Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Lechu5245    0

Witam. Mam problem z czeską dojarką, a właściwie z pulsatorem. Nigdzie nie mogę dostać części zamiennych lub nowego pulsatora. Proszę o pomoc.

Rolnikix    4

A jaka firma tej dojarki?

Sprzedam pług 2-skibowy, sadzarkę, przetrząsacze widłowe- maszyny z własnego gospodarstwa
W celu kontaktu proszę pisać prywatne wiadomości na tym forum.

Wiadomość z agroFakt.pl

Własnie ciężko o częsci do tych dojarek,nie wiem gdzie można je kupić.A wiecie może jak wyregulować taki pulsator?bo mój niby jest kompletny ale sie zacina,za szybko chodzi i słabo zdaja.

daromen89    0

Taki pulsator należy dokłądnie złożyć i wszystko poskrecać dokłądnie u mnie jak za szybko chodzi to przykrecam ta srubkę co jest w srodku kombinerkami i jest ok ale jak przykręce za mocno to za wolno chodzi naljepiej jak jest nowa membrana.

A można ją kupić w Płońsku na targu w każde wtorki można dostac nawet cały pulsator koszt 350zł bo sie kiedyś pytałem jest taki gość i ma wszystkie czesci do dojarekk czeskich.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez farmer_89
      Witam, mam pytanie jaki bylby orientacyjny koszt zamontowania 9 poideł w oborze razem z całym materialem i robocizna, może ktoś montowal ostatnio?
    • Przez karolr2
      Witam chcę pobudować oborę na 70opasów. Chcę żeby była to obora 14x30 na rusztach lub na płytkiej  ściółce z jakimś zgarniaczem. Jestem na etapie wyrabiania karty środowiskowej, wszystkie wskazówki mile widziane .
    • Przez Bazanto
      Witam, Mam pytanie odnośnie budowy pastucha elektrycznego typowo dla bydła. Wójek kazał mi poszukać w internecie i jest duża oferta ale nie wiem jaki wybrać. On chce to poprostu dla krów. Możecie coś polecić. Mam doświadczenie jeżli chodzi o robienie ogrodzenia elektrycznego wokół woliery ale to nie to samo?
    • Przez ChiquitaB
      Witam. Stoję przed wyborem wyposażenia do obory oraz ruszt dla krów mlecznych.
      1)Ogólnie jakieś opinie o rusztach danych firm?  Oglądałem ruszta firmy lokenberg i państwo bardzo chwalili je chociaż nie pytałem o cenę to podobno nie są tanie ale krowy na nich bez problemu okazywały ruje i komfortowo się poruszały. Mam nadzieję że poznam opinie o rusztach innych firm oraz czy krowy bez problemu się obskakują bo podobno przy niektórych jest problem.
      2)Szukam również rozwiązania na poidła, otóż lepsze jest zamontować podgrzewane z elektryką przy poidle czy np. wymuszony obieg i grzałkę wpiętą w instalacje?
      3) Kurtyny oglądałem z arntjena taka jakby plandeka zwijana oraz z poliwęglanu chyba z jfc i tu bardziej podchodzą mi te z poliwęglanu bo jednak więcej światła przepuszczają
      4) Ogrzewanie na hale . Podłogówka czy lepiej nagrzewnica?
      5) Mieszadło do gnojowicy i tu jestem zielony. Lepiej na stałe czy np takie zawieszane do ciągnika. Nie orientuję się w ogóle w cenach tego typu urządzeń. Szambo ok 500m3 taka S slalom
      Na razie to tyle, chyba że coś mi się przypomni. Fajnie by było jakby ktoś podał swoje spostrzeżenia w temacie oraz różnych producentów danego sprzętu który się sprawdza i nie ma z nim problemu
    • Przez tupac12
      Witam pytanie jak w temacie jak trzymacie krowy z cielakami?Krowy na uwięzi a cielaki luzem czy może krowy i cielaki luzem proszę o doradzenie które rozwiązanie będzie waszym zdaniem lepsze.Pozdrawiam