Polecane posty

alfa    1208
5 godzin temu, tracker napisał:

Teraz trzeba w eurowyborach pogonić ryżego :)

 

 

 

No a tak środkiem prawdy tak jak Tusk wymienia gdzie wtedy byłeś ? Czemu ciebie na drodze nie było ? Tak wogole to i mnie już te protesty w d*pę nie laza. W sumie to i miastowi dobrze by zrobili jak by kombajny blokowali w żniwa 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alfa    1208

Jest jakaś mapą tych śmiesznych strajków ? Bo mam wyjazd pilny 11 kwietnia i trzeba coś wymyślić . Proszę o link jakby co 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8599
10 godzin temu, marks50 napisał:

Tak więc bardzo bym sie zastanawiał czy będa w ogóle dopłaty a jak nawet będą to w ograniczonej formie j

To nie masz się nad czym zastanawiać, od lipca po eurowyborach żadnych dopłat NIE BĘDZIE.Dobrze pamiętam jak za poprzednich rządów  TUSKA  jego wicek finansów niejaki Kapica oświadczył w telewizji że nie da złotówki z budżetu krajowego na rolnictwo ponad to co będzie musiał i wtedy zniknęła płatność uzupełniająca do gruntu, którą dopiero PIS przywrócił, zresztą w śmiesznej wysokości.

5 godzin temu, alfa napisał:

No a tak środkiem prawdy tak jak Tusk wymienia gdzie wtedy byłeś ? Czemu ciebie na drodze nie było ?

Może lepiej siedź cicho i nie rozwiewaj wątpliwości.

10 godzin temu, marcianjargit napisał:

Co PiS pomógł ? Wprowadzić zielony lad

Bez platformy i reszty kamaryli PIS niczego by nie wprowadził.Czy Tusk i platforma coś robi by wycofać się z zielonego ładu?NIC NIE ROBI.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dariowola    350
3 godziny temu, alfa napisał:

Jest jakaś mapą tych śmiesznych strajków ? Bo mam wyjazd pilny 11 kwietnia i trzeba coś wymyślić . Proszę o link jakby co 

Ty niesłyszłeś  Jarka? On powiedział że Ty  możesz sobie prosić 🤣. Śmieszny🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8599
10 godzin temu, jacek1296 napisał:

Ciekawe ilu z Was wypełniło i wysłało ankietę przy okazji rozmów o kształcie zielonego ładu kilka lat temu?

Ciekawe ilu z Was wypełniło i wysłało ankietę na temat obecnej sytuacji w rolnictwie miesiąc temu? Jeszcze dziś  można.

Ktoś się przejmuje tymi ankietami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubamako66    572

pytanie dziś pszenice skróciłem czy jutro mogę pojechać z opryskiem od chwastu czy lepiej poczekać jeszcze jeden dzień ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigon    1500

poczekaj, jeszcze do końca tygodnia ma być pogoda  w miarę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubamako66    572

bo to mi chodzi o poprawę na stokłosę bo jest czysto tylko stokłosę musze wymęczyć ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigon    1500

to tym bardziej, jakbyś pryskał na dwuliścienne to co innego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JanKrzysztof    1996
Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, witejus napisał:

Bez platformy i reszty kamaryli PIS niczego by nie wprowadził.Czy Tusk i platforma coś robi by wycofać się z zielonego ładu?NIC NIE ROBI.

Zasada jest taka, że najpierw negocjacje, później podpis. ;)  Myślałem, że trochę mądrzejszy jesteś i zrozumiałeś, że Pis jedno mówił w Wiadomościach, a drugą ręką, której nie było widać w kadrze, podpisywał wszystko co podsunęła stara Ursula.

Edytowano przez JanKrzysztof
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5386
4 minuty temu, kubamako66 napisał:

pytanie dziś pszenice skróciłem czy jutro mogę pojechać z opryskiem od chwastu czy lepiej poczekać jeszcze jeden dzień ?

 

zalecają 3 dni odstepu 


sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alfa    1208
Napisano (edytowany)
3 godziny temu, witejus napisał:

To nie masz się nad czym zastanawiać, od lipca po eurowyborach żadnych dopłat NIE BĘDZIE.Dobrze pamiętam jak za poprzednich rządów  TUSKA  jego wicek finansów niejaki Kapica oświadczył w telewizji że nie da złotówki z budżetu krajowego na rolnictwo ponad to co będzie musiał i wtedy zniknęła płatność uzupełniająca do gruntu, którą dopiero PIS przywrócił, zresztą w śmiesznej wysokości.

Może lepiej siedź cicho i nie rozwiewaj wątpliwości.

Bez platformy i reszty kamaryli PIS niczego by nie wprowadził.Czy Tusk i platforma coś robi by wycofać się z zielonego ładu?NIC NIE ROBI.

A to myślisz że pewnie Tusk poleci do Brukseli i powie wycofujemy się z zielonego ładu bo Polacy chłopi tak chcą a unia powie nie ma problemu. To wyprowadzę cię z błędu możesz nocować na drodze rok i dwa a nie zrobi tego ani Tusk ani kaczor . No tak powielasz stary tekst tzn wina Tuska . Żeby nie Tusk to PiS by nie wprowadził no tak tak   . A kto mi k**wa zabral dopłaty do 30 jałówek i 30 krów oraz onw jak nie j**any PiS ? Może też powiesz żeby nie Tusk . Chłop to jednak łom nie kazdy ale łom. To powiedz mi po h*j morawiecki brykal w Brukseli żeby Ukrainę do uni wziac i pomóc jej z towarami . Jeszcze krzyczał j**any że on chce a Niemcy nie chce Ukrainy w uni to h*je bo nie chcą . Jacy oni źli Holendrzy też . No kto jak nie on płakał tam ze Ukraina w uni musi być . No tak powiesz że Tusk mu mózg przeszczepił i to jakby nie było Wika Tuska   . Gdzie byłeś k**wa człowieku jak ten długi nos to w uni gadał . Czemu nie stojales pod Okęciem jak miał lecieć do Brukseli czy pod niemiecką granicą jak jechał samochodem i nie trzymałeś transparentu długo nos Pinokio itp   . Tylko siedziałeś cicho . Jak wybory przewalił PiS tak od razu znalazłeś czas żeby pojawić się na drodze . I razem z tobą też zaznaczam nie wszyscy jak ten mądry z sowiecka flaga . Czemu rok temu nie wyjechał z ta flaga i nie kazał dla Putina zrobić porządku z kaczorem i PiS . No ja wszystko rozumiem mogę próbować zrozumieć ale nie mogę zrozumieć debili którzy 8 lat patrzyli się jak PiS robi co chce łże w żywe oczy a przez ostatnie dwa lata rucha rolników w d*pę i nikt nic nie robi a nagle Tusk staje u władzy i to jego wina i on nic nie chce zrobić żeby wszystko naprawić   . Zastanow się człowieku co mówisz . Ja na miejscu tuska wiedzac że ma obecna kadencję i zapewne następna widząc jak o nim wyrażają się rolnicy nie zrobiłbym dosłownie nic żeby to zmienić . Odnoszę wrażenie że dla polskiego chłopa Jarek nasra w szyję a ten i tak w niedzielę powie pod kościołem że Jarek był nie daleko ale to Tusk mi stał 

Edytowano przez alfa
  • Like 3
  • Thanks 3
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8599
6 godzin temu, alfa napisał:

A kto mi k**wa zabral dopłaty do 30 jałówek i 30 krów oraz onw jak nie j**any PiS ?

Zluzuj bo ci gumka w majtkach pęknie, Tusek ci odda, z procentem.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stach123    215

Dobrze bromek gadał ,trzeba walić dechą w łeb ..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek1977    1331

O co jest ta kłótnia, przecież jedni i drudzy są nic nie warci i rolnika mieli ,mają i będą mieć w d_pie.

  • Like 6
  • Thanks 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, kubamako66 napisał:

bo to mi chodzi o poprawę na stokłosę bo jest czysto tylko stokłosę musze wymęczyć ? 

A co stosujesz?

Ja też tak mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1699
9 godzin temu, witejus napisał:

Ktoś się przejmuje tymi ankietami?

Zajrzałeś chociaż do ankiety? Czy jak na pisiora przystało tylko mielić ozorem?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stach123    215

Sprzedajecie ziarno pod dopłaty , czy czekacie na rozporządzenie nad którym się głowią 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8599
2 minuty temu, jacek1296 napisał:

Zajrzałeś chociaż do ankiety?

Zajrzałem a nawet wysłałem, ozorze, i jeszcze raz pytam kto się przejmuje tymi ankietami, Brajanku z Jagodna.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jajonasz    1402
6 minut temu, Stach123 napisał:

Sprzedajecie ziarno pod dopłaty , czy czekacie na rozporządzenie nad którym się głowią 

Nie sprzedaje, bo analitycy z forum twierdzą że będzie tylko drożej 🤭

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Matey
      Jakie będą ceny słomy w sezonie 2020? W jakich cenach jesteście w stanie sprzedać słomę w Waszych regionach Polski? Czy warto sprzedać słomę z pola? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Temat dotyczący cen słomy w roku 2019: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/273040-ceny-slomy-2019/
       
    • Przez danielhaker
      W jakich cenach sprzedajecie ziemniaki w 2022 roku? Czy przy niskich cenach produkcja ziemniaków jest opłacalna? Kiedy spodziewacie się wzrostów cen w waszych regionach za ziemniaki przemysłowe i jadalne? Czy pozyskanie nowych rynków zbytu pozwoli na osiągniecie lepszych cen? Jak Wy, oraz rolnicy z okolic prognozujecie ceny w sezonie 2022? Zapraszamy do dyskusji.
      Link do tematu z sezonu 2020/2021:
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj