Gość

Ceny bydła 2024

Polecane posty

Przemo78    9
14 godzin temu, Pitraszek napisał:

Ktoś podpowie czy jak mam dwie jałówki z urodzeniem przed 15 maj 2022 czyli będą jako krowy w dopłatach to do dwóch sztuk jest dopłata? Znajduje sprzeczne info że może być jedna sztuka albo trzy minimum

Zależy od wojewodztwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomaszmab1    38
10 godzin temu, Grzesiu90209 napisał:

Dzisiaj byłem świadkiem procederu wylewania obciążenia w drodze z wagi do gospodarstwa. W gminie Błaszki. W sumie to wczoraj koło 14.

Trzeba było jechać za nim , nagrać itp . I nie wzywać milicji  .. załatwić to polubownie jak chłop z chłopem. . ja bym kazał gościowi zapłacić 5000 zł do kwoty wartości bydła za chęć upodlenia rolnika i każdy byłby zadowolony a rolnik ten pewnie zaufał chamowi .. jest w tym kraju ktoś kto nie kradnie .. , masakra jakaś 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojak1986    1885

Tu się każdy śmieje, mnie nie okradną. Później widać jaki rozstrzał cen a jak waga stoi to bydło słabe o wbc to nawet pisać się nie chce...

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raven18    162
Napisano (edytowany)

U mnie z nadmiaru wolnego czasu obornik od podlaskich limuzenów 😃

 

IMG_20240417_105047.jpg

IMG_20240417_162506.jpg

Edytowano przez raven18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michal014d    142

Podpowie ktoś jaka teraz cena za byka O+ klasa w wadze żywej 730kg? Mozliwe 12.5zl brutto/na żywą? 

Może @AdamRo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek28_28    2098
7 godzin temu, tomaszmab1 napisał:

Trzeba było jechać za nim , nagrać itp . I nie wzywać milicji  .. załatwić to polubownie jak chłop z chłopem. . ja bym kazał gościowi zapłacić 5000 zł do kwoty wartości bydła za chęć upodlenia rolnika i każdy byłby zadowolony a rolnik ten pewnie zaufał chamowi .. jest w tym kraju ktoś kto nie kradnie .. , masakra jakaś 

Może dzieci, ale to też niewszystkie😂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19745
2 godziny temu, Michal014d napisał:

Podpowie ktoś jaka teraz cena za byka O+ klasa w wadze żywej 730kg? Mozliwe 12.5zl brutto/na żywą? 

Może @AdamRo ?

Nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    436

Szukam kogoś kto sprzedaje cielęta mieszance byle nie hf czyste łódzkie centrum najlepiej z dowozem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michal014d    142
11 godzin temu, soltys48 napisał:

Nie

Krótko i na temat 😂 To ile teraz realnie za taka sztuke mozna wziac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazik6    114
14 minut temu, AdamRo napisał:

11-11,5 netto. Realnie 

jaka tendencja?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomaszmab1    38
13 minut temu, kazik6 napisał:

jaka tendencja?

 

Bydła nie ma bo ludzie na dopłaty trzymają ale spadki .. spadki panie.. teraa byki taniejoo

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1kris1    32
damianos95 napisał:

Szukam kogoś kto sprzedaje cielęta mieszance byle nie hf czyste łódzkie centrum najlepiej z dowozem

Ja podobnie ale pn. Kuj-pomorskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu121    3926
23 godziny temu, tomaszmab1 napisał:

Trzeba było jechać za nim , nagrać itp . I nie wzywać milicji  .. załatwić to polubownie jak chłop z chłopem. . ja bym kazał gościowi zapłacić 5000 zł do kwoty wartości bydła za chęć upodlenia rolnika i każdy byłby zadowolony a rolnik ten pewnie zaufał chamowi .. jest w tym kraju ktoś kto nie kradnie .. , masakra jakaś 

I byś się cieszył z tych 5 tys o ile byś wogole je dostał a kolejnych rolników nadal by oszukiwał. Z takimi to tylko policja i nagrywać zajścia. Zamazać twarze itd a poczta pantoflową się rozejdzie kto co i jak 

23 godziny temu, wojak1986 napisał:

Tu się każdy śmieje, mnie nie okradną. Później widać jaki rozstrzał cen a jak waga stoi to bydło słabe o wbc to nawet pisać się nie chce...

Odkąd mam swoją wagę to bardzo ciężko żebym dostał takie ceny jak tu co niektórzy na forum piszą. 

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AdamRo    1503
2 godziny temu, tomaszmab1 napisał:

Bydła nie ma bo ludzie na dopłaty trzymają ale spadki .. spadki panie.. teraa byki taniejoo

Piedrolenie od lat to samo. Ludzi na świecie nie było a bydło było, nie będzie ludzi a bydło będzie.

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz1q    1828
3 minuty temu, AdamRo napisał:

Piedrolenie od lat to samo. Ludzi na świecie nie było a bydło było, nie będzie ludzi a bydło będzie.

Nie rozumiesz, nie ma tyle bydła do sprzedaży bo ludzie składają o dopłaty i muszą trzymać 30 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HF86    741

A to ile jest tych działkowiczów, co do 20 szt im ciężko nazbierać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asus921    250

Raczej bydla niema. Puscilem ogloszenie 11 sztuk to kilku na raz chce sie zjechac i w miare akceptuja moje ceny. Niektorzy z nich handluja tez cielakami, oczywiscie tylko "miesnymi", a jak HF to oczywiscie dla nich cielak mieszaniec lub NCBek, to tez im powiedzialem, ze wszystko czarnobiale co jest na sprzedaz to sa te slynne NCBki...

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GABBER85    1318

No, i skończą sie narzekania na forum że byki są za drogie...


>>>>>> 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzarjan8111    271

Lubelskie 13.20 brutto ładny mieszaniec.  Potrzebuje jakiś namiar na sprawdzone cielęta / odsadki bo różne historie się słyszy a mi źródło wyschło 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Jak się zmieniają ceny bydła w roku 2023? Jakie są ceny w waszych regionach? Ceny bydła pójdą w dół czy może tak korzystna tendencja dla nas hodowców się utrzyma 🙂
       
      Wpisując cenę podajcie od razu datę i region w jakim handlowaliście bydłem.
      Kontynuacja tematu 
       
    • Przez DzikiSimental25
      Nowy Rok to i nowy temat. 
      Link do kontynuacji tematu : 
       
    • Przez donweter1989
      Nowy rok, nowy temat. Zapraszam do dyskusji i podawania cen. Początek roku wygląda mało optymistycznie, a jak będzie dalej?
      Jakie proponują Wam ceny na wagę żywą i poubojową?
      Kontynuacja wątku 2022:
       
    • Przez teybe
      Witam forumowiczów. 
      Dostałem propozycję od tej firmy. Chcą kupić ode mnie byki. Przyjechali popatrzyli i zaoferowali, że przeleją rano na konto 50 tyś. A po południu przyjadą po byki i je zważą. Jeśli wyjdzie mi mniej to mam im przelać różnicę, a jak więcej to oni dopłacą.
      Mieliście takie sytuacje z tą firmą bo nie miałem takiej transakcji i mam wątpliwości?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj