Zaloguj się, aby obserwować  
Piotrek1985

DF M35.80 Ustawienia kłosownika

Polecane posty

Piotrek1985    7

witam,
interesuja mnie klepki w kłosownikach, do czego one służa i ich rodzaje oraz jak ustawiacie swoje deutz-fahry aby dobrze czyściły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    709

witam,

interesuja mnie klepki w kłosownikach, do czego one służa i ich rodzaje oraz jak ustawiacie swoje deutz-fahry aby dobrze czyściły

Witam. Powiem szczerze że nie wiem co i jak do końca. Niby instrukcja mówi jaka ta blacha (klapka) do czego ma być lub po co stosować. Jest informacja że jeśli nie domłaca w zbożach to założyć tą jak tarka, a jak ok to płaska blacha. Ale w praktyce to trochę inaczej to wygląda. Zmieniam z jednej na drugą i różnicy nie widać za bardzo. Trochę czyściej w zbiorniku przy tej tarce ale nie tak aby mnie to zadowoliło. Może mam za mało te łopaty napawane, bo naprawiałem je ze względu na wybicia tylko czy możliwe jest żeby one się aż tak wytarły to szczerze wątpię. Zaspawałem tylko wybicia i obszlifowałem. Może ktoś wie jaka powinna być ta szczelina na kłosowniku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Mam problem ponieważ mam kultywator samoróbkę mój ŚP. dziadek źle ustawił zęby i ja chce zmnienic ich ustawienie dajcie jakiś rysunek albo coś.Kultywator ma 2m serokości są 3 belki i 13 zębów.Proszę o jak najszybsze odpowiedzi z obrazami lub wskazówkami bo wiosna juz w tym tygodniu się zacznie
    • Przez grzesiekwr4
      Witam widzialem podobny temat ale za duzo sie z niego nie dowiedzialem, otoz mam taki problem dymi mi strasznie ciagnik nawet na wolnych obrotach na czarno, wykluczam wtryski, filtr paliwa, glowice, wsztko bylo sprawdzane i regenerowane byl robiony kapitalny remont, Przed remontem oczywiscie nie dymil ale mial przedmuchy dlatego byl robiony, dzwonilem do serwisu i powiedzieli mi ze mam za grube uszczelki pod glowicami a w powiedzieli tez ze w fendtcie 509 byly montowane dwa silniki ale przed wymiana uszczelek chce sprawdzic ustawienie pompy bo po powrocie z warsztatu widac bylo zerwana farbe na laczeniu pompy z silnikiem z czego mechanicy nie przyznawali sie ze ja wogole ruszali, z gory dzieki za kazda wskazowke.
    • Przez lew908
      Witam jestem początkującym użytkownikiem kombajnu zbożowego Fahr M1000 i wielu rzeczy nie wiem mimo że posiadam książkę od tego kombajnu (niestety w języku Francuskim) I dlatego chciałbym się dowiedzieć jaka powinna być dokładnie ustawiona szczelina omłotowa dla tego modelu.
    • Przez Spaluchwp
      Witam,
      panowie nie mogę ustawić za nic kombajnu żeby było czyste ziarno, lecą mi co chwila resztki słomy i kawałki kłosów. Dolne sito mam przymknięte prawie na maksa górne uchylone dużo mocniej wiatr ok 650 bęben na ok 800, jak tylko wzmocnie wiatr to leci za kombajnem, a jak bardziej otworze to w zbiorniku syf jak ... .
       
      Proszę o radę
       
    • Przez ferguson675
      Witam, czy mógłby mi ktoś w przystępny sposób wytłumaczyć do czego są poszczególne pokrętła i dźwigienki w Case 1494? Chciałbym również wiedzieć jakią konfigurację stosować do orki. Z góry dzięki


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj