Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
konteno    1780
Dnia 30.08.2023 o 04:45, mf362 napisał:

Traktorek z dużym bakiem jeździć a w domu zrobić sobie dobre szybkie opróżnianie paliwa . 

to lepiej sieczkarnią , znajomemu radziłem żeby na paliwo przerobił zbiornik 200l na zakiszacz oprócz 1000l standardowego

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
v11    1000
1 godzinę temu, jacus napisał:

na dobry poczatek

Art.

 

Nie strosz nie strosz bo sie zesrosz trzeba było straszyć 10 lat temu a nie tyros 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3050

to nie ja to twoi ulubiency.

jak tak czytam twoje fantazje to sie juz nie dziwe ze twoje biznesy poszly w pis-u, a tobie sie przytrafiaja same nieszczescia..

jak opal moze byc lepszy niz naped -ja z tej samej cysterny jest lany..

siarka smaruje zawory , ja piedziu...zardzewiale lepiej chodza czy co ? czy maja wiekszy luz 🤣


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz0611    5616
2 minuty temu, jacus napisał:

siarka smaruje zawory , ja piedziu...zardzewiale lepiej chodza czy co ? czy maja wiekszy luz 🤣

I tym daniem pokazałeś że znasz się na paliwach, tak, jak typowy janusz na piłce nożnej xD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8523
11 minut temu, jacus napisał:

siarka smaruje zawory , ja piedziu...zardzewiale lepiej chodza czy co ? czy maja wiekszy luz 

A słyszał o dwusiarczku molibdenu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3050

 to on jest w oleju napedowym ?? to tak jakbys sie podlaczyl do butli z tlenem i wodorem zeby sie napic..

„Zasiarczenie paliwa jest niebezpieczne dla silnika, ponieważ zbyt duża zawartość siarki spowoduje skrócenie czasu eksploatacji katalizatora oraz będzie zaburzać pracę systemu sterowania dawką paliwa. Możliwa jest także korozja niektórych elementów. Maksymalna dopuszczalna zawartość siarki wynosi 10 mg/kg.15 cze 2021

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3050

a po wyborach, jak przewidujecie do ilu dojdzie ja obstawiam 8 a wy ? 10 zl pyknie ??


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikua    119

10 na pewno nie bo by gospodarka tego nie przeżyła, ale 8 z przodu będzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andpol    957

To przed wyborami wszystkie bańki trzeba zalać i zbiorniki w ciągnikach i autach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3050

i to jeszcze we wrzesniu bo blizej wyborow na pewno beda kolejki i paliwa zabraknie...

  • Haha 1

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAN88    1764
26 minut temu, Andpol napisał:

To przed wyborami wszystkie bańki trzeba zalać i zbiorniki w ciągnikach i autach.

I słoiki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andpol    957
4 minuty temu, jacus napisał:

i to jeszcze we wrzesniu bo blizej wyborow na pewno beda kolejki i paliwa zabraknie...

Jak wojna wybuchła to 2,5h w kolejce stałem

 

5 minut temu, PAN88 napisał:

I słoiki 

nie żartuj ale mam taką beczkę co kiedyś kapustę się kwasiło i niekiedy wino się robi 120 l pojemności ma ha ha😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zibifarmer    217

Ten nasz wspaniały Orlen wraz z cudownym rządem to normalnie nielzi magicy. 

Wprawdzie jakiś czas temu nawet drobny kurs walut lub baryłki w górę, kończył się natychmiastowym podniesieniem cen paliw, tak przed wyborami dla czci godnych wyborców te reguły wywracają do góry nogami. 

Screenshot_20230919_125227_com.android.chrome.jpg

Screenshot_20230919_125246_com.android.chrome.jpg

Screenshot_20230919_125332_com.android.chrome.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
logan3512    140
2 godziny temu, ZetorMisio napisał:

Wczoraj kolega zamówił z olbenzu po 6,15

A w Czerśli u Rosy 5,99

6,15 to za B7 czy b0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZetorMisio    409
1 godzinę temu, logan3512 napisał:

6,15 to za B7 czy b0

B7

 

1 godzinę temu, Rolniik122 napisał:

Lokalna Stacja w lubelskim. Przywiózł własciciel  700 litry b7 po 6.00 brutto.

Gdzie? Kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7593

Czar pryśnie po wyborach , teraz robić zapasy choć na 1 rok .

By odliczyć akcyzę 2 zł w lutym , bo na sierpień już może nie być tych 2 zł . Po odliczeniu ON kosztował 4 zł .

jak będzie to się okaże zebrać zbiorę na luty . Jak okaże się że będzie jeszcze te 2 zł zaś na sierpień nie to dopiero by był płacz .

Edytowano przez galan99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
    • Przez Boles
      Witam,
      Temat odnośnie projektu dopłat do zbóż, który być uruchomiony.
      Dopłata ma być do pszenicy, żyta, jęczmienia, pszenżyta lub mieszanek zbożowych,
      czy owies też będzie się kwalifikował ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj