Skocz do zawartości
News
sebastian1

odradzam podkaszarke Partner made in USA

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Partner
sebastian1    0

odradzam kupo tej kosiaki a wszczegolnosci w super marketach LEROY MERLIN ostatnio kupilem podkaszarke tej firmy w silniku bylo jakiej tarcie a raczka wpadala w duze wibracje,na drugi dzien wymienilem ale to naprawde z wielkim trudem po dlugiej rozmowie kierwnikiem a wczesniej jeszcze z innymi osobami ktore probowaly sie mnie pozbyc ,co sie okazalo druga podkaszarka chodzila tak samo wiec wrucilem sie z powrotem ale tym razem rzadajac zwrotu gotowki co sie okazuje na poczatku rozmowy jest to niemozliwe gdyzw kosiarce jest juz paliwo i wszyscy mowia ze byla uzywana ale jak mam sprawdzic silnik jak nikt tego nie robi w supermarketch nawet jesli przyniesiesz swoje paliwo to osoba nie ma uprawnien aby ja odpalic oni tylko sa od tego aby cie zachecic to kupna ,raz odpalilem silnik wlasnie przy takiej osobie ktora powiedziala ze silnik chodzi i jest dobra (z takim chamstwem jeszcze sie nie spotkalem )chciale rozmawiac jak najszybciej z kirownikiem ale odwlekali mowiac ze bedzie za 2 godzinny spieszylo mi sie wiec doszlismy do porozumienia ze oddadza mi nie cala sume pieniedzy oddejma 5% zgodzilem sie wiec stracilem 36zl cena podkaszarki 725zl moc 1 km 40cm sklep na ul Noworudzka 2a w KLODZKU

Rolnik1973    2324

Kolego co ty 1 KM chcesz nakosić. Ja za 500 mam kosę 3.8KM i tnie jak rotacyjna, a krzaki kładzie jak domino. Kosa to MAGNUM.

Senator    44

@Rolnik1973 - jak długo ją masz? Były jakieś awarie? Jesteś z niej zadowolony?

Indiana    7

@sebastian1 trzeba było złożyć pisemną reklamację, i kopię zachować.

Jaki miałeś zapis w karcie gwarancyjnej na temat reklamacji?

Rolnik1973    2324

Senator 3 sezon będzie. Koszę codziennie wiosna-lato krowie,cielakam, świniom trawę jako pasza. Dlamnie super, drut napędowy naprawdę stal na wieloklinach znaku niema. Padła tylko świeca bo przebicia dostała. Teraz nowy model widziałem 4.3KM za 550zeta.

Senator    44

No właśnie też widziałem na alledrogo i się zastanawiam, wolałbym żeby się nie rozleciała po grubszej robocie :) Znasz może kogoś kto taką posiada? Bo może trafił Ci się dobry egzemplarz :D , też takie opinie słyszałem że jedna będzie chodziła jak spirytus a druga będzie się sypać :lol:

Rolnik1973    2324

Na wiosce ja tylko mam. Ale widzę na targu ludzie kupują u tego gościa co kupiłem takiemi tylko handluje i ruch spory był sprzedał kilka ostatnio jak byłem. Dobry olej to podstawa ja na orginalnym szwedzkim do husqvarny koszę, drogi ale jakość ważniejsza. Miksol to nagar tylko robi.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez MarcinKoczewski
      Witajcie mam na oku za nie duze pieniądze kupić tura  na linkę do c360 
      I tu Mam dylemat idą te plozy  pod ciagnikiem jakie macie zdanie o tym 
      Da się jakoś wyżej umocowac  czy coś w tym stylu  chodzi mi o te plozy  
      Bo widziałem ze to strasznie nisko 
      Przy orce się nie  zawisnie  ?
    • Przez witek
      witam mam takie pytanko własie stoje prze zakupem myjki...jak polecacie na allegro jest tego pełna cena tez sa rózna teraz mam KARCHER o mocy 150bar i sie zastanawim czy szukac czegos podobnego czy czegos wiekszego lub jeszce z jakies innej firmy ??
    • Przez tomek14
      Witam mam zamiar kupić pilarkę spalinową do lekkich prac podcinanie gałęzi wycinka małych drzew itp zastanawiam sie nad modelami husqvarna 135 i stihl ms 180 która piła lepsza i jakie są wasze opinie.
    • Przez Bambi14
      Witam, chcialbym zakupic palnik do gospodarstwa, zeby móc zalutowwac rurke stalową, wlutowac np kranik do chlodnicy traktora czy nawet podgrzac cos zeby szlo wygiac czy sciagnac.. pytanie do was, jakie kupic butle? wystarczy butla z tlenem i zwykla kuchenkowa propan butan do takich rzeczy? nie uzywalbym tego zbyt wiele, a butle maja okresy waznosci, wystarczy mi butla 6kg? a moze inna sie lepiej finansowo oplaca? jakie spoiwo uzywac do lutowania stali/ miedzi/mosiadzu?
    • Przez piotrekbial1
      cześć  muszę kupić  smarownice pneumatyczna  wkładaną do wiadra 12 l    zasilaną pneumatycznie  
      budżet  do 1000zł  
      używana  będzie  do smarowania  sprzętu  budowanego w firmie 
      używa  ktoś  może  takiego sprzętu  ? i chciałby  polecić  konkretny model ?

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.