Polecane posty

Rolnikk19    0

Część. Mam pytanie czy ma ktoś okna typowo inwentarskie (zdj)?Chodzi mi głównie opinię o ich jakości i wytrzymałości(pękanie,powinien koloru). Pozdrawiam

chrome_screenshot_1687087063250.png

chrome_screenshot_1687087092966.png

050186a435a032ab8afdb3e03f934051.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258

Mam białe. Brałem w sumie najtańsze jakie znalazłem na olx i gdzie termin realizacji był najkrótszy. Narazie ze 4 lata w oborze są i bez zastrzeżeń. Jedna tylko uwaga - w przypadku dużych okien w sumie bez znaczenia - brałem kilka małych i nie pomyślałem żeby spytac o wymiary samej szyby - okazało się, że ramy zajmują baaaardzo duża część okna i przeszklona powierzchnia jest bardzo mala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnikk19    0

daron64 a brałeś z przegrodami?czy jednolite? Jeśli chodzi o grubość futryn to grubsze są od tych pcv w domach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzys111    102

Też mam takie same, już kilka lat i jest wszystko ok. Są cieńsze bo typowe okna inwentarskie nie mogą zawierać stali. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4258
3 godziny temu, Rolnikk19 napisał:

daron64 a brałeś z przegrodami?czy jednolite? Jeśli chodzi o grubość futryn to grubsze są od tych pcv w domach?

Jednolite, prostokątne. Jej chcesz to się przypomnij we wtorek, to Ci jakieś foty podeślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja mam białe 100 x100 takie jak na zdjęciu. Regulacji nie używam. Albo otwarte albo zamknięte. Są ok. Brałem w Łowiczu w fabryce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZCBooster    3

U mnie w chlewni są takie białe już 26 lat. Kilka z tych plastików od regulacji się ułamało ale ogólnie są w porządku. Nawet od nasłonecznionej strony plastiki nie zrobiły się kruche. O ile ich jakość się przez ten czas nie zmieniła to posłużą wiele lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Gąsiorek777
      Witam,
      Orientuje się ktoś może jaki może być koszt +/- wylania fundamentów "basenu" pod chlewnię na rusztach, może ktoś ostatnio budował chociaż zdaję sobie sprawę że teraz cięzki czas na takie inwestycje. 
      Wymiary 40mx20m głębokość 0,8m/1m
    • Przez Kubos43
      Planuje modernizacje budynku, 4 pomieszczenia o łącznym wymiarze 16x8 metra podzielone po równo co daje 4x8 chce zaadaptować do chodowli świń. 
      Początkowo planowałem zrobić to w systemie głębokiej ściółki jednak teraz bardziej schylam się ku rusztom betonowym, murki i posadzki i tak muszę wykonać a mam możliwość pójścia w górę bo do stropu ponad 3 metry. 

      chciałbym zrobić  wanny pod każdym pomieszczeniem osobno i tak żeby wystarczyło na cały tucz od 20 kilogramów. 
       
      czy wystarczą wanny z posadzką i ściankami murowanymi z bloczka?
      Jak to wszystko uszczelnić żeby gnojowica nie rozprzestrzeniała się poza wannę? 
      czy 1 metr głębokości wystarczy? 
    • Przez luki02165
      Witam 
      Orientuje się ktos jaki jest koszt postawienia chlewni na 50 sztuk loch wraz z tuczarnia Wszystko w jednym budynku i pełnym wyposażeniem?
      Pozdrawiam 
    • Przez Macias2901
      Witam mam pytanie czy ktoś wie ile jaki jest koszt budowy chlewni na 100loch w cyklu otwartym 
    • Przez Rolnik_
      Witam. Budował ktoś ostanio chlewnie na około 100loch w cyklu otwartym i orientuje się jaki może być koszt takiej inwestycji (1.5 mln) starczy?
      Jak z papierologią dużo czasu potrzeba na wyrobienie niezbędnych pozwoleń?
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj