Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
ozotek    72
3 godziny temu, Jurniczek napisał:

Sprawdzony dostawca???

 

Jakbym w kubki grał. Sami naganiacze na niby nawóz

Nie chcesz to nie kupuj idz i przepłacac parę stówek na tonie a później płacz że blisko 0 albo dokładanie. 

Edytowano przez ozotek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzeniek    10
Karol6130 napisał:

Polidap 4500

Sól potasowa 3450 

Polifoska 8 4900

I nie wiem czy już brać polidap i sól, czy jeszcze czekać 

Polidap tanieje na 3900 zł.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurniczek    214
3 godziny temu, dzarjan8111 napisał:

Bierz Litwina, to jest białoruski pewnie NPK, dużo lepsza rozpuszczalność niż tych pożal się Boże polifosek.... jedyna wada to nierównomierna granula.

Jeśli nie wiesz skąd ten (nie)nawóz to po jakiego uja piszesz Bierz Litwina? a później twierdzisz że to białoruski...a co najważniejsze ma dużo lepszą rozpuszczalność  (ciekawie czego) od tych pożal się boże polifosek??? (ciekawe jakich bo ja do Polskiej nie mam nic a do takiego litewskiego czy uj wie jakiego to mam wstręt bo się nadziałem kupując 24t nawozu co był śmieciem bez żadnego składu i to od znanej firmy.

 

2 godziny temu, dzarjan8111 napisał:

Wypraszam sobie ... 😏Każdy robi jak uważa, ja tylko opowiadam o swoich doświadczeniach. Biorę npk z importu kilka lat i jestem zadowolony 

Wyprosić to se możesz wiesz kogo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu121    3930
48 minut temu, Jurniczek napisał:

Jeśli nie wiesz skąd ten (nie)nawóz to po jakiego uja piszesz Bierz Litwina? a później twierdzisz że to białoruski...a co najważniejsze ma dużo lepszą rozpuszczalność  (ciekawie czego) od tych pożal się boże polifosek??? (ciekawe jakich bo ja do Polskiej nie mam nic a do takiego litewskiego czy uj wie jakiego to mam wstręt bo się nadziałem kupując 24t nawozu co był śmieciem bez żadnego składu i to od znanej firmy.

 

Wyprosić to se możesz wiesz kogo!

Jaki to śmieć kupiłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAN88    1771
8 minut temu, Karol6130 napisał:

Tak 

A saletrę albo mocznik nie wiesz po ile ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, jeśli ktoś z okolic powiatu nakielskiego to mam na sprzedaż nadwyżkę saletry amonowej anwil, siarczanu amonu i polifoski 21. Chętni niech piszą na priv podam ceny na pewno się dogadamy.  Sprzedaje bo nie chcę zostawić do następnej wiosny bo wg cen gazu to pewnie w maju czerwcu kupię taniej niż dałem za to co chcę sprzedać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3531
1 godzinę temu, Jurniczek napisał:

Jeśli nie wiesz skąd ten (nie)nawóz to po jakiego uja piszesz Bierz Litwina? a później twierdzisz że to białoruski...a co najważniejsze ma dużo lepszą rozpuszczalność  (ciekawie czego) od tych pożal się boże polifosek??? (ciekawe jakich bo ja do Polskiej nie mam nic a do takiego litewskiego czy uj wie jakiego to mam wstręt bo się nadziałem kupując 24t nawozu co był śmieciem bez żadnego składu i to od znanej firmy.

 

Wyprosić to se możesz wiesz kogo!

Robiłeś badania na zawartość składników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v11    1001

Z uwagi na krajowe sk***ysyństwo producentów nawozów polecam kupować zagraniczne nawozy .Niech sobie Kowalczyk w d*pę wsadzi tysiące ton nawozów i popcha ukraińskim patykiem żeby nie wystawały -zapłacę drożej ale sk***ysyny na mnie nie zarobią (oczywiście w pewnym przedziale cenowym ) Chętniej ruski kupię aby wspomóc Putina bo ta banda oszustów (wszystkie ugrupowania) nie zasługują aby do nich wpłynoł podatek od tych nawozów i do tego nawołuję innych 

  • Like 10
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol6130    7419
1 godzinę temu, PAN88 napisał:

A saletrę albo mocznik nie wiesz po ile ma

Mocznik 3000 import, chyba 3150 polski 

Saletra 3250 

Królika spytaj, on potrafi zrobić dobrą cenę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dragon0102    23
1 godzinę temu, v11 napisał:

Z uwagi na krajowe sk***ysyństwo producentów nawozów polecam kupować zagraniczne nawozy .Niech sobie Kowalczyk w d*pę wsadzi tysiące ton nawozów i popcha ukraińskim patykiem żeby nie wystawały -zapłacę drożej ale sk***ysyny na mnie nie zarobią (oczywiście w pewnym przedziale cenowym ) Chętniej ruski kupię aby wspomóc Putina bo ta banda oszustów (wszystkie ugrupowania) nie zasługują aby do nich wpłynoł podatek od tych nawozów i do tego nawołuję innych 

Też tak zrobiłem. Zamówiona saletra Węgierska i mocznik Rosyjski

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek277    909
8 minut temu, dragon0102 napisał:

Też tak zrobiłem. Zamówiona saletra Węgierska i mocznik Rosyjski

Teraz zaliczą cie do peło jako człowiek Tuska i cyk w poniedziałek o 7 rano na tvp info "ruski człowieczyna"

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mds212    2134
20 minut temu, krzysiek277 napisał:

Ja w czwartek kupiłem saletrzak po 3760, saletra 3160

ALe CIe napasli tym saletrzakiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dragon0102    23
1 minutę temu, krzysiek277 napisał:

Teraz zaliczą cie do peło jako człowiek Tuska i cyk w poniedziałek o 7 rano na tvp info "ruski człowieczyna"

TVP jest dla ubogich umysłowo, chociaż TVN wcale nie lepszy 

  • Like 3
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    436
22 minuty temu, krzysiek277 napisał:

Ja w czwartek kupiłem saletrzak po 3760, saletra 3160

Saletra to jeszcze nawet można cenę przełknąć ale saletrzak to poniżej 2800 brutto co tak drogo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek277    909

Heh pytanie 

Ja ceny nie ustalam, to i tak kupiłem na drugim składzie bo na pierwszym jeszcze 100 drożej a pozostałe nawozy po 80drożej  na każdym rodzaju od tego co kupiłem 

Edytowano przez krzysiek277

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    436
2 minuty temu, krzysiek277 napisał:

Heh pytanie 

Ja ceny nie ustalam, to i tak kupiłem na drugim składzie bo na pierwszym jeszcze 100 drożej a pozostałe nawozy po 80drożej  na każdym rodzaju od tego co kupiłem 

A dobrze kojarzę że ty z łódzkiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek277    909
8 minut temu, damianos95 napisał:

A dobrze kojarzę że ty z łódzkiego?

Ja Opolskie prawie przy granicy łódzkie/ Śląskie ale nawóz kupiony w łódzkim, do Wielunia mam z 20km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5395
28 minut temu, miwigos napisał:

Ruska ultra najlepsza , ciekawe czy będzie dostępna

Jest, 2.9tys


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v11    1001

A te ciule tępe embargo na gaz ropę i nawozy na diamenty złoto itd to już nie .Gdzieś mają wszystkich z wyjątkiem małej grupy obracającymi kamieniami szlachetnymi i złotem -jak nasrano trzeba mieć we łbie żeby kupować złoto i diamenty . ół roku szukałem odpowiednika granulowanego Ultra Kali i niema a ta banda będzie mnie wk***iać kolejnymi pomysłami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    436
9 minut temu, krzysiek277 napisał:

Ja Opolskie prawie przy granicy łódzkie/ Śląskie ale nawóz kupiony w łódzkim, do Wielunia mam z 20km

Jak bierzesz większe ilości to może by dowiózł z okolic Piotrkowa trybunalski 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAN88    1771
6 minut temu, v11 napisał:

A te ciule tępe embargo na gaz ropę i nawozy na diamenty złoto itd to już nie .Gdzieś mają wszystkich z wyjątkiem małej grupy obracającymi kamieniami szlachetnymi i złotem -jak nasrano trzeba mieć we łbie żeby kupować złoto i diamenty . ół roku szukałem odpowiednika granulowanego Ultra Kali i niema a ta banda będzie mnie wk***iać kolejnymi pomysłami 

A jak kupujesz nawóz rosyjski to ok. Ta cała wojna to pic na wodę i fotomontaż

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj