Skocz do zawartości
casemaxxum135mx

Case ma 135 nie działają obroty

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Case

Witam posiadam case mx 135 w którym zniknęly mi obroty to znaczy na wyswietlaczu pokazuje  cały czas 0 . miał ktoś moze taki problem ?Wie ktos moze jaka moze byc tego przyczyna ? Proszę o pomoc 

Wiadomość z agroFakt.pl

pewnie alternator padł obrotomietrz ma zasilanie z alternator miałem to samo u siebie ewentualne sprawdź okablowanie

altelnator jest napewno w porządku bo lampka od zasilania sie nie zapala . a gdzie wchodzą te kable do altelnatora od których wyswietla obroty ?

Mati05    0

Kable są tam trzy. A prędkości pokazuje? Może pokazywać obroty womu

Edytowano przez Mati05

tomek73    218

To że ładuję to nie znaczy że  od obrotów jest dobrze, bo to całkiem inny układ.

Dwa kable są od ładowania a trzeci od obrotów silnika.

Kable są tam trzy. A prędkości pokazuje? Może pokazywać obroty womu

Tak predkośc pokazuje tylko nie wyświetla obrotów  . A z której strony jest ten kabel od obrotów ? można prosić jakies zdjęcie czy cos  z wskazaniem tego kabla ? 

musi3dd    0

u mnie w case mx100c

nie pokazuje obrotów na wyswietlaczu przy ustawieniu na 540

a przy wom na 1000 pokazuje obroty womu na wyswietlaczu

jaka moze byc przyczyna?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez zipo1
      Witam szukam wszelkich informacji na temat case mx 150 maxum,(na co uważać, czego pilnować), kupiłem taki ciągnik, super by było dostać instrukcję obsługi, zgóry dziękuję.
    • Przez rolnikokos
      Witam,

Stałem się posiadaczem ciągnika Case (David Brown) 1390 z 83r. 
      Musze w nim wymienić olej, ponieważ ciągnik jest z zagranicy i stał przez jakiś czas, a raczej nikt tego wcześniej nie robił. Kompletnie nie wiem jaki olej wlać? Jaka lepkość i klasa jakości? W internecie bardzo mało jest na temat tego sprzętu, wiec proszę o pomoc posiadaczy tego modelu lub podobnych wersji. 
      Jaki sklep internetowy polecacie z tanimi i w miarę dobrymi częściami do tego ciągnika? 

Nadmieniam, iż jest to mój pierwszy post na tym forum   

Pozdrawiam. 
    • Przez Barm03
      Szanowni koledzy i koleżanki, mam case 1490 i mam pewien problem, jakim olejem zalać hydraulikę w nim, wiem, ze dedykowany to hy-tran ultra, ale cena jego troszkę powala i chciałbym znaleźć jakiś tańszy zamiennik, może coś ktoś wie na ten temat ? Pozdrawiam
    • Przez karol2306
      Witam
      Zabrałem się za wymianę  simeringa w piaście koła przedniego. Doszedłem do etapu gdzie nie wiem jak rozebrać dalej żeby czegoś nie uszkodzić .... Może ktoś to rozbierał i podpowie??

• Przez johny
      Witam czy miał ktoś z was styczność z ciągnikami tej serii JX a szczególnie chodzi mi o JX 90 a jak wiał to jakaś opinia jak wygląda itd >??