Skocz do zawartości

Polecane posty

mysza103    0

Witam . czytał ktoś ten artykuł // DZIESIĄTKI TYSIĘCY TON PODROBIONYCH NAWOZÓW // Co o tym sądzicie ? 

jankeson    6

No, Azoty nie lubią konkurencji, więc akurat tego co ich przedstawiciel mówi o tej firmie przepuściłabym przez grube sito. Zakładam, że skoro wprowadzili nowy towar na rynek, co było nie w smak tak dużej firmie, to naleciało ich tyle kontroli, że saletra po prostu musi być uczciwa ;]

I szczerze mówiąc, dostawa nawozów to nie paczka z zakupem na allegro, więc nie wyobrażam sobie podpisania WZ ot tak, kolega zaufał sąsiadowi a ten nie sprawdził ile jest czego. 

I tu sie mylisz że nie sprawdził! Asortyment składał się z 4 rodzajów nawozu i to w big bag więc policzył i podpisał,oczywiście będąc w kontakcie ze mną.O fakcie że zamówienie się nie zgadza doliczyłem sie po powrocie i sprawdzeniu zapisków.

Wiadomość z agroFakt.pl

ekozar    3

Nagadujecie na kolegę ze nieprawda a ja wiem ze wynajmują transport i może HDS się trafić .

Wiem jedno kiedyś bo to już kilka lat brałem w Agroloku nawozy i siatke do prasy .

Jakość nawozu najczęściej kiepska ostatni raz kazałem nie zdejmować i zabierać to był straszny lament i ze pokryje koszty ta już płace

A z siatką jak już nie potrzebowałem to kurier coś przywiózł a ja nie zamawialem to pózniej mówili mi ze bede potrzebował a akurat wiezli niedaleko wiem co mi potrzebne. Są bardzo nachalni i męczący calego swiata nie zawojują

Ja nie polecam ALE każdy ma swoje zdanie

Pozdrawiam

dachu127    77

Ja trochę Z agroloku zamawiam i mimo że jestem z kuj-pom jakieś 80 km od nich to zawsze wszystko dostarczali firmami zewnętrznymi . azotow nigdy nie brałem bo mieli zawsze drogo, jedynie wieloskladniki, sor i materiał siewny i odzywki.

ejczbio    24

Kuźwa o co tu chodzi? Człowiek miał taki przypadek z Agrolokiem nie stwierdzicie czy mówi prawdę czy nie, no chyba, że żona Kiszczaka ma jakieś dokumenty... ale to dopiero za kilka lat, jak już... Więc dajcie sobie na luz bo wchodzę tu dowiedzieć się o cenach, a czytam opowieści o kontaktach z Agrolokiem.

Mateusz61    2

Kuźwa o co tu chodzi? Człowiek miał taki przypadek z Agrolokiem nie stwierdzicie czy mówi prawdę czy nie, no chyba, że żona Kiszczaka ma jakieś dokumenty... ale to dopiero za kilka lat, jak już... Więc dajcie sobie na luz bo wchodzę tu dowiedzieć się o cenach, a czytam opowieści o kontaktach z Agrolokiem.

ja też kupowałem z agroloku. W zeszłym roku kupiłem po raz ostatni kupkówke (100kg) zasiałem ją i zabrakło mi w środku pola ok 5arów no i dokupiłem z okolicznego sklepu tez kupkówke i dosiałem. jak się okazało ta trawa z agroloku wzeszła tylko w 50% słabo rosła część to nawet zgineła a w środku co inne nasiona  zupełnie odwotnie  miałem porównanie bo to był jeden kawałek te same nawozenie, agrotechnika itp. Niepolecam nikomu kupywać nasion z agroloku  ja już od nich nic nie kupie niech nawet bedzie o 20% tansze niz u konkurencji!!!

ekozar    3

wiem jedno ja bym sie podwyżek nie spodziewał nawozy raczej będa w marcu w podobnych cenach a jak sie potarguje to  i dobrze kupi

tobi866    19

salmag 110

saletra 122

tarnogran 12-23  105zł

lubofoska 4-12-12 98zł

henio2    101

wiem jedno ja bym sie podwyżek nie spodziewał nawozy raczej będa w marcu w podobnych cenach a jak sie potarguje to  i dobrze kupi

Chociaż raz ten poślizg w dopłatach wyjdzie nam na dobre bo nawozy nie drożeją

piterson    0

Siemanko wszystkimi. Mam pytanko czy ktoś ostatnio kupował nawozy obojętnie jakie i po ile za tonę?

karolr2    180

A jak cenowo to wygląda?

ja miałem z litwy agroconsernas w tym roku z łotwy balticfert  no i są dobre, czasem jak postoją to się zbrylają ale i polifoska też tak ma, mocznik dziwnie smierdzi :P

Niby były badane, ale mysle że jak bierzemy cały samochód dobrze zawieźć próbkę i miec pewność i w razie czego reagowac. Plusem jest ich cena, jednak te kilkaset złotych na tonie to sporo.

Mocznik z Litwy ma dziwny zapach czuć mocno amoniak .ponoć  Mołdawia ma Mocznik po 900zł 

Ceny nie znam nikt na zakładzie nie powie,na Polskę podobno ma jeden typ wyłączność z tego zakładu co brałem. Z tego co zauważyłem więcej tego idzie na Czechy niż do nas.W kolejce trzeba sobie poczekać kilka godzin. Zapach to macie rację aż w oczy szczypie robią jeszcze saletrę i saletrzak.

jacek472    15

polidap 2145 brutto

sól potasowa 1525 brutto

siarczan mg siedmiowodny 1025 brutto

małe ilości razem 8t loco gospodarstwo u lokalnego dystrybutora

loquito    14

Jak u Was z dostępnością  nawozów YaraBela PRILLED N 34%  i  YaraBela Extran 33,5. Jaka cena albo może ktoś je stosował i coś może o nich powiedzieć. 

nunu85    82

kupiłem

saletrosan 26 po 1015

saletrosan 30-1005

mocznik 1190

siarczan mg 7wodny 920

ceny netto.

Trzeba było wziąć minimum pół auta.

janusz20    105

sól potasowa 1447

polidap 2030

sulfan 1080

cenny netto 

z dowozem

całe auto

andrzej1988    101

Dzisiaj mają mi przywieść z Susca Superfosfat prosty po 860 zł tona. Bede go stosował na łubin i soje poniewaz ma sporo siarki a straczkowe tel lubia siarke. Azot juz od lipca stoi na podwórzu

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się