Polecane posty

saletrosan 1780 saletra 1860 i w drugim miejscu 1840 sul potasowa 2150 i 2480 A mocznik 2250 I 2200 takie ceny w okolicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1682
12 godzin temu, v11 napisał:

to go sms wysłali -przeczytaj co piszesz w 1,5 h to za bramę za bardzo nie wyjedzie -i to nie jest upierdliwość 

Dokładnie 1,5h, tu nie ma błędu. Do anwilu mam ok.40km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonju77    57

Dodaje ktoś siarczan magnezu siedmiowodny do RSM u?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomtom83    7

Saletra Polska 1850 big 

Saletrosanu 1830 big

Lubelskie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7977

kupiona saletra pulan po 1850zl i saletrosan 26 po 1750 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pcheella    86
Napisano (edytowany)

Oferta z chmepestu saletra 1614 netto

Edytowano przez Pcheella

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yaroslaw    432
Dnia 27.02.2024 o 19:59, Wojtek98 napisał:

Miał ktoś taką sytuacje czy ktoś sobie robi jaja? Sypie azot na rzepak, dzwoni telefon, numer zastrzeżony. Odbieram, jakiś starszy poważny głos. 
Ja: Halo, On: Tu przedstawiciel Agrolok, dlaczego stosuje Pan azot w lutym?  Ja: Słucham? On: Dlaczego stosuje Pan azot w lutym? Ja: Kto mówi? On: Przedstawiciel Agrolok. Wziąłem się k**wa rozłączyłem.  To było chwile po 18:00. 

Sąsiad szukał  pretekstu żeby  się  na flaszkę  umówić  ale  się rozłączyłeś  i okazja zmarnowana

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3531

Nie każdemu zależy na wypiciu, są tacy co nie wypili pól litra wódki w swoim życiu, a dużo im do emerytury nie braknie

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boogie7    499
3 godziny temu, Pcheella napisał:

Oferta z chmepestu saletra 1614 netto

Dzwonię ostatnio do jednego z punktów Chempestu i pytam facetkę o siarczan mg. granulowany do stosowania posypowego w małych workach (bo akurat zabrakło mi ok. 250 kg), a ona mi na to, źe oczywiście mają. No to już miałem palić silnik i jechać, ale tak z przyzwyczajenia zapytałem o cenę, a ona mi dumnie melduje że. 2700 zł/t 😁  Pytam czy aby napewno podaje mi cenę siarczanu mg. a ona na to "tak, siarczan magnezu siedmiowodny" 😆🤦

1 godzinę temu, miwigos napisał:

Nie każdemu zależy na wypiciu, są tacy co nie wypili pól litra wódki w swoim życiu, a dużo im do emerytury nie braknie

Czyli przeyebali 3/4 życia, o ile można to nazwać życiem 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanio2011    149
Dnia 28.02.2024 o 11:47, EmilPlayP napisał:

W poniedziałek zamawiałem Canvil, 15 ton po 1480 brutto i kizeryt po 1550 brutto wszystko w bb - Agrolok, na okolicznych składach trzymają cenę 1600 za saletrzak. Co najlepsze zamówiony w poniedziałek, wczoraj przywieźli i data na canvilu 26.02

Kupujesz w Agroloku?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v11    1001
5 godzin temu, miwigos napisał:

Nie każdemu zależy na wypiciu, są tacy co nie wypili pól litra wódki w swoim życiu, a dużo im do emerytury nie braknie

Może smutne ale 2 x 0,05 w całym moim  życiu  i już się zastanawiam czy to miało sens ? tylko to nie smakuje a chciałbym zostać alkoholikiem z wyboru  jak ta polityka tak dalej pójdzie 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

teraz Cie alkohol zabije kiedyś miałem spirytus prosto z gorzelni miał intensywny zapach ale część poszła w nalewkę to lepszej nie było jak to postało takie dobre i nie bolała głową po kieliszku a ten spirytus co w sklepie to katastrofa ile by nie stał to człowiek chory

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniekc360    120
Napisano (edytowany)

Tak się zastanawiam, czy to może być prawda, że jak się wejdzie w plan nawozowy za 100zł/ha i się ma np za wysoki magnez to nie wolno stosować żadnych nawozów z domieszką magnezu, ani obornika czy gnojowicy? W soi nie można stosować np polifoski bo zawiera azot. To jest info od doradcy. Sam nie wiem czy to żart czy jakiś urzędnik widział się z baranem...

Edytowano przez maniekc360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magic88    9
jarek1996 napisał:

Polifoska 7 2700 brutto dobra cena ?

Centrum kraju 2500, zaksan 1860, dap 3100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1682
8 godzin temu, v11 napisał:

Może smutne ale 2 x 0,05 w całym moim  życiu  i już się zastanawiam czy to miało sens ? tylko to nie smakuje a chciałbym zostać alkoholikiem z wyboru  jak ta polityka tak dalej pójdzie 

W alkoholizmie liczy się regularność, nie ilość ( to już pijaństwo ). Także początki alkoholizmu widać.🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezyk_nh    39

Jak to jest z tymi dopłatami do suszy ? Faktycznie zrobili tak żeby dostać 500 zł do ha trzeba mieć ubezpieczone od wszystkich ryzyk a nie tylko od jednego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan88    555
6 godzin temu, maniekc360 napisał:

Tak się zastanawiam, czy to może być prawda, że jak się wejdzie w plan nawozowy za 100zł/ha i się ma np za wysoki magnez to nie wolno stosować żadnych nawozów z domieszką magnezu, ani obornika czy gnojowicy? W soi nie można stosować np polifoski bo zawiera azot. To jest info od doradcy. Sam nie wiem czy to żart czy jakiś urzędnik widział się z baranem...

nikt Ci próbek z pola brać nie będzie wiec plan nawozowy to ważne by na papierze sie zgadzał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raven18    163

Ja mam na części bardzo wysoki magnez to chyba obornik do lasu trzeba wywozić 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stach12    908
7 godzin temu, maniekc360 napisał:

Tak się zastanawiam, czy to może być prawda, że jak się wejdzie w plan nawozowy za 100zł/ha i się ma np za wysoki magnez to nie wolno stosować żadnych nawozów z domieszką magnezu, ani obornika czy gnojowicy? W soi nie można stosować np polifoski bo zawiera azot. To jest info od doradcy. Sam nie wiem czy to żart czy jakiś urzędnik widział się z baranem...

w tym ekoschemacie chodzi o nie przekraczanie dawek azotu na hektar , jak plan pod soje azotu wynosi 0 to jest oczywistym że nawozu z azotem siać nie wolno 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, jezyk_nh napisał:

Jak to jest z tymi dopłatami do suszy ? Faktycznie zrobili tak żeby dostać 500 zł do ha trzeba mieć ubezpieczone od wszystkich ryzyk a nie tylko od jednego ?

Nie, jedno wystarczy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korbol    83
10 godzin temu, maniekc360 napisał:

Tak się zastanawiam, czy to może być prawda, że jak się wejdzie w plan nawozowy za 100zł/ha i się ma np za wysoki magnez to nie wolno stosować żadnych nawozów z domieszką magnezu, ani obornika czy gnojowicy? W soi nie można stosować np polifoski bo zawiera azot. To jest info od doradcy. Sam nie wiem czy to żart czy jakiś urzędnik widział się z baranem...

tak, nie wolno przekraczać tego co wyjdzie w planie, jak wychodzi z planu 0 albo liczy ujemne to nie wolno stosować nawozów zawierających te składniki. Po prostu nie wpisujesz ich w rejestr i tyle, na polu nikt przecież nie będzie sprawdzał czy siałeś polifoskę czy saletrę ani ile na ha

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cris10    96

Salmag z borem 1640 brutto, rsm 32 1390 netto, jak u was? Lubelskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris82    77

Też 1640 brutto ampol-merol, kujawsko-pomorskie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefan_boss    0
22 godziny temu, Pcheella napisał:

Oferta z chmepestu saletra 1614 netto

Dobrze, że nie trafiło na mnie, gdybyś do mnie zadzwonił po 250 kg siarczanu bo ci brakło to kazałbym ci spier.dalać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chudy123    14

wielkopolska:

Polifoska 5 2450 netto
Saletra 1600 netto
Mocznik 1890 netto

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez Boles
      Witam,
      Temat odnośnie projektu dopłat do zbóż, który być uruchomiony.
      Dopłata ma być do pszenicy, żyta, jęczmienia, pszenżyta lub mieszanek zbożowych,
      czy owies też będzie się kwalifikował ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj