skad wziąć na 500+, policjantom, WOT , wojsku też mieli podnieść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popo73    78
1 godzinę temu, Uziu92 napisał:

a skad wziąć na 500+, policjantom, WOT , wojsku też mieli podnieść

No i dołożyć do prądu,suszowe,itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieter1991    99

Akurat cena ON i PB w detalu to głównie wina właścicieli stacji. W tej chwili mają marże na poziomie 50-70 gr, a normalnie było ok 20 i już nikt nie narzekał. Po prostu mają szansę na duży zysk to po co mają obniżać ceny, tym bardziej w okresie bożonarodzeniowym (dużo wyjazdów, zakupy, wczasy, itd.) Po Nowym Roku (jeśli baryłka nie zdrożeje) marże powinny wrócić na normalny poziom i moooożeeeee zapłacimy normalnie. 
Jakie macie ceny na wschodnie NPK?  

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AleksanderX    522
3 godziny temu, kulczer napisał:

Wyślij mi telefon kupuje cały samochód

Na OLX chyba też chyba ten numer telefonu sie ogłasza - poszukaj wpisz saletra po 1050

Edytowano przez AleksanderX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
52 minuty temu, pieter1991 napisał:

Akurat cena ON i PB w detalu to głównie wina właścicieli stacji. W tej chwili mają marże na poziomie 50-70 gr, a normalnie było ok 20 i już nikt nie narzekał. Po prostu mają szansę na duży zysk to po co mają obniżać ceny, tym bardziej w okresie bożonarodzeniowym (dużo wyjazdów, zakupy, wczasy, itd.) Po Nowym Roku (jeśli baryłka nie zdrożeje) marże powinny wrócić na normalny poziom i moooożeeeee zapłacimy normalnie. 
Jakie macie ceny na wschodnie NPK?  

Dokładnie w hurcie po 4,60 paliwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5578

 Marże będą wysokie bo stacje maja coraz większe koszty działalnosci które przerzucą na kierowców.  A tak w sumie to może niech sie PIS weźmie za tą ogólnopolską zmowę cenową. 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj