Zaloguj się, aby obserwować  
KrolJulian

Co to za zbiorniczek? Ursus 904

Polecane posty

KrolJulian    0

Tydzień temu ojciec kupił Ursusa 904. Dzisiaj chciałem go dokładnie obejrzeć bo to ma być "mój" ciągnik xD. No i zobaczyłem brudny zbiorniczek, no to ciach go szmatką a że był mocno brudny to przycisnąłem mocniej, no i pękł...

Siedząc w kabinie na miejscu kierowcy jest po prawej stronie przed pedałem hamulca poza kabiną. Jak go wyczyściłem to wyglądał na biały.

http://img03.allegroimg.pl/photos/400x300/15/57/84/47/1557844755_1

Słabo go widać, ale nic innego nie znalazłem. Takie coś białe obok małej szyby.

Gdzie to mogę kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KrolJulian    0

Masakra! Normalnie. Jak daje mu gazu do dechy to aż włosy stają dęba. To lubię w starych ursusach.

Muszę w niego jeszcze sporo kasy władować żeby jako tako wyglądał, ale myślę że warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    317
To jest zbiornik na płyn hamulcowy, możesz kupić to w jakimś sklepie rolniczym

http://www.sklep-grene.pl/product_info.php/products_id/14149

Może być i ten chociaż ja miałem oryginalnie z czujnikiem ilości płynu+kontrolka w kabinie ;)

pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja też mam takiego ursusa 914 tylko z turem ;):D i zajebiś... chodzi ;):D

 

tylko troszkę nowszy :) bo widzę że ty masz stary typ mostu ;)

Edytowano przez Ursus1614Power

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KrolJulian    0

To akurat nie było moje zdjęcie :P w necie na szybko znalazłem.

A tur planuje dokupić jak najszybciej.

 

Ojciec mnie zabije xD za ten zbiorniczek xD muszę szybko go wmontować żeby nie zobaczył hehe

 

Mam zamiar kupić mu nową kabinę z tym większym dachem bo radyjko chciałbym sobie zamontować, nawiew jakiś lepszy bo ten co mam to lipa jakaś no i te drzwi z każdej strony pospawane i nieestetycznie to wygląda, siedzenie, światła zrobić, maska jakaś nowa ta garbata :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz25    66

ja też mam takiego ursusa 904 tylko z turem ;):D i zajebiś... chodzi ;):D

 

tylko troszkę nowszy :) bo widzę że ty masz stary typ mostu ;)

O co chodzi z tym typem tylnego mostu bo nie rozumie :huh:

Edytowano przez mateusz25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grabcio    28

Według mnie koledze chodzi o przednie zwolnice bo 904 ma stary typ zwolnic a już w 914 jest nowy typ czyli te mniejsze, ale jeśli tak to kolega Ursus1614Power ma Ursusa 914 a nie jak pisze 904.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez dir
      witam czy sworzeń zabezpieczający zaczep ma wchodzić do skrzyni biegów?
    • Przez marcin1993
      Witam, mam taki problem w zetorze 12245 zwrotnica podczas skręcania przeskakuje i ma luz że całe kolo się chwieje, koledzy podpowiedzieć co mogło się stać są tam jakiejś tuleje albo łożyska, dzięki z góry za odpowiedź. Pozdrawiam
    • Przez daizor
      Tak jak w temacie chcę zmienić w mojej szóstce fotel ponieważ jest ona wykorzystywana w b. dużym stopniu w gospodarstwie, a fotel "oryginalny" jaki posiadam daje bardzo niezapomniane (negatywne) wrażenia podczas jazdy po nierównym terenie (siłowniki szybko siadają i wtedy fotel zachowuje się jak trampolina).
      Powiedzcie mi czy stopień komplikacji przy montażu fotela "na sprężone powietrze" jest duży? Może ktoś ma już takowy zamontowany? Dużo roboty z odpowiednim przymocowaniem takiego fotela? Aha noi najważniejsze a więc czy istnieje jakaś realna alternatywa (tańsza oczywiście) dla powyższego typu fotela aby nie stracić zbyt wiele z jakości siedzenia podczas pracy w ciągniku?
       
       
      A powiedzcie może warto byłoby samemu pomyśleć nad taką konstrukcją? Bo można by zastosować po prostu siłowniki pneumatyczne zamiast zwykłych przy siedzeniu (trzeba by odpowiednio dobrać "skok" siłownika ) oraz kompresor 12V (nie jestem w temacie ale mógłby istnieć problem odporwadzenia nadmiaru powietrza(?) ). Wiem wiem może trochę szalony pomysł ale warto przedstawić koncepcję ;[ Może ktoś posiada zdjęcia przykładowego "środka" takiego fotela aby można było podejrzeć pewne rzeczy?
    • Przez bravo87
      Witam. nie znalazłem więc piszę. Mam prośbę do posiadaczy ursusów ciężkiej serii z oryginalnym grubym dachem (nie takim jak w zetorze), a mianowicie czy któryś z posiadaczy mógł by mi zwymiarować dach ?? mam możliwość zrobić a chciał bym aby wyglądał jak oryginalny. Nie piszcie że lepiej kupić gotowy bo słano wyglądają a teraz dać 1200 za dach to lekka przesada. 
    • Przez WojtekBuawski
      Witam, Jak i czym było by najlepiej obić cienki dach w c385?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj