marek1977

e-konto bankowe

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
marek1977    1308

Chcę założyć sobie osobne konto internetowe,takie na drobne wydatki,płatności internetowe,zakupy w allegro i zakupy kartą.Nie wiem co wybrać bo oferta jest mnoga i jestem ciekawy waszej opinni.Pewnie dziwicie się że chcę drugie konto ,ale kiedyś zgubiłem karte i miałem trochę komplikacji,a tak przeleje sobie trochę kasy na nowe konto i spokój.Co wy na to???.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel321654    0

Polecam konto Direct w ING Bank śląski jeśli wykonujesz wszytko przez internet to nie płacisz nic.

Edytowano przez pawel321654

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polowy    5

W sumie dziś większość kont oferuje bezpłatna obsługę z reguły płaci się za kartę i za wypłaty z bankomatów innych niż bank. Ostatnio gdzieś reklamowali Inteligo dla klientów indywidualnych. Minimum na koncie to 100 zł jak mniej płacisz bodajże około 5 zł/miesięcznie. Karta kosztuje 0,99 gr miesięcznie no i większość przelewów bezpłatna. Obsługa prosta no i bezpieczne kody jednorazowe do potwierdzania transakcji.

Edytowano przez nasil90
Cytowanie posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robercikj100    1010

NAJLEPSZE do zakupów internetowych to jest e konto w mBanku.

konto jest za darmo, karta też, przelewy krajowe za darmo.


AndrzejRo vel Anetka1 vel AleksanderX vel AndrzejLewoc to forumowy transwestyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesaw    3

Chcę założyć sobie osobne konto internetowe,takie na drobne wydatki,płatności internetowe,zakupy w allegro i zakupy kartą.Nie wiem co wybrać bo oferta jest mnoga i jestem ciekawy waszej opinni.Pewnie dziwicie się że chcę drugie konto ,ale kiedyś zgubiłem karte i miałem trochę komplikacji,a tak przeleje sobie trochę kasy na nowe konto i spokój.Co wy na to???.

Chyba dobrze kombinujesz, więc może założyć swój drugi rachunek "internetowy" w swoim banku? Problem jest raczej głównie przy zgubieniu karty... .


samczeruno.pl :)))

"Jeżeli wydaje Ci się, że wiesz wszystko, to masz rację... wydaje Ci się."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaczmarek    277

ja mam konta w społdzielczym, PKO i mBanku i zdecydowanie polecam ten ostatni. wszystkie rachunki płace przez internet za telefon, prad, internet i co sie tylko da wszystko za darmo łącznie z karta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek1977    1308

Chyba dobrze kombinujesz, więc może założyć swój drugi rachunek "internetowy" w swoim banku? Problem jest raczej głównie przy zgubieniu karty... .

Nie wiem ,czy można mieć dwa konta w tym samym banku?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz20    710

Ja mam konto w Alior Banku. Wszystkie bankomaty w Europie za darmo. Karta 5zł na miesiąc, ale dzięki taryfie nocnej wybrana przez nas część pieniędzy pracuje przez co suma sumarum karta jest za darmo chyba że puste konto :P przelewy za darmo


Ursus 360 3p
Władimiriec T-25
dają radę:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek1977    1308

Czyli z waszych propozycji na pierwszym miejscu mBank,potem ING i Alior,teraz muszę dokładnie poczytać cenniki zwłaszcza te drobnym druczkiem i coś wybrać?.Dzięki za zainteresowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

Ja mam dwa konta internetowe: jedno w w BGZ, drugie w Alior. Zalety pierwszego to to, że jest to konto powiązane z rachunkiem głównym, czyli kredyty z Arimr, kredyty na modernizacje, obrotowe, gdyby nie to, to bym zlikwidował i jest bo musi być :D Alor jak koledzy pisali kosztuje tylko 5 zł miesięcznie za karte, cała reszta za free (jeśli mamy jednorazowy 2000 zł wpływ na konto) dodatkowo są gratisowe usługi fachowców, takich jak serwis RTV, AGD hydraulik i inne (sprawdzone i działa) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3884

5zł miesięcznie za konto to jest tylko?

5x12 daje 60zł


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

właśnie tylko, bo wszystkie przelewy za darmo i wybieranie kasy w dowolnym bankomacie bez prowizji, no i te dodatkowe bonusy o których pisałem.

W porównaniu do bgz gdzie jest 10 zł za prowadzenie i bodajże 1zł za przelew...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3884

w porównaniu do mojego banku to o 60zł więcej


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jacek w jakim banku masz konto?

 

Ja mam konto Intro w PKO SA, wszystkie funkcje z których korzystam za darmo. W zasadzie konto założone tylko na wpłaty gotówki od rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ariss    25

ja mam w mbanku i wszystko jak wpłaty wypłaty w bankomatach mbanku i wbk i kilku innych) karta prowadzenie jest za free. a szukam teraz banku dla rodziców żeby mieli bo teraz za przelew płaca 3 zł za wypłatę ileś tam jaki bank dla osoby dorosłej nie studenta jest najlepszy?i żeby też wstawić na konto coś żeby ta kasa rosła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3884

czym się różni student od osoby dorosłej?

ostatnio zamknąłem 2 rachunki, zostały mi już tylko 3 banki do obsłużenia - zwykłe konto prywatne, konto kredytowe i konto firmowe.

Najlepiej mi się korzysta z tego prywatnego


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ariss    25

student jest chyba do 26 w mbank i do 30 w wbk jakoś więcej za free

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oj obecne oferty kont internetowych są niemal identyczne i bezpłatne w prowadzeniu. Czemu?

Bank nie ponosi kosztów ich obsługi a ma defacto na nich kapitał, który przy mnożniku *12 minus podatek może udzielac kredytów.

Bo pamiętajcie że za 100 zł  Waszych oszczędnosci bank daje pożyczki na kwotę niemal 1000 PLN a zarabia kilka procent odsetek od tego tysiąca. A ludziom dają drobne 1,5% ...

 

Dlatego właśnie banki zeszły z opłat za konta internetowe...

Wybierłałbym między Alior, mBankiem, ING a BZWBK...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

To ma być jakaś reklama e-kont dla zamydlenia oczu??? Bo to, że zarabiają na naszych pieniądzach w pełni się zgodzę ale tak, że niby banki zeszły z opłat :D Tabela opłat, prowizji i zwolnień z darmowego prowadzenia i darmowej karty cały czas się zmienia w niekorzystną stronę dla posiadacza konta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    317

konto indywidualne BGZ i kantor aliorbanku darmowe, ba nawet dla osp bgz ma konto darmowe, BS - kilka pl co miesiąc a za internetowe +10 czy 15 zł/msc ale to konto niby dla rolników/przedsiębiorców.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez karol
      Zapraszam do wypowiadania się na temat prowadzenia rozrachunków z tytułu VAT w gospodarstwach rolnych. Jakie są Wasze doświadczenia?
    • Przez sumek666
      Jak kształtują się ceny nieruchomości i działek rolnych w Waszych okolicach? Może planujecie zakup gruntów w tym roku? A może udało Wam się sprzedać jakieś grunty?
      Zapraszam do dyskusji o cenach i możliwości zakupu ziemi w Polsce i za granicą.
      Kontynuacja tematu:
       
    • Przez kuba9449
      Cześć, mam problem. Posiadam gospodarstwo które zakładał mój dziadek i "baza" jest w tym samym miejscu niezmiennie od lat. Mam dom i budynki gospodarcze, chciałbym postawić dodatkową halę na maszyny i tu zaczyna się problem. Gmina opracowuje mpzp i w miejscu mojego gospodarstwa chce dopuścić jedynie zabudowę mieszkaniową, składałem pisma o zmianę przeznaczenia terenu lecz były odrzucane bez podania powodu. Gmina nie wydaje teraz wz ze względu właśnie na opracowywany mpzp. Czy macie pomysły jak to "ugryźć"?
    • Przez oscak11
      Witam , zastanawiam się nad otwarciem warsztatu . Z jakiej opcji najlepiej skorzystać czy z dotacji czy poprostu z własnych funduszy . Wpadłem na ten pomysł ponieważ zajawkę do napraw mam od swojego ojca . Myślę nad rozbudowalą warsztatu i założeniem działalności.  Pracuje za granicą mam trochę oszczędności i teraz dylemat , rozbudowa z oszczędności czy z dotacji . Jak to ugryźć.  Mój ojciec naprawia traktory ,, po godzinach ,, ma też gospodarstwo . Wiedzę posiadam na temat naprawy traktów  lecz zawsze mogę liczyć na mojego ojca . W okolicy nie ma mechaników więc myślę, że cały ten pomysł mógł by wypalić. Nie było jescze okresu żeby w kolejce nie stał 1 lub 2 traktory . Ludzie w obrębie 60 km przyprowadzają traktory do nas ponieważ w okolicy nie ma dobrych mechaników . Jak najlepiej zacząć  . Był bym wdzięczny za wszelkie porady .
    • Przez armia100
      Witajcie! Potrzebuje porady... Czy istnieją jakieś przepisy dotyczące odległości stawu od drogi? Odnośnie zwykłej działki, wiem, że niestety nie jest to precyzyjnie uregulowane. A co z działką, która jest drogą (działka jest prywatna, jednak w księdze wieczystej jest zapis, że jest to droga). Sąsiad zrobił staw niespełna pół metra od granicy i wszystko byłoby w porządku, gdyby nie zadomowiły się tam bobry, które zaczęły podkopywać swoje jamy pod droga, która się osuwa. Droga jest moim dojazdem do domu. Sąsiad twierdzi, że to nie jego problem. Co zrobić w takim przypadku?
      Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj