Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wybrane dla Ciebie
Opublikowano
Ja już kiedyś probowałem założyć alternator do C-330 ale okazało się że był zepsuty <_<

 

naprawa altka to nie znowu takie straszne rzeczy ELEKTROTECH jest ekspertem polecam mnie też pomógł.

Opublikowano

Z tego co ja słyszałem to raczej w C-330 nie montowane były alternatory nawet przy koncu produkcji. Jedynie w C-360 na samym koncu produkcji wychodziły egzemplaże z alternatorami.

Opublikowano

ja założyłem jakiś miesiąc temu altka od poloneza i kupiłem nowy regulator nap. ładuje elegancko. tylko musiałem go odwrócić do góry bo owadzał o drążek kierowniczy przy przejeżdzaniu przez rowy. teraz jest blisko kolanka od tłumika czy nie bedzie mu za gorąco???

Opublikowano

Zwroc uwage w ktora strone kreci sie przewietrznik. Wazne zeby powietrze zasysal i pchal je przez alternator do jego tylu. Jesli bedzie krecil si ew druga strone to moze troche zaciagac cieplego powietrza z komina. Mozesz sprobowac wstawic na tyl alternatora kawalek blachy aluminiowej, bedzie robic za ekran i ni ebedzie juz bezposredniego dzialania temp z komina na alternator, tylko najpierw na ekran.

Opublikowano

panowie spaliła mis ie prądnica i mam teraz problem bo nie wiem co robić, nowy wirnik kosztuje 170 zł do prądnicy a nowy alternator to koszt 350-370 zł to jest trochę dużo. Chciałbym kupić na szrocie jakiś alternator ale nie wiem jaki?? Chciałbym kupić jakiś taki aby dobrze ładował moje aku 2x6V 195 amph. Poradzie mi coś.. Może ma ktoś jakiś schemat jak taki alternator podłączyć w c-330. Proszę o pomoc.

Opublikowano

Każdy alternator od Poloneza lub Fiata 125p. Ja mam od Poloneza już rok i jest spoko. Polecam te razem z regulatorem , koszt nie powinien przekroczyć 50 zł. Bo umocowania pasują.

Gość Profil usunięty
Opublikowano
panowie spaliła mis ie prądnica i mam teraz problem bo nie wiem co robić, nowy wirnik kosztuje 170 zł do prądnicy a nowy alternator to koszt 350-370 zł to jest trochę dużo. Chciałbym kupić na szrocie jakiś alternator ale nie wiem jaki?? Chciałbym kupić jakiś taki aby dobrze ładował moje aku 2x6V 195 amph. Poradzie mi coś.. Może ma ktoś jakiś schemat jak taki alternator podłączyć w c-330. Proszę o pomoc.

Poszukaj jakąś dobrą używana prądnice. NIe opłaca się kupować nowej...

Opublikowano
Poszukaj jakąś dobrą używana prądnice. NIe opłaca się kupować nowej...

Nie opłaca sie nawet kupowac a nawet szukac dobrej używanej ;)

Lepszy bedzie jakikolwiek alternator nawet od malucha niz pradnica.

Kolego poszukaj jakiegos sprawnego, czyli z takiego samochodu co jeszcze niedawno chodził to jest wieksze prawdopodobieństwo, że jeszcze bedzie działał. Może byc od poloneza, fiata 125, BMW Volkswagena Wartburga czy czego tam znajdziesz aby tylko kierunek wirowania zgadzał sie z kierunkiem obrotów silnika. Ale od tych samochodów powinny bez problemu pasować. Jak znajdziesz jakis to zapodaj od czego i jaki to model altka z iloma wyjściami, a na forum pomożemy ci podłaczyć.

A za 170 zł to zdobedziesz alternator i zrobisz mu mały remont(wymiana szczotek, łozysk,dokupienie regulatora) i bedzie śmigał przez lata.

Powodzenia.

Opublikowano

Bosch, Delco Remy( najczesciej w oplach), fordowskie, zwroc tylko uwage na odpowiednie ulozenie uchwytow. Jezeli bedziesz mial mozliwosc zalatwic jakiegos "zagraniczniaka" a w opcji bedzie od PF125 czy poloneza to wez zagraniczniaka z wbudowanym regulatorem. Jakbys cos znalazl w granicach 50-70A w rozsadnej cenie to bierz i nie zastanawiaj sie, przelozysz kabelki i wio.

Opublikowano

Jak myślicie, który alternator lepiej i dłużej by służył w mojej C-330 :?: :?:

 

taki regenerowany od poloneza z roczną gwarancją za 120 zł

LINK

 

czy taki nowy (niewiadomo od jakiego samochodu) z roczna gwarancją za 130 zł

LINK

Opublikowano

Jeśli chodzi który będzie dłużej chodził to trudno powiedzieć bo po regeneracji jest jak nowy, a i nowy może mieć jakąś wadę. Jak dla mnie to kieruj sie tym który ma większą moc czyli ile amperów może wydać z siebie przy 14V. Sposobem mocowania i podpięcia do instalacji, chodz raczej oba będą pasować i oba da sie je łatwo podłaczyć. Wybór może zależeć od kosztów przesyłki.

Wybór należy do ciebie. :rolleyes:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez rafffffff
      Jaki akumulator do wladka byscie polecili aby dobrze palil...tzn napewno 12V...ale kwestia Amperow???
    • Przez Lukas02
      Witam po wymianie szczotek z regulatorem w mojej Proximie 85 wróciło ładowanie i po czasie mam teraz problem. Licznik przestal działać kontrolka ładowania ledwo świeci ciagnik nie ładuje, dodatkowo zauważyłem gdy wyciągałem alternator i montowałem spowrotem gdy dotykał mocowania to jakby iskrzył na obudowie 
    • Przez emtecc
      Witam Mam w kombajnie zamontowany (Kiedyś była prądnica) alternator A124n. Alternator z fiata 125 Z tego co mi się wydaje to 9cio diodowy. Jest przy nim dokręcony regulator. Nie wiem jakie ma oznaczenie bo symbole wytarte. Dla pewności dodam zdjęcie czy połączenie do alternatora jest poprawne. Włożyłem nowy akumulator i postanowiłem spr czy z ładowaniem wszystko w porządku. Okazało się, że napięcie ładowania rośnie powyżej 14.4 V na niskich obrotach. Gdy zwiększę obroty przelatuje 17V. Stanowczo za dużo. Czy przy zmianie z prądnicy na alternator należy wprowadzić jakieś modyfikacje w instalacji auta?
    • Przez pele19
      Witam!
      Mam taki mały problem w swoim malczyku a dokładnie padł mi alternator który juz nie nadaje sie do regeneracji.
      Był w ciągniku od nowości i już wszystko się powycierało, wymiana szczotek, regulatora nic juz nie pomaga więc pora kupic nowy!
      A teraz pytanie jaki ?
    • Przez Adamo90
      Potrzebuję schemat instalacji elektrycznej w ursusie 5714. W internecie nie mogę znaleźć. Może ktoś ma? Był bym wdzięczny. 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v