Migotka

Pary z Agrofoto

Polecane posty

Migotka    183
Napisano (edytowany)
2 godziny temu, Kowalsky30 napisał:

W przeciwieństwie do ciebie nie pisałem o krótkich fiutkach itp. i nie musiałem nic potem edytować😂 

Hmm edytowałam tylko dlatego, że wątpię czy Ty masz w ogóle coś , po co robić nadzieję jakiejś szczerbatej emerytce ,która może akurat potrzebowała by takiego opiekuna i napatoczyłaby się w akcie desperacji na takież oto forum - już by się napaliła jak szczerbaty na suchary a tu pusto w majtkach ...mam nadzieję że docenisz moja troskę ,pomijając Twoje wrodzone chamstwo w stosunku do niemalże każdego bez względu na płeć i debilizm jeśli chodzi o choroby i nabijanie się z czegoś takiego , bo 💩 widziałeś i w 🍑 byłeś 

Przewinął mi się jakiś tekst przed oczami że pisałeś że na początku każdy jest szczery i ok , a potem z nudów każdy tu kłamie i zmyśla i że pisze prawdę tylko na pierwszym koncie czyli jak domniemam każdy tu jest oszustem i każda "nowa krew" jest dla Ciebie ciekawym kąskiem, bo albo próbujesz  tę nową osobę oczernić i ośmieszyć (choć najpierw  głupio wypytując) albo  wyszukujesz jej przeszłości na forum i gorzej niż przedszkolak donosisz i publikujesz screeny innym , a wiesz co powiem Ci mądre słowa - tylko krowa nie zmienia poglądów , jeśli ktoś mówił coś innego 5 lat temu, bo był w danym momencie życia i myślał inaczej a teraz poglady mu się zmieniły bądź zdanie na jakiś temat to znaczy że człowiek się rozwija,a ty maglujesz jakieś stare kluchy o cieście francuskim ,biedzie ,babce i robisz z siebie wariata. Ciekawe co na mnie znajdziesz? Ja chociaż żadnym zgorzkniałym  trollem nie jestem ,kazdy z Was wie jak wyglądam i jak się nazywam i nic nie ukrywam 

Byłbyś w stanie spotkać się ze mną twarzą w twarz ? Szczerze wątpię-predzej  schował byś się do mysiej dziury bo zawsze w internecie każdy mądry w gębie (czyt. anonimowy) a na żywo pyska nie umie otworzyć i słowa wydusić ... 

Rozmawiać trzeba umieć , krytykować także , ale też  dobrze jest umieć przyjąć na klatę  konstruktywną krytykę i czasami pokazać klasę , - już wystarczy że w rządzie mamy idiotów to chociaż jako facet czasami wystopuj i nie zaniżaj bardziej poziomu ...

Pozdrawiam 😛

 

 

Edytowano przez Migotka
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4138
12 minut temu, 12Pafnucy napisał:

....i rozjechała lemika, aż flaki wylazły...😆

I to jest kobita,   :P pochwali jak trzeba, ale i opieprzy jeszcze lepiej jak zasłuży.   :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3049

namawiam kolegow na rozmowy twarza w twarz i zadnego chetnego nie ma.. 

ani w polsce ani za granica nie chca sie spotkac..

zmeczylem 2 kawalki- 1,6 ha , 6 godzin orki, ponad 7 mtg.. 4 polowa. i gaz w podlodze..


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kowalsky30    464
1 godzinę temu, Migotka napisał:

Byłbyś w stanie spotkać się ze mną twarzą w twarz

Ja się boję wulgarnych babochłopów🤣

1 godzinę temu, 12Pafnucy napisał:

....i rozjechała lemika, aż flaki wylazły...😆

Chciałbyś co?😂

Ja nie muszę uciekać do inwektyw, wystarczy, że napiszę prawdę😗

1 godzinę temu, Desperado napisał:

I to jest kobita,   :P pochwali jak trzeba, ale i opieprzy jeszcze lepiej jak zasłuży.   :D

Ty tu już każdej mówiłeś, że jest wyjątkowa🤧

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka    183
41 minut temu, Kowalsky30 napisał:

Ja się boję wulgarnych babochłopów🤣

Nie kochanie , ty się boisz prawdziwych ludzi i prawdziwych kobiet ,przed ekranem "maczo" a w portkach "sraczo", nie jestem wulgarna poprostu dziś pierwszy raz dostanie i niezbyt elegancko Ci odpowiedziałam na Twoje chamstwo, ja mam rodzinę i nawet jeśli nazywasz mnie babchlopem to jakoś mnie to nie rusza ,jak pracuje potrafię chodzić i na brudno i na czysto ,potrafie też w samych majtkach doić krowy,ale ktoś zachowuje się jak cham w stosunku do mnie czy mojej rodziny to potrafię też się odgryźć 

43 minuty temu, Kowalsky30 napisał:

🤣?😂

Ty tu już każdej mówiłeś, że jest wyjątkowa🤧

A Tobie by przez gardło nie przeszło być już nie tyle kulturalnym co normalnym (...) , no nie dziwię się że zazdrościsz ... W końcu do wszystkiego trzeba dojrzewać latami

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol6130    7381

Kobieta musi być troszeczkę wulgarna 

 

Propo tych majtek 

Widziałem kiedyś taką co chyba tak doiła, przykry widok 

Głupio było zwrócić uwagę że brudna

Bo można zawsze się gdzieś nie domyć ale nie na dłoniach, rękach, twarzy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka    183
46 minut temu, Kowalsky30 napisał:

🤣

Ja nie muszę uciekać do inwektyw, wystarczy, że napiszę prawdę😗

a🤧

te Twoje niby  cięte riposty zrobiły się już tak nudne jak flaki z olejem tak jak ten tekst o cieście francuskim który odgrzewasz co kilka stron na różnych tematach ... Jak już tak ten internet śledzisz to byś może wiecej stron z przepisami zaczął oglądać i byś się dowiedział że poza ciastem francuskim są też inne rodzaje ciast...  Chłopie skończyłbyś z robieniem z sobie dzieciaka i zaczął normalne w pisać jak człowiek i na zdrowie by Ci to wyszło ....

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4138
52 minuty temu, Kowalsky30 napisał:

Ty tu już każdej mówiłeś, że jest wyjątkowa🤧

Tej jeszcze nie, muszę Jej to powiedzieć. @Migotka jesteś wyjątkowo wyjątkowa.   :)  jeszcze mi zarzucisz kiedy że tej nie mówiłem, przezorny zawsze ubezpieczony   :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3049

w samych majtkach .... wyobraznia mi sie uaktywnila...


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4138
10 minut temu, Karol6130 napisał:

 

 

Propo tych majtek 

Widziałem kiedyś taką co chyba tak doiła, przykry widok 

Głupio było zwrócić uwagę że brudna

Bo można zawsze się gdzieś nie domyć ale nie na dłoniach, rękach, twarzy 

Oj to może lepiej jakby bez majtek doiła. 🙆‍♂️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka    183
Napisano (edytowany)
7 minut temu, Desperado napisał:

Tej jeszcze nie, muszę Jej to powiedzieć. @Migotka jesteś wyjątkowo wyjątkowa.   :)  jeszcze mi zarzucisz kiedy że tej nie mówiłem, przezorny zawsze ubezpieczony   :P

Haha no to dziękuję,  już Ci nie zarzuce tego 😛🤣

Dokładnie pisać trzeba żeby za rok miał co w screenach  na innym temacie podsuwać i chwalić się jak to wszytkich zna , 

 

Baa Kowalsky nawet napisze Ci teraz że Cię lubię ! Żebyś mi nie zarzucił kiedyś że ja coś do Ciebie mam (ale jak zmienię zdanie za jakiś czas bo ja nie krowa i mam prawo🧐 to musisz mi wybaczyć bo przy 10-ciu innych kolegach to pisze 19 marca 2024) to żebyś wtedy  urywków nie cytował tylko całość wypowiedzi tak żeby zachować content ) 🙃😛 pozdrawiam ❤️

Edytowano przez Migotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol6130    7381
12 minut temu, Desperado napisał:

Oj to może lepiej jakby bez majtek doiła. 🙆‍♂️

Może lepiej nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka    183
2 minuty temu, Karol6130 napisał:

Może lepiej nie

Nie no ja tylko bez spodni za to mój maz miał taka radochę, aż  nagrywał 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4138
15 minut temu, Migotka napisał:

Żebyś mi nie zarzucił kiedyś że ja coś do Ciebie mam (ale jak zmienię zdanie za jakoś czas bo ja nie krowa i mam prawo to musisz mi wybaczyć

Aha czyli teraz nic do mnie nie masz, ale możesz mieć jak zmienisz zdanie  :D Ty chcesz dobić chyba Kowala takim postawieniem sprawy.    xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leszy    5023
8 minut temu, Migotka napisał:

Nie no ja tylko bez spodni za to mój maz miał taka radochę, aż  nagrywał 🤣

Nie powiem, ciekawie to mogło wyglądać :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotka    183
4 minuty temu, Desperado napisał:

Aha czyli teraz nic do mnie nie masz, ale możesz mieć jak zmienisz zdanie  :D Ty chcesz dobić chyba Kowala takim postawieniem sprawy.    xD

Do Ciebie nie planuje nic mieć 🤣🙆

Choć nie powiem, że czekałam przy wędzarni na pomoc 🤣

Kładzcie się spać chłopcy , dziękuję wszystkim za miły wieczór 😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperado    4138
4 minuty temu, Migotka napisał:

Do Ciebie nie planuje nic mieć 🤣🙆

 

Oj tam, zawsze może zmienić zdanie.    :P Ja Ci wybaczę.   xD  Gorzej z Kowalem, on nam by tego nigdy nie wybaczył.   🙆‍♂️   xD

Pozdrawiam i Spokojnej Nocy Państwu życzę.   :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1868

Tak tak konfidencie, dopiero co szukałeś dziewczyny z hektarami i hodowlą bydła, myślisz że skąd to się bierze jak nie z pracy? xD

Przyznaj otwarcie, nie radzisz sobie w spotkaniach z paniami,  boisz się ich 🤣, Migotki też sie boisz jak i jej rodziny  dlatego wymyślasz takie wymówki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3049
11 godzin temu, Migotka napisał:

Nie no ja tylko bez spodni za to mój maz miał taka radochę, aż  nagrywał 🤣

na tym sie skonczylo ?? czy bylo cos dalej na slomie ?


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kowalsky30    464
Napisano (edytowany)

Krzysiu😂 Babochłopy nie biorą się z pracy, babochłopem trzeba się urodzić. Babochłop ma z reguły wyłupiaste oczy, krótkie włosy choć nie zawsze, mocno zarysowaną szczękę, (w)chodzi jak kowboj do saloonu, wie co masz w spodniach i wyzywa od onanistów . Po prostu popatrzysz- wystarczy, że na zdjęcie i już wiesz, że babochłop. Kiedyś widziałem (innego😂) babochłopa na ulicy, tak się składa, że to żona kolegi z pracy. W jednej ręce trzymał siatkę z czteropakiem w drugiej peta. Opowiadam o tym współpracownikowi, a ten na to; Widziałeś ją tylko przejazdem, ale gdybyś dopiero słyszał jak przeklina😂  Nie wiem jakim cudem ale mają czwórkę dzieci, więc to chyba nie ma wpływu na prokreację😗  

 

 

85110831_3582389101802495_4720109998208712704_n.jpg

Edytowano przez Kowalsky30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigmei    1868

Masz ty chłopie wizje i   wyobraźnię 🤦‍♂️ ale spoko jak już mnie  ochrzciłeś Krzysiem to niech tak  na potrzeby AF zostanie xD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj