LMB

same Frutetto II 90 problem ze zbiornikiem dodatkowym.

Polecane posty

LMB    0

Witam, mam pewną zagwozdkę dotyczącą zbiornika dodatkowego paliwa.

 

image.png.a70c6dc9ec24668ac181a1b0439eb4dc.png

 

Zauważyłem że ze zbiornika głównego mało jest pobierane paliwa. Głównie ubywa ze zbiornika dodatkowego. Nie zapala się lampka rezerwy paliwa, więc musze kontrolować manualnie stan. Gdy braknie paliwa ( w zbiorniku głównym jest)  ciągnik staje i coś się jakby zatykało w zbiorniku dodatkowym, bo muszę kompresorem dmuchać w przewody idące do zbiornika i dopiero pod duuuuużym ciśnieniem da radę przepchać. Jest tam jakiś zawór a może mam ciało obce. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25628

Po rysunku i opisie to wychodzi że możw masz zatkany zawór przelewowy H.

Odczyścić dobrze korki bo może odpowietrzanie jest zatkane?

@KaMel Ty kupiłeś taki sprzęt , coś pomożesz?

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KaMel    30

Ja mam tylko jeden bak, ale pierwsze szukałbym jakiegoś dokładanego zaworka zwrotnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atrol123    20
Napisano (edytowany)

Może to głupio zabrzmi . Nie wiem co to za skan ale tam coś pisze o zmianie korków . Może masz zamienione ,bo jeśli pisze że jeden korek ma odpowietrzenie a drugi nie . To jeśli w głównym zbiorniku nie odpowietrza się to ciągnie gdzie ma łatwiej . Coś paliwa pociągnie ale nie nadąża odpowietrzać się ,gdzie dodatkowo paliwo z nadmiaru dostaje się też do głównego zbiornika

Co do zatkania przewodu H  nie sądzę.  Zatkanie nie tłumaczyłoby  braku pobierania z głównego . Idzie osobna linia od baku do kranika . Jak odpowietrzenie w baku głównym jest to ON do kranika powinien śmigać .

Wg mnie korek  z odpowietrzeniem powinien być na zbiorniku głównym .Przewód H to odpowietrzenie dla zbiornika dodatkowego ,a tam korek bez odpowietrzenia 

Edytowano przez atrol123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LMB    0

Dziękuję Panowie za podpowiedzi. W piątek będę sprawdzał. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj