Hinco

Rejstracja przyczepy

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

Może dziś odpuścić sobie rejestracje a jechać zrobić przegląd na rok , żeby nikt się nie czepił 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
astrahxenon    137
1 godzinę temu, Ursus932 napisał:

Może dziś odpuścić sobie rejestracje a jechać zrobić przegląd na rok , żeby nikt się nie czepił 

Ale sobie życie utrudniacie jak jechać do wk a może się uda że zrobią rolnicza i przejdzie co 2 lata 70 PLN a nie co roku 170

Ja to widzę tak iść do wk i rejestrować ale zwrócić uwagę że w dowodzie jest błąd bo przyczepa jest rolnicza i na to wskazuje model i to że przegląd na 2 lata i wk skieruje na ustalenie danych i diagnosta ustali ze jest rolnicza bo one były tylko rolnicze i po problemie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

napisz co wyszło. ciekaw jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej78    588

Nie musisz mieć wiedzę we wszystkich dziedzinach. Kupiłeś przyczepę rolniczą i tego się trzymaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertb    4007
2 minuty temu, andrzej78 napisał:

Nie musisz mieć wiedzę we wszystkich dziedzinach

No niby nie musisz ale czasem pani krysia ma zły dzień i wtedy wiedza się jednak przydaje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Zarejestrowana 😛💪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie, tak jak było ciężarowa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
astrahxenon    137

To żeś lipę odstawił teraz miałeś jedyna okazję zrobić ja rolnicza bo taka powinna być i miałbyś rok w rok spore oszczędności 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@astrahxenon jakbym jej wspomniał że chce zarejestrować jako rolniczą to zaraz by mi coś wymyśliła i do diagnosty ganiać , a ja nie mam znajomości 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek026    76

Sorki może lekko poza tematem, ale widziałem już takie ogłoszenia np. jednoosiówek euromasz, lub inne że przyczepa nie rejestrowana może poruszać się po drogach publicznych coś mi to naciąganiem przepisów zalatuje, ale czy jest w ogóle takie coś że jakaś przyczepa strikte przyczepa przewożąca towary może być nierejestrowana nieubezpieczona, bo poza rozrzutnikiem wiązącym gnój i tylko gnój chyba nic innego nie ma takiej opcji, bo nawet przyczepy kłonicowe do lasu też muszą mieć wykupione OC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej78    588

Marne były na to szanse bo w dowodzie widniało jako ciężarowa, a dowód był "nowy".Teraz może spokojnie przerobić na rolniczą .  Warto się tym zająć bo po zmianach ,coroczny  przegląd takiej przyczepy będzie kosztował tyle co zmiana  na rolniczą , opłata jednorazowa i potem przegląd za grosze co 2 lata.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
astrahxenon    137
26 minut temu, Ursus932 napisał:

@astrahxenon jakbym jej wspomniał że chce zarejestrować jako rolniczą to zaraz by mi coś wymyśliła i do diagnosty ganiać , a ja nie mam znajomości 

Kto bogatemu zabroni co rok płacić 170 zamiast 30

A poco znajomości w każdym katalogu ona widnieje jako rolnicza diagnosta zrobił by ustalenie danych bez żadnych kombinacji i znajomości bo nic by oszukiwać nie musiał ja podejrzewam że ona była rolnicza stąd ten przegląd na 2 lata tylko przy ostatniej zmianie dowodu ktoś zrobił gafę i tak zostało bo kobieta się nie skapnęła. 

Teraz chcący to zmienić to zmiany konstrukcyjne a to już pewnie z 400 lekko 

Edytowano przez astrahxenon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@andrzej78. To teraz co najpierw należy zrobić żeby to zmienić ? Na przegląd jechać 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
astrahxenon    137
25 minut temu, andrzej78 napisał:

Marne były na to szanse bo w dowodzie widniało jako ciężarowa, a dowód był "nowy".Teraz może spokojnie przerobić na rolniczą .  Warto się tym zająć bo po zmianach ,coroczny  przegląd takiej przyczepy będzie kosztował tyle co zmiana  na rolniczą , opłata jednorazowa i potem przegląd za grosze co 2 lata.

Co z tego że nowy dowód ale przegląd w nim wbity na 2 lata powinni dać na ustalenie danych a one nie występowała jako ciężarowa dodatkowo mogli poszukać w archiwach co było w starym dowodzie, szło to zrobić bez dodatkowych kosztów rolnicza 

1 minutę temu, Ursus932 napisał:

@andrzej78. To teraz co najpierw należy zrobić żeby to zmienić ? Na przegląd jechać 🤔

Teraz panie to zmiany konstrukcyjne i ogólnie dużo zachodu nie każda stacja chce to robić i koszt tego nie mały 

Edytowano przez astrahxenon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
astrahxenon    137
2 minuty temu, Ursus932 napisał:

@astrahxenon tak mogło być , te Polskie urzędasy ...🤨

Ale miałeś jedyna okazję to sprostować ale jak się nie upomniales to teraz będziesz robił zmianę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, astrahxenon napisał:

 

Teraz panie to zmiany konstrukcyjne i ogólnie dużo zachodu nie każda stacja chce to robić 

To nie moja wina tak było w dowodzie , ale co to za różnica czy przed zarejestrowaniem miałbym przechodzić te procedurę czy teraz...

Przed chwilą, astrahxenon napisał:

Ale miałeś jedyna okazję to sprostować ale jak się nie upomniales to teraz będziesz robił zmianę 

Bałem się że mi tego klamota nie zarejestruje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
astrahxenon    137

Przed zarejestrowaniem nie robiłbyś żadnych zmian tylko diagnosta określiłby że był błąd i w nowym dowodzie ma już być inaczej a teraz będziesz robił nie ze błąd tylko ze niby kupiłeś przyczepę ciężarowa wykonałeś szereg zmian żeby była rolnicza i dlatego robi się tak zwane zmiany konstrukcyjne. Kwestia jest taka przed zarejestrowaniem jakby ci się udało miałbyś za 70pln to zrobione teraz lekko 400

5 minut temu, Ursus932 napisał:

To nie moja wina tak było w dowodzie , ale co to za różnica czy przed zarejestrowaniem miałbym przechodzić te procedurę czy teraz...

Bałem się że mi tego klamota nie zarejestruje 

Dlaczego niby miała by Ci go nie zarejestrować? 

Strach najgorszy doradca czego się bać pojazd nie kradziony ma wszystkie dokumenty a jak jest błąd oni są od tego żeby to sprostować 

Ja bym jeszcze teraz próbował głupa strzelić że zauważyłem w domu że jest ciężarowa a powinna być rolnicza bo ma przegląd na dwa lata i niech dają na ustalenie danych rzeczywistych

Edytowano przez astrahxenon
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Bo dziwne te kobiety , kiedyś znajomy nie mógł zarejestrowac skutera a w innym powiecie zarejestrowali 

 Wkurwie się  to sprzedam , niech ktoś inny sie męczy i odkręca wszystko albo płaci za przeglady , ale teraz jak kupie to w dowodzie ma być rolnicza z innymi to wypad 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
astrahxenon    137

Można i tak ale to dużo było że były ciężarowe ale to głównie te na wysokich kołach ale jak ktoś mądrze w odpowiednim czasie zrobił to ma rolnicza 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tylko trzeba trafić na takiego jak ja co nie jest w temacie i kupi bubla prawnego 🤨

Dałem 17 tyś i jeszcze k**wa problem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
astrahxenon    137

To nie jest bubel prawny wszystko jest legalne można się tym poruszać tylko co roku z portfela 170 zamiast 30 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No troche grosza jest 🥴

Sąsiad kupił kiedyś d55 która jeździła za starem to była ciężarowa i muszę się zapytać co on z tym zrobił czy płaci 170 zł 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Clark
      Wiem, że temat wałkowany wielokrotnie ale mam kilka pytań a odpowiedzi nie znajduję. Otóż: wyczytałem, że stary olej można wypchnąć sprężonym powietrzem i teraz pytanie w jaki sposób?
      Rozbieranie całego układu odpada. Jedynie co pozostaje to czyszczenie za pomocą układu ciągnika ale to strata kilku albo nawet kilkunastu litrów oleju a tani on nie jest. Wpadłem więc na pomysł aby wstępnie wydmuchać układ sprężonym powietrzem a następnie podłączyć pod ciągnik i wypłukać resztę.
    • Przez tomb2
      Zbliża sie zima ;D a więc planuję wyremontować moją 4,5 t jednak nie wiem czy dojdzie to do skutku ??? Jeżeli znajomu udostepni mi garaż to tak bo on ma ogrzewany A więc mam kilka pytań.
      - ile mogą kosztować burty do przyczepy 4,5 t typ D-46B
      - Lepszcze są z blachy falistej czy z prostej ?
      - Jakiej grubości blache dać na podłoge ?
      - czym najlepiej wyczyścić przyczepe, czy piaskowanie się opłaca ile może kosztować?
      Narazie tyle
    • Przez MichaKpiski
      Chcę przerejstowac przyczepę Sanok D47A (wywrotka) , w dowodzie mam wpisane rok produkcji, numer podwozia , dopuszczalną łatwość 3500, Pani w starostwie powiedziała że diagnosta będzie musiał ustalić pozostałe dane. Czy ktoś by się podzielił pozostałymi danymi jakie ma wpisane w dowodzie ? z góry dziękuję
    • Przez PawelS
      Witam potrzebuję opinii na temat firmy Perfect-Agro Koluszki, gdyż prawdopodobnie będę u nich zamawiał przyczepę, są one całkowicie odnowione i wyglądają jak nowe a cena to jest 1/2 w porównaniu do Nowej np Pronarki. Czy ktoś z użytkowników kupił od niech przyczepę i czy jest zadowolony jak z trwałością i wykonaniem >? Za każdą informację będę wdzięczny 
      http://www.remonty-przyczep.com/ 
    • Przez koyack
      Witam wszystkich. Zastanawiam się nad zakupem przyczepy uniwersalnej  ściana przesówna. Służyła by do transportu zboża, kiszonki z qq oraz jaka rozrzutnik obornika. Przeglądając oferty różnych firm trafiłem na ogłoszenie firmy Agrotechnology z Rzeszowa. Ale nigdzie nie mozna znaleźć informacji o ich produktach. Interesujące jest uniwersalne podwozie do różnych przeznaczeni np można po ściągnięciu zabudowy przyczepy zamontować na podwoziu beczkowoz.  Czy ktoś miał doczynienia z tą firmą? Jakieś opinie? Z góry dziękuję za wszelkie informacje.  Załączam link do ogłoszenia. 
      https://www.otomoto.pl/maszyny-rolnicze/oferta/agrotechnology-przyczepa-ze-sciana-przesuwna-up-pza-27-jedna-rama-wiele-narzedzi-ID6Gg380.html
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj