konteno

Pogoda rolnicza w 2024 i nie tylko

Polecane posty

ludzie powinni zrozumieć i kandydaci też że jak władza z Warszawy odpierdal..... to nie popiera się tych ugrupowań dla zasady nic więcej żeby taki tusk holownia czy kaczor nie mieli powodu do radości to by zobaczyli ze do następnych wyborów coś dla ludzi trzeba zrobić....

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3262
Napisano (edytowany)

Ja też tak myślałem że jak teraz tuski Hołownia by dostał po d*pie to coś by zrobił dla tych rolników A tak to Sami wiecie, Niby te protesty całe społeczeństwo przeciwko zielonemu ładowi a nadal głosują na tych samych

Edytowano przez Strongman
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan_ja    3017

a to kto doprowadził do protestów ? kto rządził przez 8 lat ? 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3262
Napisano (edytowany)

Czemu ludzie nie protestowali jak rządził PiS, niestety wielki błąd popełniliśmy

Edytowano przez Strongman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan_ja    3017
Napisano (edytowany)

czyli dobrze że PiS sprowadzał z upadliny co się dało 🤔..to czego te protesty 🤣

przeciw czemu niby protestują jak jest tak dobrze po rządach PiS 😲

Edytowano przez Bogdan_ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

każdy liczył ze po wyborach się zmieni to rok temu nie było sensu protestować już a w czerwcu jeszcze donald powiedział że to nie problem żeby zamknąć granice to już każdy czekał na wybory i zmiany a tu było źle a jest jeszcze gorzej...

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MonteChristo    1309
6 minut temu, Bogdan_ja napisał:

czyli dobrze że PiS sprowadzał z upadliny co się dało 🤔..to czego te protesty 🤣

przeciw czemu niby protestują jak jest tak dobrze po rządach PiS 😲

Ty masz odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3262

Teraz jest gorzej ile kiedyś kosztował nawóz nawet jeśli zboże było po 400 zł a ile kosztuje teraz a zboże też niewiele droższe teraz jest gorzej niż kiedyś było rozmaicie ale jak teraz nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan_ja    3017

PiS sprowadził ten syf ...więc jak ma być lepiej 🤔

myślałeś że po ile będzie po 3tys 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3262

Pis by z tobą porozmawiał rozwiązał jakoś sprawę bo nikt nie jest nie omylny a ci mają cię w d*pie taka sytuacja teraz.

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan_ja    3017

PiS z nikim nie rozmawiał ...rozmowy to są teraz tylko tylko nic to nie da bo jest pozamiatane 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz0611    5625
Napisano (edytowany)
4 minuty temu, Strongman napisał:

Pis by z tobą porozmawiał rozwiązał jakoś sprawę bo nikt nie jest nie omylny a ci mają cię w d*pie taka sytuacja teraz.

Taaak, świetnie rozwiązali xD Latając z gaśnicą po piknikach rolniczych i w ten sposób gasząc pożary w rolnictwie xD 

Jedni i drudzy uja warci ...

Edytowano przez Tomasz0611

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3262
Napisano (edytowany)

To sobie protestuj i niech cie mają w d*pie.

Zresztą wasz w dwóch.

Edytowano przez Strongman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan_ja    3017

ja nie protestuje ...ja się cieszę że głupiego chłopa wydupcyl PiS 🤪

bo tak ma być 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiechu odpuść..... pis zły też był I były protesty ze w 2023 tych protestów nie było to ja cały czas powtarzam każdy czekał na zmiany w rządzie.... I w tym czasie te protesty by tak nic nie dały bo by przeciągali z decyzją i grali na zwłokę najlepszym czasem na pokazanie siły jest czas po wyborach!!!

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3262
Napisano (edytowany)

A każdy mówi rok przed wyborczy czyni cuda.Mi co do złotówki co obiecali powiedzieli czy jak zwal to zwał to wypłacil nawet jak kasy zabrakło. A ci niby 300zł do tony obiecują ale ich obietnice słowa to wiecie.

Edytowano przez Strongman
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konteno    1808

i cyk , żarówka naprawiona

 

20240407_115631.jpg

1 godzinę temu, Strongman napisał:

Mało to pali z z odpowiedniej wielkości sprzętem a ze sprzętem od 100 konnego ciągnika pali dużo czyli 15 litry na godzinę nie motogodzinę

 

 

expom lech 4,9 jest dla twego johna jakbyś chciał , chodził z 6630 więc sie nie pogryzą

20240405_170357.jpg

@Chłoporobotnik  kupiłem zboża z Ukrainy kurom , na metce worka cyrylicą "OAO cos tam " a w środku takie coś 

 

20240405_175101.jpg

2 godziny temu, malaczarna napisał:

Najlepsze figowe

 z makiem 

1280px-Figa_z_makiem_gest_fica_segno_sch

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3262
Napisano (edytowany)

Ja takich ludzi lubie zmostkowali diody i przepływ prondu puścił i działa kiedyś to akumulatory  tak robili niby mniejsze napięcie ale uszkodzoną cele mostkowali i działało 

Edytowano przez Strongman
  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14213
2 godziny temu, zachodnihobbysta napisał:

Gdzie jest Gregor jak już będzie zakładał to księstwo to ja tu z zachodu polski bym się włączył bo jak widzę kto wygrywa w wyborach to się wszystkiego odechciewa....

Nie ma tak 

2 godziny temu, Nieustraszony1044 napisał:

Nie wiem 

On też popiera pomarańczową zaraze 

Że kogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konteno    1808
3 minuty temu, Strongman napisał:

Ja takich ludzi lubie zmostkowali diody i przepływ prondu puścił i działa

ja takie niektóre większe mocniejsze żarówki co raz ze śmietnika wynajde i co podlutuje z deka by świeciło i do garażu bo stare solidne z cokołem aluminiowym i sie tak nie grzeją i szybko nie przepalają jak te nowsze białe plastikowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kowalsky30    489
1 godzinę temu, Strongman napisał:

Ja też tak myślałem że jak teraz tuski Hołownia by dostał po d*pie to coś by zrobił dla tych rolników A tak to Sami wiecie, Niby te protesty całe społeczeństwo przeciwko zielonemu ładowi a nadal głosują na tych samych

Przecież dostali po d*pie

Jak wynika z informacji opublikowanych w mediach społecznościowych, według sondażu exit pool przygotowanego przez pracownię IPSOS, wśród mieszkańców wsi wyraźnie wygrało Prawo i Sprawiedliwość. Wśród samych rolników poparcie dla partii Jarosława Kaczyńskiego jest jeszcze większe.

W grupie rolników ugrupowanie Jarosława Kaczyńskiego uzyskało ponad 57 proc. poparcia i pozostawiło daleko w tyle inne partie. Drugą pozycję w tej grupie społecznej zajęła Trzecia Droga, zdobywając 15,1 proc. poparcia. Sromotnie przegrała za to Koalicja Obywatelska. Ugrupowanie które w skali całego kraju według sondażu IPSOS zdobyło blisko 32 proc. głosów, zyskało niespełna 10 proc. poparcia rolników. W dalszej kolejności uplasowała się Konfederacja (9,3 proc.) i Lewica (3,4 proc.). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baks00    4460
Napisano (edytowany)

🙋

Dziś mus świętować 

Edytowano przez Baks00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez valeTudo
      Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez bobytempelton
      Witam, z racji że sezon na komunie w pełni chciałbym abyście podzielili się pomysłami na prezent na komunię dla chrześnika chrześnicy, czy po prostu dla 9 latka z okazji tego święta. Chciałbym abyście pisali przydatne rzeczy które zostaną im na długo, lub długo w pamięci , oklepane rzeczy typu rowerki zegarki itd raczej odpadają, a pieniądze wydadzą i tyle z nich będzie , zachęcam do wypowiedzi
    • Przez vincenty4
      Witam, ostatnio w trakcie wykopów przerwany zostały stare dreny. W związku z tym odtworzyłem je wykorzystaniem rury drenażowej. Niestety woda wydostaje się średnio intensywną strużką w miejscu połączenia.
      Czy macie może pomysł jak dobrze uszczelnić połączenie rury drenarskiej 100 i starego ceramicznego sączka? Rura wchodzi na sączek na wcisk, ale jako że woda przepława z rury do sączka (którego otwór ma mniejszą średnicę), to woda stale wycieka się przez miejsce połączenia.
      Dzwoniłem po różnych sklepach, fachowcach i propozycje były różne: Bostik H550/h77, Puder ex P795, silikon dekarski, szara taśma, a nawet glina. Sprawę komplikuje jednak fakt, że woda cały czas sączy się z połączenia.

      Nie liczę więc na idealnie uszczelnienie, ale chciałbym zminimalizować wyciek, bo wodę z działki i tak potem odrowadzę do rowu melioracyjnego. 
      Będę wdzięczny za sugestie 🙂


    • Przez Micpan
      Czy ktoś wie co to za błąd? 
      Nic w instrukcji nie mogę znaleźć o tym błędzie. 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj