Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
KrolJulian

Co to za zbiorniczek? Ursus 904

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Ursus
KrolJulian    0

Tydzień temu ojciec kupił Ursusa 904. Dzisiaj chciałem go dokładnie obejrzeć bo to ma być "mój" ciągnik xD. No i zobaczyłem brudny zbiorniczek, no to ciach go szmatką a że był mocno brudny to przycisnąłem mocniej, no i pękł...

Siedząc w kabinie na miejscu kierowcy jest po prawej stronie przed pedałem hamulca poza kabiną. Jak go wyczyściłem to wyglądał na biały.

http://img03.allegroimg.pl/photos/400x300/15/57/84/47/1557844755_1

Słabo go widać, ale nic innego nie znalazłem. Takie coś białe obok małej szyby.

Gdzie to mogę kupić?

Wiadomość z agroFakt.pl

KrolJulian    0

Masakra! Normalnie. Jak daje mu gazu do dechy to aż włosy stają dęba. To lubię w starych ursusach.

Muszę w niego jeszcze sporo kasy władować żeby jako tako wyglądał, ale myślę że warto.

Nikita_Bennet    101
To jest zbiornik na płyn hamulcowy, możesz kupić to w jakimś sklepie rolniczym

http://www.sklep-grene.pl/product_info.php/products_id/14149

Może być i ten chociaż ja miałem oryginalnie z czujnikiem ilości płynu+kontrolka w kabinie ;)

pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

ja też mam takiego ursusa 914 tylko z turem ;):D i zajebiś... chodzi ;):D

tylko troszkę nowszy :) bo widzę że ty masz stary typ mostu ;)

Edytowano przez Ursus1614Power

KrolJulian    0

To akurat nie było moje zdjęcie :P w necie na szybko znalazłem.

A tur planuje dokupić jak najszybciej.

Ojciec mnie zabije xD za ten zbiorniczek xD muszę szybko go wmontować żeby nie zobaczył hehe

Mam zamiar kupić mu nową kabinę z tym większym dachem bo radyjko chciałbym sobie zamontować, nawiew jakiś lepszy bo ten co mam to lipa jakaś no i te drzwi z każdej strony pospawane i nieestetycznie to wygląda, siedzenie, światła zrobić, maska jakaś nowa ta garbata :D.

mateusz25    34

ja też mam takiego ursusa 904 tylko z turem ;):D i zajebiś... chodzi ;):D

tylko troszkę nowszy :) bo widzę że ty masz stary typ mostu ;)

O co chodzi z tym typem tylnego mostu bo nie rozumie :huh:

Edytowano przez mateusz25

Grabcio    23

Według mnie koledze chodzi o przednie zwolnice bo 904 ma stary typ zwolnic a już w 914 jest nowy typ czyli te mniejsze, ale jeśli tak to kolega Ursus1614Power ma Ursusa 914 a nie jak pisze 904.

Jeżeli pomogłem wciśnij zieloną strzałkę ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez pawlus224
      Mam takie pytanie do uzytkowników cięzkich ursusów (ciężkich zetorow rownież) mianowicie zblizaja się chlodne dni , wiec podłaczylem orginalna nagrzewnice czy jak to się fachowo nazywa w mojej 385 , ale okazalo się ze jest uszkodzona (cieknie) a że slyszalem gdzieś że w tych ciagnikach jest ona malo wydajna i słabo grzeje (co nie wiem czy jest prawdą bo to pierwsza zima 385 u mnie) więc zastanawiam sie czy nie zamontowac jakiejś innej np. od samochodu FIAT 125P lub syrena 104 czy bedzie ona lepszym rozwiazaniem ?

czekam na wasze opinie i rozwiazania jakie macie w swoich ciagnikach .

P.S. pozdrawiam AGROFOTOWICZÓW I AGROFOTOWICZKI
    • Przez kamillo
      Koledzy wiecie gdzie kupic bądź zamówić gruby dach z tapicerką w woj mazowieckim najlepiej tak okolice wysokiego bądz białystok taki jak np: produkuje firma naglak bo zamierzam zmienić w swoim ursusie a w tej firmie tylko odbiór osobisty , to nie widzi mi sie pół Polski jachać
    • Przez tom31
      Jakie naklejki i piktogramy były klejone w ursusie 1224  i na których elementach.Pytam dlatego iż niebawem bede bawił sie w kosmetyczke ursusa i chiałbym przywrocic to do stanu pierwotnego moj jest z 1991r  i zastanawiam sie nad kolorem czerwien czy zolty jest obecnie zolty i dach w jakim kolore zamowic doradzcie cos! a odnosnie naklejek to piszcie badz wrzucajcie foty naklejek gdzie przyklejone i jakie
    • Przez Krol295
      witam mam pytanie moze banalne. Mianowicie chodzi mi o to jak zalozyc górną szybę w drzwiach w ursusie 912. Prosilbym o instrukcje punkt po punkcie.
    • Przez fillipp
      Dzień dobry, może ktoś podpowie gdzie jest tabliczka znamionowa w 1234 ? Za podpowiedź dziękuję.