artur1980

Case mx 170 końcówki ramion

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
artur1980    0

Witam. Potrzebuję jakieś namiary do końcówek ramion do wspawania bo mam już rozbite i nie podnosi bo jeszcze dodatkowo sworznie uciągu do wymiany. Ogólnie wszystko rozbite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dastan    620

A te sworznie to nie są czasem z sensorem? Końcówki to tam pryszcze, ale taki sworzeń koło 2tys jeden zdaje się. W czym Ci to tak przeszkadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziel    115

Jak jest duży luz to później w pługu ciężko ustawić poziom bo ramiona maja luz góra dół nawet po kila cm na końcówkach. Też szukam końcówek do wspawania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dastan    620

Jakoś mi tam specjalnie nie przeszkadza, ale żeby to nie miało luzu to trzeba wymienić końcówki, sworznie i tuleje najpewniej. To tak ciężko końcówki dopasować do nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur1980    0
Dnia 28.08.2023 o 07:53, Dastan napisał:

A te sworznie to nie są czasem z sensorem? Końcówki to tam pryszcze, ale taki sworzeń koło 2tys jeden zdaje się. W czym Ci to tak przeszkadza?

Nie działa podnośnik. Na wyświetlaczu mam H i Y. Sworznie już kupiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez casemaxxum135mx
      Witam posiadam case mx 135 w którym zniknęly mi obroty to znaczy na wyswietlaczu pokazuje  cały czas 0 . miał ktoś moze taki problem ?Wie ktos moze jaka moze byc tego przyczyna ? Proszę o pomoc 
    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez gabriel1232
      Witam mam problem z traktorem case 42 30
      mianowicie świeżo kupiony traktor ma problem z pół biegami prąd dochodzi do cewki wkrecilem się czujnikiem w kanał pół biegu w którym powinno być ciśnienie po włączeniu niestety u mnie bez zmian 
      zdemontowałem zaworów od pół biegów z płyta z dolnej  części skrzyni sprawdziłem go na stole niby ciśnienie puszcza po dostaniu 12v wymieniłem uszczelnienia niestety dalej to samo brak cisnienia na zegarku 
      o co może chodzić ? 
       
      @andrzej78
      widzialem ze dużo podpowiedziałeś W podobnym temacie pomożesz ?  
       
    • Przez Cyganoxzzz
      Pacjent case mxu , gwizdanie na wysokich obrotach , jakieś porady ?

    • Przez Cyganoxzzz
      Pacjent case mxu , gwizdanie na wysokich obrotach z tlumnika , jakieś porady ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj