Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
KrolJulian

Co to za zbiorniczek? Ursus 904

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
KrolJulian    0

Tydzień temu ojciec kupił Ursusa 904. Dzisiaj chciałem go dokładnie obejrzeć bo to ma być "mój" ciągnik xD. No i zobaczyłem brudny zbiorniczek, no to ciach go szmatką a że był mocno brudny to przycisnąłem mocniej, no i pękł...

Siedząc w kabinie na miejscu kierowcy jest po prawej stronie przed pedałem hamulca poza kabiną. Jak go wyczyściłem to wyglądał na biały.

http://img03.allegroimg.pl/photos/400x300/15/57/84/47/1557844755_1

Słabo go widać, ale nic innego nie znalazłem. Takie coś białe obok małej szyby.

Gdzie to mogę kupić?

Wiadomość z agroFakt.pl

KrolJulian    0

Masakra! Normalnie. Jak daje mu gazu do dechy to aż włosy stają dęba. To lubię w starych ursusach.

Muszę w niego jeszcze sporo kasy władować żeby jako tako wyglądał, ale myślę że warto.

Nikita_Bennet    118
To jest zbiornik na płyn hamulcowy, możesz kupić to w jakimś sklepie rolniczym

http://www.sklep-grene.pl/product_info.php/products_id/14149

Może być i ten chociaż ja miałem oryginalnie z czujnikiem ilości płynu+kontrolka w kabinie ;)

pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

ja też mam takiego ursusa 914 tylko z turem ;):D i zajebiś... chodzi ;):D

tylko troszkę nowszy :) bo widzę że ty masz stary typ mostu ;)

Edytowano przez Ursus1614Power

KrolJulian    0

To akurat nie było moje zdjęcie :P w necie na szybko znalazłem.

A tur planuje dokupić jak najszybciej.

Ojciec mnie zabije xD za ten zbiorniczek xD muszę szybko go wmontować żeby nie zobaczył hehe

Mam zamiar kupić mu nową kabinę z tym większym dachem bo radyjko chciałbym sobie zamontować, nawiew jakiś lepszy bo ten co mam to lipa jakaś no i te drzwi z każdej strony pospawane i nieestetycznie to wygląda, siedzenie, światła zrobić, maska jakaś nowa ta garbata :D.

mateusz25    34

ja też mam takiego ursusa 904 tylko z turem ;):D i zajebiś... chodzi ;):D

tylko troszkę nowszy :) bo widzę że ty masz stary typ mostu ;)

O co chodzi z tym typem tylnego mostu bo nie rozumie :huh:

Edytowano przez mateusz25

Grabcio    23

Według mnie koledze chodzi o przednie zwolnice bo 904 ma stary typ zwolnic a już w 914 jest nowy typ czyli te mniejsze, ale jeśli tak to kolega Ursus1614Power ma Ursusa 914 a nie jak pisze 904.

Jeżeli pomogłem wciśnij zieloną strzałkę ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez karuś
      Parę lat temu ukręciła mi się linka w przekładni licznika. Kupiłem nową linkę i przekładnie licznika. Założyłem mając nadzieję, że wszystko będzie działać, a tu niestety nie działa. Linka się nie urywa, tylko ten wałek od przekładni licznika. Problem dotyczy Ursusa 912.
    • Przez tata1
      Witam

Kupiłem nowy czujnik poziomu paliwa do baku w 914 i jak testowałem "na sucho" to ruch pływaka pokrywał się z ruchem wskazówki, ale jak założyłem do baku to chodzi jak chce, najczęśniej na pełnym dochodzi do 2/3 a pozatym to najczęściej 1/3, gdzie szukac przyczyny?
    • Przez akaku
      Jakie macie lusterka zewnętrzne w swoich Ursusach, bo jak wiadomo że ursusy mają kiepskie lusterka. Może macie jakoś przerobione je, jakieś inne uchwyty?
    • Przez Seba092000
      Witam mam pytanie kto mi odpowie bo widze przynajmniej dwa rodzaje błotników tylnych. Czy te krótkie to są jakieś orginały czy to jakaś przeróbka czy od jakiegoś innego traktora? Z góry dzięki za odpowiedzi

• Przez akaku
      Jakie macie w swoich Ursusach c385 uszczelki pomiędzy ramą od kabiny a dźwiami, bo ja tam nie mam żadnych i jest szpara

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.