Polecane posty

Sunf    32

To niezle was tam doja mam oferte na polifoske 6 1530 brutto wiec roznica jest ogromna.

 

problem w tym ze i tak nikt tego nie kupi wiec sami sobie moga to uzywac do np. donieczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JanoB    1

Agricola Szówsko-Jarosław podkarpacie Polifoska 6 1740zł brutto bb, Saletra Pulan 1200zł brutto bb.

Rol Mech Radymno podkarpacie Polifoska 6 1800 zł brutto bb, Saltera Pulan 1300 zł brutto bb.

Ceny cennikowe przy ok 4-5 tonach. 

 

ja miałem propozycje z Rol Mech Lubaczów. polifoska 6 -1570 t. brutto saletra 1120t brutto coś ciebie chyba troche naciągają na kase

polifoske kupiłem o wiele taniej nie u nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Był u mnie przedstawiciel Rol-Mech Radymno i za min. 10 ton poli  6 to za 1410 netto za tone płatność do 21 dni

Edytowano przez stachurski28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loquito    240

Dzięki stachurski28 za infromacje. 
Ma ktoś jakieś namiary na saletrę, polifoskę, mocznik w dobrych cenach na Podkarpaciu, ilości łącznie ok. 8 ton. 

Edytowano przez loquito

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzechu    254

a zna ktoś ofertę na rsm  28 cała cysterna

Ceny nie znam , ale na pewno wyjdzie Ci drozej niz bys sam sobie wody dolal do 32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

byłem dziś w tomaszowie u świcia ceny kosmos:

polifoska 6 , 8 1820zł

saletra puławska 1250

mocznik 1400

polidap 2650

sól 1650

czy lubelskie powiat tomaszowski to jakiś inny świat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin31    5

Dziś kolega oferuje saletrę Kędzierzyn 770netto , saletrosan 690 netto termin płatności 14 dni . Ilości 24 tony

Grzegorz kto w śląskim daje taką dobrą cenę na saletrę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

No właśnie kto daje takie ceny saletry?

Kupiłem Yarę PK 20-30 13,1 Cao i 5,1 So3 za 1450 brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
the1mati1    64

Gdzie w łodzkim mogę dostać saletre poniżej 1000zl bo wszędzie gdzie dzwoniłem to w okolicach 1200zl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej1988    293

Ja na początku lipca bede dzwonił do Suśca w sprawie azotów RSM i Saletra. Narazie nie miał cennika nowego na azoty ale napewno bedzie tanszy. Ostatnia stara cena to była 1250 zł Saletra amonowa. Możliwe że cena moze kształtować sie na poziomie ok 1000 zł za tone a RSM może z 800 zł tona. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Wczoraj RSM 32 proponowali mi po 880 netto, chcą żebym brał na skład z gwarancją najniższej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marluk    355

andrzej1988, trzeba wziac jakas konkretna ilosc? jak z terminem platnosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej1988    293

andrzej1988, trzeba wziac jakas konkretna ilosc? jak z terminem platnosci?

 

możesz brać każdą ilość nawet RSM. Mają wagę i mogą Ci odważyć. Mają to ponalewane w 1000l zbiorniki. Chcesz 500 kg odleją ci 500kg chcesz 2030 kg to odleja ci 2030kg. Transport mam na miejsce. Nie musze jezdzić a kilometry wynoszą jakieś 35-40km. A terminy płatności to nie wiem. W Agrobit Biłgoraj brałem saletre w tamtym roku z terminem na koniec września.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marluk    355

no tylko ciekawe czy ceny dobre skoro tak ida na reke z terminem platnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daro189    58

Panowie, gdzie w powiecie zamojskim jest najdłuższy termin płatności za nawozy? Interesowała by mnie polifoska, korn kali i saletra, ewentualnie też polidap. U kuczyńskiej chyba dwa tygodnie to max, ale nie mam najnowszych informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldii1    122

Ja kupiłem poli6 za 1517brutto z terminem do końca lipca. A teraz oferta na pulan to 800brutto na przechowanie i fakturowanie w sierpniu. Tylko że w tym tygodniu poli6 poszła kolejny raz w górę i chcą już po 1540 z terminem 2 tygodnie. Z tego co mi mówili to każdego tygodnia cena na npk o 15-20zl w górę i końca podwyżek nie widać. Azotowe tanieją ale taniej już nie będzie, bo grupa chce wyprzeć wschodnie z obiegu w kraju i robią ceny porównywalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek15h
      Interesuje mnie kwestia siewu nawozów pod rzepak?Dotych czas siałem nawozy po zaoranym polu natomias w tym roku chciałbym zrobić nieco inaczej ,mianowicie posiać nawozy na ztalezowane ściernisko a potem przeorać i siać.Prosze o opinie tych którzy mają coś do powiedzenia w tej tematyce???Pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Witam, 
      Czy ktoś użytkuje lub planuje używać płynny nawóz ASL? Co sądzicie na ten temat? 
      http://agrotrader.pl/oferta/asl-plynny-nawoz-organiczno-mineralny-ID244225.html
      Pozdrawiam 
      Sumek
    • Przez gosciu506
      Witam 
      Czy używa ktoś nawozu Alzon neo 46 czy wart jest swojej ceny  i czy zeczywiscie sa niższe straty azotu czy to tylko dobry bajer wymyslony przez handlowców?
      Cena na tą chwilę 1720-1740zł brutto  gdzi emocznik mozna kupić po 1620zł 
    • Przez Ramzes1987x
      Witam panowie co sądzicie to tym nawozie?producent niby Yara i jest to ponoć import z Norwegi czy Niemiec i sprowadzany luzem a u nas przesiewany (bo przywożony jest nie do końca dobrze zgranulowany a ten odsiew osobno sprzedawany głównie sadownikom) i pakowany w BigBagi.Cena okazyjna bo 1300zł netto.Sprzedawca się zarzeka że skład w 100% prawdziwy i z wysoką przyswajalnością i że musi być wszystko byc prawdziwe bo już nie jedną kontrolę miał dzięki uprzejmości konkurencji i bez problemu może dać próbki nawozu


    • Przez hesus37
      Witam nie wiem czy było już na forum, ale chciałbym rozpocząć temat dotyczący melasy buraczanej jako nawozu dolistnego. Może ma ktoś doświadczenie w tyn temacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj