Polecane posty

dlugin    322
Przed chwilą, Wicherek napisał:

Zjednoczył Polaków przeciw PiS  ! 

Ty już zjednoczyłes rolników żeby zboża nie sprzedawać jesienią zeszłego roku 😂😂🐲Też ryży jeteś?😂😂

2 minuty temu, Wicherek napisał:

Zjednoczył Polaków przeciw PiS  ! 

Właśnie wróciłem z marszu miliona serc , widzę że pis przegra wybory   !

Był ten milion ludzi ?😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziadek1187    207
5 minut temu, dlugin napisał:

Ty już zjednoczyłes rolników żeby zboża nie sprzedawać jesienią zeszłego roku 😂😂🐲Też ryży jeteś?😂😂

Był ten milion ludzi ?😂😂

Przecież bratobójca Ci powiedział 60 tys. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlugin    322
Przed chwilą, Dziadek1187 napisał:

Przecież bratobójca Ci powiedział 60 tys. 

 

Przed chwilą, Dziadek1187 napisał:

Przecież bratobójca Ci powiedział 60 tys. 

Ale.ja nie jestem zwolennikiem PiSu dziadzia 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicherek    4067
11 minut temu, dlugin napisał:

Ty już zjednoczyłes rolników żeby zboża nie sprzedawać jesienią zeszłego roku 😂😂🐲Też ryży jeteś?😂😂

Był ten milion ludzi ?😂😂

999999 osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alfa    1196
3 godziny temu, przemek28_28 napisał:

Nie zgadzam się z pisem ale tez nie wierze w po-tvn, bo to co piszesz to przesłanie z tvn…. To na całym swiecie rządzi pis, drukuje kasę i tworzy inflacje?????? Mamy napewno większa inflacje przez nich bo gaszą pożar benzyną ale całe zło to nie oni. To jest element większej układanki ale ludzie w to nie wierzą…. Jeszcze a srovid był tylko testem

Może i na całym świecie inflacja ale u nas największą a bajka o uszczelnieniu VAT to dla dzieci jak powiedzmy ketchup kosztował 3 zł a teraz 8 majonez 6 teraz 17 a załóżmy folia do bel 270 teraz 480 czy weterynarz wizyta 80 teraz 170 to gdzie jest więcej vatu ? No właśnie i tu mamy to uszczelnienie . Tuska nie lubię ale chyba najlepszy wybór to Tusk z koalicja . Jak by nie było z kryzysu w 2008 wyszliśmy obronną ręką i z najlepszymi wynikami w UE . Zrobić też zrobili bardzo dużo i różnica taka że zaczęli władze  zaraz po wejściu do unii i teraz to się rozchulalo a bezrobocie według PiS tez mnie nie przekonuje bo to nie pis tworzy miejsca pracy a poprostu dużo ludzi miało trochę rozumu łeb na karku i odwage duża część dorobiła się za granicą przyjechali tu otworzyli biznesy i zatrudnili innych . A teraz zaczyna się źle dziać bo uciekają ludzie z podatkami za granicę . Następna sprawa że po wejściu do unii non stop inwestują u nas zagraniczne firmy które otwierają fabryki biznesy itp i też zatrudniają 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlugin    322
3 minuty temu, Wicherek napisał:

999999 osób

I tak trzymać !!!! Im głupsza opozycja tym mocniejsze pisiory😂😂😂😂

Edytowano przez dlugin
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GABBER85    1314

@Wicherek chciał , nie chciał PIS wygra .... i pod to trzeba sie ustawiać

mają za duze wpływy

Kołodziejczak cie wydvpczyu, chciał nie chciał... kukiz lepszy?


>>>>>> 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksiaze    234
12 godzin temu, misiek_ad napisał:

Kontrol PO to mieli dobrą ..jak były wybory to wszyscy mówili , że będą na Po głosować a głosowali na Pis a bali się przyznać, że inaczej głosują a mieli ich dość haha

Tak kontrolowali gospodarkę , że w czasie przed wyborami jak przegrali sami mówili , że w budżecie nie ma na nic pieniędzy i będą wszystko ciąć. Tak dobre wszystko robili-taki dobrobyt był. Nie ma idealnej władzy ale tamta dla rolnictwa nic nie wniosła. Samo się kulało. Jakie ceny pszenicy za nich były? , a cebuli ile.. 5gr....i ludzie wywozili na pola i żadnej pomocy ludzie nie mieli na kredyty i rachunki.  W tej władzy też pewnie była tanio ale jak sadownicy hałasu  narobili to jakoś starali się im pomóc bo umieli się zgrać i powalczyć o swoje i odezwali się. Każda władza ma swoje niuanse ale tamta była dla dużych a w tej mniejsi i średni bardziej się liczą.

Polskie rolnictwo dobija UE i KE.. np. wycofywanie środków bo niby szkodzą i nie wolno jeść a się sprowadza produkty pryskane tymi środkami i są już zdrowe.. Jakaś organizacja porządna rolnicza powinna pozwać KE za podwójne standardy oraz za naruszenie konkurencji- tak prosto mówiąc.  Zachodnie gospodarstwa są bardziej rozwinięte i im łatwiej z tymi przepisami a my się męczymy.

najlepiej idąc śladem Anglii, wyjść z Unii z tego schorowanego raka

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurek87    345
11 godzin temu, alfa napisał:

Może i na całym świecie inflacja ale u nas największą a bajka o uszczelnieniu VAT to dla dzieci jak powiedzmy ketchup kosztował 3 zł a teraz 8 majonez 6 teraz 17 a załóżmy folia do bel 270 teraz 480 czy weterynarz wizyta 80 teraz 170 to gdzie jest więcej vatu ? No właśnie i tu mamy to uszczelnienie . Tuska nie lubię ale chyba najlepszy wybór to Tusk z koalicja . Jak by nie było z kryzysu w 2008 wyszliśmy obronną ręką i z najlepszymi wynikami w UE . Zrobić też zrobili bardzo dużo i różnica taka że zaczęli władze  zaraz po wejściu do unii i teraz to się rozchulalo a bezrobocie według PiS tez mnie nie przekonuje bo to nie pis tworzy miejsca pracy a poprostu dużo ludzi miało trochę rozumu łeb na karku i odwage duża część dorobiła się za granicą przyjechali tu otworzyli biznesy i zatrudnili innych . A teraz zaczyna się źle dziać bo uciekają ludzie z podatkami za granicę . Następna sprawa że po wejściu do unii non stop inwestują u nas zagraniczne firmy które otwierają fabryki biznesy itp i też zatrudniają 

Ile masz lat ? Chyba nie pamietasz jaki był pierdolnik w kraju wcześniej . Macie tylko dwie opcje do wyboru ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vitasem    155
1 godzinę temu, Jurek87 napisał:

Ile masz lat ? Chyba nie pamietasz jaki był pierdolnik w kraju wcześniej . Macie tylko dwie opcje do wyboru ? 

A Ty ile masz lat?

Bo ja mam dużo  więcej od Ciebie… pamietam mroczne lata 80-te ubiegłego wieku i w tym kierunku podąża Wasz kochany PIS.

 

  • Like 2
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurek87    345
4 minuty temu, Vitasem napisał:

A Ty ile masz lat?

Bo ja mam dużo  więcej od Ciebie… pamietam mroczne lata 80-te ubiegłego wieku i w tym kierunku podąża Wasz kochany PIS.

 

ja nie kocham pisu , ale nie dzielcie sceny politycznej tylko na MY I ONI bo im tylko o to chodzi. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jajanek1    315

https://www.agrofoto.pl/

tak pis dba o rolnika jak ten szmatławiec 

dodać zdjęcie z nierówną zapiętą koszulą żony rolnika  to jest qurestwo podobne do tego co odpierdala  TVPIS

jak by to na mnie padło to bym takiej szmacie napluł w ślepia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55
27 minut temu, jajanek1 napisał:

https://www.agrofoto.pl/

tak pis dba o rolnika jak ten szmatławiec 

dodać zdjęcie z nierówną zapiętą koszulą żony rolnika  to jest qurestwo podobne do tego co odpierdala  TVPIS

jak by to na mnie padło to bym takiej szmacie napluł w ślepia

A jak jakiś oszlom pieknie skomentowal to zdjecie

Cos wspanialego.....

To jest dopiero pokaz elokwencji i kultury ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek_ad    17
Dnia 1.10.2023 o 22:38, alfa napisał:

Może i na całym świecie inflacja ale u nas największą a bajka o uszczelnieniu VAT to dla dzieci jak powiedzmy ketchup kosztował 3 zł a teraz 8 majonez 6 teraz 17 a załóżmy folia do bel 270 teraz 480 czy weterynarz wizyta 80 teraz 170 to gdzie jest więcej vatu ? No właśnie i tu mamy to uszczelnienie . Tuska nie lubię ale chyba najlepszy wybór to Tusk z koalicja . Jak by nie było z kryzysu w 2008 wyszliśmy obronną ręką i z najlepszymi wynikami w UE . Zrobić też zrobili bardzo dużo i różnica taka że zaczęli władze  zaraz po wejściu do unii i teraz to się rozchulalo a bezrobocie według PiS tez mnie nie przekonuje bo to nie pis tworzy miejsca pracy a poprostu dużo ludzi miało trochę rozumu łeb na karku i odwage duża część dorobiła się za granicą przyjechali tu otworzyli biznesy i zatrudnili innych . A teraz zaczyna się źle dziać bo uciekają ludzie z podatkami za granicę . Następna sprawa że po wejściu do unii non stop inwestują u nas zagraniczne firmy które otwierają fabryki biznesy itp i też zatrudniają 

...

Dnia 2.10.2023 o 10:59, Vitasem napisał:

A Ty ile masz lat?

Bo ja mam dużo  więcej od Ciebie… pamietam mroczne lata 80-te ubiegłego wieku i w tym kierunku podąża Wasz kochany PIS.

 

....

Edytowano przez misiek_ad
cenzura. rozmowa kontrolowana
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniszek1    31

Jeden jedyny (mówię o koledze wyżej) co napisał prawdę jak to jest w polityce i co myślą oni o wyborcach.  Bez żadnych wrzasków i płaczów. Szczera prawda bez wyzywania innych co głosują tak a tak.

Tak to jest w polityce, przed kamerami opluwają przeciwników a po robocie wódkę razem piją. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek15261    70
1 minutę temu, aniszek1 napisał:

Jeden jedyny (mówię o koledze wyżej) co napisał prawdę jak to jest w polityce i co myślą oni o wyborcach.  Bez żadnych wrzasków i płaczów. Szczera prawda bez wyzywania innych co głosują tak a tak.

Tak to jest w polityce, przed kamerami opluwają przeciwników a po robocie wódkę razem piją. 

Oczywiście.

W programach telewizyjnych to się kłócą a po programie podają sobie rękę idą na kawę i rozmawiają o wspólnych biznesach.

Dla nich rolnik to jest żyła złota, czy to PIS czy PO, PSL...jeden hoj.

Wszyscy ładnie mówią i obiecują przed wyborami a po wyborach każdy widzi (no może każdy).

Na imporcie zboża z Ukrainy zarobili miliony, a obiecanej listy jak nie było tak i nie ma.

I co im zrobicie? A rolnik plon swojej pracy zbiera raz na rok i musi przeżyć.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jajanek1    315
2 godziny temu, timasz napisał:

A jak jakiś oszlom pieknie skomentowal to zdjecie

Cos wspanialego.....

To jest dopiero pokaz elokwencji i kultury ........

pewnie tak miał skomentować dziadostwo  jak ten zwierzchnik z dabrowy górniczej który podpowiadał żeby się modlić za obolałych uczestników orgii i pokutować hahahha  jeszcze pewnie jałmużne na wazelinę przekazać hahha

na religii slyszałem że dostali polecenie  będziecie  ,, paść owce moje ,,  ale nie barany   !!!!  ale większość tych pasterzy  tak właśnie uważa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3528
3 godziny temu, Vitasem napisał:

A Ty ile masz lat?

Bo ja mam dużo  więcej od Ciebie… pamietam mroczne lata 80-te ubiegłego wieku i w tym kierunku podąża Wasz kochany PIS.

 

A w 80 latach żle było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercik92    2204
źle? niby był tylko ocet na półkach a ludzie nie chodziło głodni.samochody można było kupić na przydział a pełno ich było na drogach. to samo z kartkami...a już nie wspomnę o muzyce czy modzie z tamtych lat która była super. każdy miał dobre wspomnienia z tamtych lat i nikt nie płakach że to były tragiczne czasy...
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
17 minut temu, miwigos napisał:

A w 80 latach żle było

Tym co nic nie umieli zakombinować to pewnie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7589

Za oceanem pszenica tanieje wiec jak to się przekłada na te braki .

Unia jest zadowolona z Ukrainy pominą Polskę i Węgry te 2 kraje nic nie maja do powiedzenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj