Skocz do zawartości
News
casemaxxum135mx

Case ma 135 nie działają obroty

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Case

Witam posiadam case mx 135 w którym zniknęly mi obroty to znaczy na wyswietlaczu pokazuje  cały czas 0 . miał ktoś moze taki problem ?Wie ktos moze jaka moze byc tego przyczyna ? Proszę o pomoc 

Wiadomość z agroFakt.pl

pewnie alternator padł obrotomietrz ma zasilanie z alternator miałem to samo u siebie ewentualne sprawdź okablowanie

altelnator jest napewno w porządku bo lampka od zasilania sie nie zapala . a gdzie wchodzą te kable do altelnatora od których wyswietla obroty ?

Mati05    0

Kable są tam trzy. A prędkości pokazuje? Może pokazywać obroty womu

Edytowano przez Mati05

tomek73    261

To że ładuję to nie znaczy że  od obrotów jest dobrze, bo to całkiem inny układ.

Dwa kable są od ładowania a trzeci od obrotów silnika.

Kable są tam trzy. A prędkości pokazuje? Może pokazywać obroty womu

Tak predkośc pokazuje tylko nie wyświetla obrotów  . A z której strony jest ten kabel od obrotów ? można prosić jakies zdjęcie czy cos  z wskazaniem tego kabla ? 

musi3dd    0

u mnie w case mx100c

nie pokazuje obrotów na wyswietlaczu przy ustawieniu na 540

a przy wom na 1000 pokazuje obroty womu na wyswietlaczu

jaka moze byc przyczyna?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Hefalump
      Witam. Czy ktoś z Was wie w jaki sposób zakłada sie pasek od klimatyzacji w case jxu? Pasek jest tak krótki ze nie wiem w jaki sposób można go zamontować. Nawet po wykreceniu kompresora mialem problem zeby go zalozyc a gdy mi sie juz udalo to  za cho.... nie moglem umiescic kompresora na swoim miejscu. Dramat. Dodam ze pasek jest oryginalny.
    • Przez Mat222
      witam mam zamiar kupić case IH mxu 110 jest z silnikiem cumminus-a
      i właśnie jakby się mógł ktoś wypowiedzieć czy te silniki są wytrzymałe i jak się sprawują te silniki montowane w case
      ile motogodzin wytrzymują??
    • Przez Daoran23
      Witam zamierzam kupić ciągnik i podobają mi się Case z serii Maxxum np model  5140 120km wiem ze maja fajny silnik Cummins ale słyszałem że podobno  te ciągniki posiadają stałe niewymienne cylindry silnika i chciałbym się upewnić bo jak trafie zajeżdżony to tylko zostanie wymiana silnika która pewnie jest droga wiec nie chciałbym wyrzucić pieniędzy w błoto proszę o odpowiedz jak to jest i dziekuję
    • Przez solek01
      Witam
      Chciałem wymienić olej w skrzyni w ciągniku David Brown 880 i nie wiem jakim zalać. Czy np. Agrol U będzie dobry?
      Dodam że do  silnika leję Turdusa SHDPE.
    • Przez kolokamil
      witam
      w case 4240 po nagrzaniu traktora wałek jest słaby to znaczy jak prasuje prasą zwijającą to gdy jest pełna komora to wałek zatrzymuje się co to może być? filtr hydrauliki jest nowy. cała hydraulika działa normalnie ramiona podnoszą ciężkie maszyny nawet jak jest nagrzany traktor

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.