Polecane posty

Lechu5245    0

Witam. Mam problem z czeską dojarką, a właściwie z pulsatorem. Nigdzie nie mogę dostać części zamiennych lub nowego pulsatora. Proszę o pomoc.

Rolnikix    4

A jaka firma tej dojarki?

Sprzedam pług 2-skibowy, sadzarkę, przetrząsacze widłowe- maszyny z własnego gospodarstwa
W celu kontaktu proszę pisać prywatne wiadomości na tym forum.

Wiadomość z agroFakt.pl

Własnie ciężko o częsci do tych dojarek,nie wiem gdzie można je kupić.A wiecie może jak wyregulować taki pulsator?bo mój niby jest kompletny ale sie zacina,za szybko chodzi i słabo zdaja.

daromen89    0

Taki pulsator należy dokłądnie złożyć i wszystko poskrecać dokłądnie u mnie jak za szybko chodzi to przykrecam ta srubkę co jest w srodku kombinerkami i jest ok ale jak przykręce za mocno to za wolno chodzi naljepiej jak jest nowa membrana.

A można ją kupić w Płońsku na targu w każde wtorki można dostac nawet cały pulsator koszt 350zł bo sie kiedyś pytałem jest taki gość i ma wszystkie czesci do dojarekk czeskich.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez disel16v
      Witajcie. Potrzebuje pastucha dla kilku sztuk żeby wypuścić je na sadek a żeby nie posiadały mi drzewek. Są to sztuki mięsne , jałówki do 2 lat. Teren do ogrodzenia to jakieś max 1 hektar. Polecicie mi jakis elektryzator , jaka taśmę wziasc i jakie paliki ? Orientuje się w firmach typu Corral, secur tylko pytanie czy dla 3 sztuk jest warto w to inwestować czy wziasc np jakiegoś Pomelaca. Proszę o pomoc.
    • Przez WujoSzprujo2
      Ja z zapytaniem dojarka ma dobre ciśnienie i dobrze doi tylko że wyrzuca olej i bardzo dużo pobiera i grzeje się co jest przyczyną ??
    • Przez mateusz123445
      Witam mam pytanie czy płyta na obornik jest obowiązkowa ? czy dozwolone jest ( tak robie aktualnie) codziennie załadunek obornika na przyczepe i wywóz na pole? 
    • Przez adamek1942
      Witam panowie doradźcie, jaką wagę kupić dla bydła ?? 
      rozglądać się za używana czy  warto ??       https://www.olx.pl/oferta/waga-elektroniczna-inwentarzowa-do-bydla-trzody-big-bag-palet-3-tony-CID757-IDqHR1b.html#b358dd8b9d
      czy kupić nową  ?? 
      https://www.olx.pl/oferta/waga-do-bydla-byka-swin-koni-platformowa-1-2-x-2-2-m-5-t-hit-2019-CID757-IDxMX6x.html#b358dd8b9d
      https://www.olx.pl/oferta/waga-do-bydla-tucznikow-elektroniczna-3-tony-nowa-inwentarzowa-CID757-IDmwKA6.html#b358dd8b9d
      i dorobić do niej ramkę aby nam zwierze nie uciekło czy ma to sens ?????
      tylko tylko co z ta legalizacją jak to się ma przy handlu ??
    • Przez ceston
      Witam na wstępie powiem że nie chce firmy wolę robić wszystko sam. Sprawa wygląda tak że zakupiłem rok temu dojarke przewodowa i teraz się biorę powoli za podłączanie jej. Tak późno ponieważ pomieszczenie wymagało duuuzego remontu. Mam już w miejscu dojenia zalozone rury podciśnienia ale zastanawia mniej e tylko rury mleczne. Z tego co wiem do szklanego pojemnika wchodza dwie rury mleczne. czyli rozumie że jedna stronę prowadzę niejako pod górę a druga powrót ze spadkiem. Interesuje mnie sprawa myjki. czy tam działa wirnik żeby ta wodę potem pod tą górę chwile poprowadzić?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj