Polecane posty

Gość   
Gość

Dobra.

Wymieni który jakieś sukcesy PiSu, oprócz rozdawania socjalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1539

koniec gadania o d*pie marynie, to jest temat o cenie zbóż.

Po ile u Was rzepak teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15388
2 minuty temu, Pafnucy12 napisał:

 

Wymieni który jakieś sukcesy PiSu, oprócz rozdawania socjalu?

Gimbazy nima

 

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matek89121    2280
2 minuty temu, XTRO napisał:

to jest temat o cenie zbóż.

Po ile u Was rzepak teraz?

Po czym zapytał o cenę rzepaku , normalnie miszcz jesteś😀

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1539

Wy myślicie że jakby PO rządziło to pszenica byłaby teraz po 1000 zł???

Już to widzę jak ryży robiłby wszystko pod UE i wtedy ceny byłby takie same. Oni robili wszystko to co im zachód mówił. 

 

Edytowano przez XTRO
  • Like 5
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2255

Ale chociaż mielibyśmy kpo i może unia by łaskawiej podchodziła do ograniczenia importu z ua, reszta pewnie bez zmian bo pisiorki i tak klęczą przed UE tylko w TVP to inaczej opisują tak żeby ciemniaki myśleli że się nie "dajemy" uni

Edytowano przez tommy66692
  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matek89121    2280

Nie wiem po ile by była ale rolą wyborców i opozycji jest rozliczanie obecnej władzy która rządzi dwie kadencję i za wszystko dopowiada.

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1539

nie ma równości w ue i nigdy nie będzie. Tam zawsze kraje starej uni miały lepiej i tak jest do teraz. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oregano    948
1 minutę temu, XTRO napisał:

nie ma równości w ue i nigdy nie będzie. Tam zawsze kraje starej uni miały lepiej i tak jest do teraz. 

A czego wymagasz od UE jak cię w Polsce nasz własny rząd okradł na nawozach, paliwie, węglu itd. Tego co odwalili z nawozami i paliwem w zeszłym roku nigdy nie zapomnę a już na pewno nie do jesieni 2023.

  • Like 10
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jajonasz    1379
8 minut temu, XTRO napisał:

Wy myślicie że jakby PO rządziło to pszenica byłaby teraz po 1000 zł???

 

 

Nie wierzę że piszę to ktoś z wschodu, rządzi pis i to przez jego politykę względem ukrainy i obietnice bez pokrycia sprzedajesz pszenicę po 600 a nie po 800. No ale widać najtwardszy elektorat jeszcze buta na karku nie czuje, można cisnąć dalej.

  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toooomaszewski    500
8 minut temu, matek89121 napisał:

Nie wiem po ile by była ale rolą wyborców i opozycji jest rozliczanie obecnej władzy która rządzi dwie kadencję i za wszystko dopowiada.

Podaj przykład, kto kogo rozliczył od lat 90... 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rtt77    40
1 godzinę temu, Pafnucy12 napisał:

Dobra.

Wymieni który jakieś sukcesy PiSu, oprócz rozdawania socjalu?

Podzielić ludzi im się udało. Na tym podziale  żerują jak pasożyt.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1539
50 minut temu, jajonasz napisał:

Nie wierzę że piszę to ktoś z wschodu, rządzi pis i to przez jego politykę względem ukrainy i obietnice bez pokrycia sprzedajesz pszenicę po 600 a nie po 800. No ale widać najtwardszy elektorat jeszcze buta na karku nie czuje, można cisnąć dalej.

ja nie głosuję na pis i na po bo jedni i drudzy to oszukańcy. Pszenicę sprzedałem po 1200 zł bo jeszcze po tyle zdołałem urwać, do kogo masz pretensję że nie sprzedałeś po 1500 zł? do rządu? a co zabronił Ci sprzedawać po 1500 zl? czy uwierzyłeś jednemu czy drugiemu żeby trzymać bo będzie drogie?  Dobrze wiesz, ze jeśli sprzedałeś pszenicę po 600 czy 800 w tym roku to możesz mieć tylko i wyłącznie pretensję do siebie. Nie oszukujmy się, te ostatnie ceny były z kosmosu i tak więc prędzej czy później wiadomo było że to poleci w dół

Edytowano przez XTRO
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9243
4 minuty temu, XTRO napisał:

ja nie głosuję na pis i na po bo jedni i drudzy to oszukańcy. Pszenicę sprzedałem po 1200 zł bo jeszcze po tyle zdołałem urwać, do kogo masz pretensję że nie sprzedałeś po 1500 zł? do rządu? a co zabronił Ci sprzedawać po 1500 zl? czy uwierzyłeś jednemu czy drugiemu żeby trzymać bo będzie drogie?  Dobrze wiesz, ze jeśli sprzedałeś pszenicę po 600 czy 800 w tym roku to możesz mieć tylko i wyłącznie pretensję do siebie. Nie oszukujmy się, te ostatnie ceny były z kosmosu i tak więc prędzej czy później wiadomo było że to poleci w dół

to po co nam w takim razie rząd ? skoro tylko nakłada podatki - coraz większe i rozdaje pieniądze ?

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jajonasz    1379

 

8 minut temu, XTRO napisał:

ja nie głosuję na pis i na po bo jedni i drudzy to oszukańcy. Pszenicę sprzedałem po 1200 zł bo jeszcze po tyle zdołałem urwać, do kogo masz pretensję że nie sprzedałeś po 1500 zł? do rządu? a co zabronił Ci sprzedawać po 1500 zl? czy uwierzyłeś jednemu czy drugiemu żeby trzymać bo będzie drogie?  Dobrze wiesz, ze jeśli sprzedałeś pszenicę po 600 czy 800 w tym roku to możesz mieć tylko i wyłącznie pretensję do siebie. Nie oszukujmy się, te ostatnie ceny były z kosmosu i tak więc prędzej czy później wiadomo było że to poleci w dół

Ciekawe czy w tym sezonie będziesz taki wyszczekany, jak będziesz sprzedawał zboże wyprodukowane  ogromnym kosztem, którzy mamy dzięki temu wspaniałemu rządowi, nic szkoda słów na takich ludzi, powodzenia po żniwach  💁‍♂️

Edytowano przez jajonasz
  • Like 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1682
11 minut temu, XTRO napisał:

ja nie głosuję na pis i na po bo jedni i drudzy to oszukańcy. Pszenicę sprzedałem po 1200 zł bo jeszcze po tyle zdołałem urwać, do kogo masz pretensję że nie sprzedałeś po 1500 zł? do rządu? a co zabronił Ci sprzedawać po 1500 zl? czy uwierzyłeś jednemu czy drugiemu żeby trzymać bo będzie drogie?  Dobrze wiesz, ze jeśli sprzedałeś pszenicę po 600 czy 800 w tym roku to możesz mieć tylko i wyłącznie pretensję do siebie. Nie oszukujmy się, te ostatnie ceny były z kosmosu i tak więc prędzej czy później wiadomo było że to poleci w dół

Ja myślał, że ty rozsądna człowiek. Ciekawe jak będziesz nawijał w tym sezonie.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza103    2462
3 minuty temu, jajonasz napisał:

 

Ciekawe czy w tym sezonie będziesz taki wyszczekany, nic szkoda słów na takich ludzi, powodzenia po żniwach  💁‍♂️

Dobrze że na jesień opozycja przejmie władzę , to na pewno nie da nam zginąć , pszenica wróci na 1500zł , rzepak na 3- 3,5 tys, no i oczywiście z Ukrainy nic już nie przywiozą , będzie się miód lał na polskie rolnictwo , tak nam będzie dobrze , 

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1539

mówię po prostu prawdę. Ten sezon wiadomo że jest już stracony. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez Boles
      Witam,
      Temat odnośnie projektu dopłat do zbóż, który być uruchomiony.
      Dopłata ma być do pszenicy, żyta, jęczmienia, pszenżyta lub mieszanek zbożowych,
      czy owies też będzie się kwalifikował ?
    • Przez danielhaker
      W jakich cenach sprzedajecie ziemniaki w 2022 roku? Czy przy niskich cenach produkcja ziemniaków jest opłacalna? Kiedy spodziewacie się wzrostów cen w waszych regionach za ziemniaki przemysłowe i jadalne? Czy pozyskanie nowych rynków zbytu pozwoli na osiągniecie lepszych cen? Jak Wy, oraz rolnicy z okolic prognozujecie ceny w sezonie 2022? Zapraszamy do dyskusji.
      Link do tematu z sezonu 2020/2021:
       
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj