bamber14

Wasze uwagi i przekręty w szkole

Polecane posty

soltys    1
o czymś takim to jeszcze z Was nikt nie słyszał.

Sianie buraków (ręcznie oczywiście) w kwiatach w szkole :):)

 

Ciekawe jakie będą plony jak we wrześniu sie do szkoły wróci :);)

 

 

 

ja w gimnazjum posiałem kukurydze w kwiiatkach na parapetach . Jak miała 0,5 m to sprzątaczki kapnęły sie że to kuku i wyrwały je ( a takie dorodne były :) ) na koniec gimnazjum zrobiłem to samo tylko na większą skale ale nie wiem co sie dalej z nimi działo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arturo    36

my sialiśmy pszenice , pszenżyto i jęczmień , fajnie zielono w doniczkach było ;) no oczywiście zasilane mocznikiem,saletrą i kredą , pięknie kwiatki rosły , aż fioletowe liście miały :)


Zabudowa ciężarówek specjalistycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267
o czymś takim to jeszcze z Was nikt nie słyszał.

Sianie buraków (ręcznie oczywiście) w kwiatach w szkole :) :)

 

Ciekawe jakie będą plony jak we wrześniu sie do szkoły wróci ;):)

 

 

my sialiśmy pszenice , pszenżyto i jęczmień , fajnie zielono w doniczkach było :) no oczywiście zasilane mocznikiem,saletrą i kredą , pięknie kwiatki rosły , aż fioletowe liście miały :)

 

 

Te zasiewy to fajna sprawa :)

Tylko że unas ciężko znaleść takie miejsce- wszędzie jest koszone i pielęgnowane... no chyba że za parkinkiem przy rowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

stary to w klasie w doniczkach ;)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Przyniose jakąś doniczke i powiem że kwiatek ma wyrośnie ;)

A Po wakacjach taki wielki burak będzie wystawał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojt    74

ale ja dzisiaj pojechałem jednemu nauczycielowi bo mi uwage wpisał w sumie to za nic, za to ze niby na niego przeklnołem nie powiem moze i troche prawdy jest ale nie uzyłem w tym zdaniu ''pan'' wiec mogło sie to rowniez odnosc do kumpla ;) ale potem mnie tak wkurw** ze szok, jeszcze w tym roku nikt mnie tak mocno nie wkurzył, ale potem to dopiero mu zacząłem klnąc :) mało co a bym mu moze i przypierd**** heh byle tylko jakiej haji z tego nie będzie bo to jest taki cioters ze szok i mogłby sie poleciec poskarzyc do wychowawczyni :) pozyjemy zobaczymy co bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
ale ja dzisiaj pojechałem jednemu nauczycielowi bo mi uwage wpisał w sumie to za nic, za to ze niby na niego przeklnołem nie powiem moze i troche prawdy jest ale nie uzyłem w tym zdaniu ''pan'' wiec mogło sie to rowniez odnosc do kumpla :) ale potem mnie tak wkurw** ze szok, jeszcze w tym roku nikt mnie tak mocno nie wkurzył, ale potem to dopiero mu zacząłem klnąc :) mało co a bym mu moze i przypierd**** heh byle tylko jakiej haji z tego nie będzie bo to jest taki cioters ze szok i mogłby sie poleciec poskarzyc do wychowawczyni :) pozyjemy zobaczymy co bedzie B)

hehe ty taki Rambo nie bądź bo cie wydalą z placówki i kaj sie podziejesz? hehe


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojt    74

hehe jak narazie cisza, ale nie było godziny wychowawczej.. :) ale gdyby ten ciu* coś powiedział to już by była haja B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DawidMalw    1

U nas to sa jaja. Jeden wziol mydlo w plynie,rzucil przez korytarz i koles w glowe dostal. Kumple z mojej klasy rzucali w nauczycielke jablkiem.Zjezdzali po schodach na sankach.Soczkami w kartoniku oblewali sciany. Na lekcjach chodzili na rekach.Korsarze wrzucali do komputerow.Wkladali szpilki w nity ktore sa w krzeslach.Raz czy dwa podpalili lustra w wc-z 6 zostaly 2:).Szpilki wkladali w zamki od drzwi.Zakladali konta na kompach z wlasnymi haslami.


U-R-S-U-S C-385A RZĄDZI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moro    0

Ja ostatnio podiłęm kolego i pały były umnie w szkole i siedziałęm 2 dni za kratami ale jakoś dalej sie z kolegom koleguje jak nigny nic by sie nie sartało


Jak ktoś jest z zachodniopomorskiego to pisać na pw. Pozdro dla użytkowników new hollanda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kimi    0

Ja kiedyś z kumplem celowaliśmy z procy na lekcji w kolegę, który stał koło biurka obok nauczyciela i niechcący nie trafiliśmy w niego tylko w nauczyciela dostał prosto w twarz a my mało nie padliśmy z brechy na szczęście nie wiedział, że to my. :) B) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

O a jaka akcja byuła dzis na przystanku, jeden koleś z 3gim w autobusie zaczol robić porządek z dziecmi co biegały i chwicił jednego ten powiedział ojcu. Ojciec przychodzi na przystanek chwicił kumpla i coś sapie, kumpel mu sie wyrwał i dostał gościu w ryj prawie a kumpel zaczął się drzeć Fu.. Of. skur..., spie... szmato a w szkole szefowa darła jape na całą szkołe bo gość przyjechał się poskarżyć B)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adeq15    6

j aostanio na zastępstwie za niemca a nauczycielka zrobiła nam matma ja podszedłem i powiedziałęm "hyba pani pierwsze słonice w dekiel przygrzało" a ona wpisała mi minusowe punkty ale nikt nie wiedz ial z nauczycieli o tym a dzisaj na muzyce robilismy sobie z kolegami pistolety na reke z gumek recepturek ja siedzialem w ostatniej ławce a przedemna nauczyciel na samum przodzie ja naciagłem gumke i mie sie wysmykneła i goscu dostal w kichawe <lol>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DUKI888    0

Hhe ostatnio na wf dwóch kumpli zaczelo sie gonić a ja do nich krzyczę gonią to sie psy jak im sie jeb** chce B) i dostalem zjebke od włefisty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kimi    0
A czym jej strzeliliście?

Jemu z z procy nabojem z papieru ale taki twardy był że hej B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja miałem fajną wpadkę w podstawówce!!! do jednego gościa napisałem na kartce spier***** na kartce, a on poszedł z tym do wychowawczyni :) i tak z wzorowego zachowania miałem poprawne B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomekzet    78

to my z kolegami na lekcji ustwaiamy sobie w tel. numery zastrzezone, i dzwonimy po kumplach albo piszemy "dziwne" sms-y, oni niewiedza kto to....... B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DawidMalw    1
to my z kolegami na lekcji ustwaiamy sobie w tel. numery zastrzezone, i dzwonimy po kumplach albo piszemy "dziwne" sms-y, oni niewiedza kto to....... B)

 

 

Z tego co wiem to tylko mozna dzwonic majac jedynie nr zastrzezony,ale jak napiszesz esa to nr wyswietli.Wiem,bo moj kumpel sobie zastrzezyl nr,pisal do ludzi myslac ze nie wiedza kto to. Troche sie przeliczyl :)


U-R-S-U-S C-385A RZĄDZI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

To to kiedyś kumpel dzwonił do nauczyciela z zastrzeżonego numeru i pytał się o jakieś drzewo, czy innym razem o gnój itp B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateus2222    0

to u nas w szkole typy dzwonili do dyra z zastrzeżonego... i go wyklinali... na koniec zapytali się czy jest kumpel w klasie B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Jak była zima to kumpel przyjechał MFem 255 pod szkołe i zparkował obok samochodów nauczycieli


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16    25

chłop zadzwonił do szkoły i powiedział że w szkole jest bomba chłopa złapali i kare płacił haha


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj