Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
mariox

Terma do wody

Polecane posty

mariox    2

Witam, mam pytanie czy ma ktoś namiary na producenta term do wody które idzie podłączyć pod schładzalnik do mleka, szukam w necie i nie mogę nigdzie znaleźć, być może źle szukam albo inaczej się to nazywa.

Pozdrawiam.

Wiadomość z agroFakt.pl

mammut1    20

Ten za 700 z gorszymi się nadaje najlepiej 2 rurki podłączasz do agregatu i tyle ja bym radził mniejszy odzysk bo wtedy to i zimą woda ciepła ale wtedy wolniej chłodzi zbiornik

Mag    1

Witam, mam pytanie czy ma ktoś namiary na producenta term do wody które idzie podłączyć pod schładzalnik do mleka, szukam w necie i nie mogę nigdzie znaleźć, być może źle szukam albo inaczej się to nazywa.

Pozdrawiam.

EUROMILK

www.euromilk.pl

Edytowano przez Mag

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Radek000111
      ile kosztuje pompa wodna do zetora 6718??? wymieniał ktoś? jakie były objawy jej zepsucie i konsekwencje??
    • Przez Krystianrolnik
      Witam koledzy dziś zauważyłem że z pod koła pasowego pompy wodnej w moim U330M od strony silnika kapie woda. Co może być przyczyną czy trzeba kupować nową pompę czy wystarczy wymienić uszczelki ??

Pozdrawiam Krystianrolnik
    • Przez traktor102
      Tak jak w temacie. Jak podłączyć zegar temperatury wody MTZ do C-360. Proszę o szybką odpowiedź.
    • Przez norbi456
      Panowie kilka dni temu przywiozłem taki ciągnik pierwszy raz pojechaliśmy w pole i strzelił wąż i wyciekła woda z ukladu chłodzenia pod domem spuściłem cały płyn bo chciałem przepłukać układ i podjechałem kilka metrów do garażu bez płynu i nagle silnik zgasł teraz juz 2 dzień nie zapali ........Panowie Pomocy ,czy jest tam jakiś czujnik odpowiedzialny za to że gdy nie ma wody to gasnie???????????? DZIEKUJE I PROSZE O SZYBKA POMOC
    • Przez celtis
      Witam, ile wody stosujecie na 1 hektar w opryskach? Aktualnie opryskiwacz mam 400l i jest ustawione że jednym opryskam hektar, jednak wydaję mi się że jest to sporo za dużo. Jaką polecacie uniwersalną dawkę do wszystkich środków?