Rafal17

Instalacja elektryczna Ursus 3512

Polecane posty

Rafal17    1

Witam jak w temacie posiada kto艣 schemat instalacji elektrycznej do ursusa 3512 chodzi mi o taka gotowa聽 w kolorze 馃槄 najlepiej bo nie mog臋 si臋 po艂apa膰 co i jak?聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

Cze艣膰! Mam na dysku schemat z oznaczeniami kolor贸w, podaj maila to pode艣l臋. Chyba, 偶e tu si臋 da jako艣 wstawi膰, jeszcze nie "obczai艂em" tej strony.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
11 minut temu, Marcinbrz1985 napisa艂:

Cze艣膰! Mam na dysku schemat z oznaczeniami kolor贸w, podaj maila to pode艣l臋. Chyba, 偶e tu si臋 da jako艣 wstawi膰, jeszcze nie "obczai艂em" tej strony.

te偶 ch臋tnie przygarn臋, co do obrazka to jak masz go w pliku to musisz przeci膮gn膮膰 ten plik w wiadomo艣膰 i samo si臋 doda po chwili. a jak nie , to pod wiadomo艣ci膮 b臋dziesz mia艂 plus na zdj臋ciu to trzeba go klikn膮膰.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

  • Podobna zawarto艣膰

    • Przez emtecc
      Witam
      U偶ytkuje kto艣 siewnik stopkowy Agro Masz 2.5m z ursusem 3512. Ma to sens czy tylko m臋czenie si臋? Sama waga (590kg) siewnika nie napawa optymizmem聽
    • Przez TomaszN
      Witam czy mo偶e kto艣 posiada komplety przedni nap臋d od ursusa 5314 ?
    • Przez Bandziornoo
      Witam wszystkich jestem nowym posiadaczem ursusa 3512聽 97r聽 nieznam si臋 zbytnio na tych traktorach聽 ale podczas jazdy z g贸rki jest cichutki jak chybryda ale ju偶 pod g贸rk臋聽 co艣 wyje tak jakby Mi臋dzy silnikiem a skrzyni膮 bieg贸w聽 mam tylko nadziej臋 偶e to nie b臋dzie skrzyni膮 bieg贸w聽 a zwolnic tam nie ma聽 ?? Z g贸ry dzi臋kuj臋 za pomoc聽
    • Przez Piotr5314
      Witam posiadam 5314 z 96r i prosze aby艣cie napisali co艣 na jego temat tylko obiektywnie <_<
    • Przez Jamalek
      Witam,
      Zwracam si臋 z pro艣b膮 o podpowied藕 w dw贸ch tematach
      1) Nasz ursus zacz膮艂 w ostatnim sezonie do艣膰 mocno kopci膰 na czarno szczegolnie podczas pracy pod obci膮偶eniem. Od czego mo偶e to by膰. Oleju nie bierze, s艂aby nie jest, czy pali wi臋cej nie wiem nie sprawdzali艣my lej臋 si臋 i jedzie. Mo偶e troch臋 ci臋偶ej pali na zimnym silniku szczeg贸lnie teraz w zim臋- one og贸lnie ci臋偶ko pala zim膮 ale teraz jakby troch臋 bardziej. Dwa sezony temu mia艂 robione wtryski, ale czy sa聽ok to nie wiem. Wyci膮ga膰 je do sprawdzenia czy szuka膰 gdzie艣 indziej.
      2) Co si臋 dzieje jak linka od ssania na ciep艂ym silniku nie chce si臋 wcisn膮膰, na zimnym wciska si臋 bez problemu.聽

      Dzi臋kuj臋 za wszystkie podpowiedzi 馃檪
×
×
  • Utw贸rz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikacj臋
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj