Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Przed "wakacyjnymi promocjami" na paliwa na stronie orlenu ON był po ~4,92 netto.

W trakcie "wakacyjnych promocji" paliwo skoczyło do ~5,25 netto.

Po "wakacyjnych promocjach" raptem spadek do ~5,12 netto.

 

A no i nie wiem gdzie są limity na stacjach. Lubelskie moya przyjechałem wlałem 250 litrów po 6,55, fakturka gotóweczka i nikt się nic nie czepia.

 

 

Edytowane przez Rolniik122
Opublikowano
1 godzinę temu, Rolniik122 napisał:

Przed "wakacyjnymi promocjami" na paliwa na stronie orlenu ON był po ~4,92 netto.

W trakcie "wakacyjnych promocji" paliwo skoczyło do ~5,25 netto.

Po "wakacyjnych promocjach" raptem spadek do ~5,12 netto.

Tak działają ,,promocje" nie tylko na Orlenie🤣

45 minut temu, danielhaker napisał:

Jak oni sprawdzili, czy ten dodatek jest "inteligentny"? 🤔

Działa tylko u ,,inteligentnych" klientów😆

Opublikowano
3 godziny temu, martinezo napisał:

dziś kupiona B7 w "hurcie" po 6,58 brutto......

Przed chwilą kupione b7 na stacji 700l po 6,35 brutto

Opublikowano

Oczywiście że inflacja w dół.

Przecież zboże 50% w dół, porzeczka 75% w dół, mleko, bydło w dół. Nawet nawozy staniały🤣

Opublikowano

ponizej 10 -9,99 %,??  na pewno nie spadla ponizej 10 ..a tak konsumencka- za to co placi normalany czlowiek dochodzi do 30 %..

jak za prl-u stanialy lokomotywy ale chleb zdrozal.

Opublikowano
1 godzinę temu, jacus napisał:

jesli juz zatankowales to w czym problem ??  u nas mozna tankowac z boku a tam ni wuja  z kas nie widac-nawet przycisk tir jest..

U nas jak widzą, że busik tankuje to go blokują na 240l, wtedy trzeba iść, opłacić fakturkę i kolejne 240l można lać ;) A niektóre stacje to i 1000l wlejesz w mauzera na pace i nie ma problemu ;) 

Opublikowano

@galan99 Powinieneś jeszcze wrzucić zarobki . Z tego co kojarzę najniższa krajowa netto PL 2710 zł / ON 6,35 zł = 427 L, DE 1500 Euro / 1,82 = 824 L (1500 x 4,6 zł = 6900 zł / 6,35 = 1087 L). 

Wniosek pracuj w DE tankuj ON w PL.

  • Like 2
  • Thanks 1
Opublikowano

Unia nie chce karać Polski za niskie zarobki że są w Polsce .

Tylko ceny w sklepach w całej Unii są prawie jednakowe wiec to się podoba .

Wiec i paliwa muszą być jednakowe bo zaraz się przywalą że w Polsce są za tanie .

 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą kształtować się ceny paliw w tym roku? Minął rok od wyborów- kiedy politycy obiecywali obniżki cen paliw, tymczasem hurt w ostatnim czasie pnie się w górę

      Zamawialiście już paliwo w tym roku? Jakie ceny?
      Temat jest kontynuacją zeszłorocznej dyskusji:
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/301695-ceny-paliw-2024/
       
    • Przez yacenty
      Zapraszamy do dyskusji na temat cen rzepaku w roku kalendarzowym 2025.
      Poniżej zamieszczam listę najpopularniejszych pytań dotyczących cen rzepaku, które były zadane w poprzednich latach.
      Ile będzie kosztować tona rzepaku w 2025 roku? Jaka będzie cena rzepaku w 2025 roku? Czy cena rzepaku wzrośnie w 2025 roku? Czy rzepak będzie droższy w 2025 roku? Dlaczego rzepak tanieje lub drożeje w 2025 roku? Kiedy rzepak podrożeje w 2025 roku? Jaka będzie cena rzepaku na giełdzie w 2025 roku? Jaka będzie cena rzepaku na Matif w 2025 roku? Ile będzie kosztować rzepak na skupie w 2025 roku? Na te pytania znajdziesz odpowiedź w tym temacie.
      Zapraszamy do dyskusji i prosimy o merytoryczną i kulturalną dyskusję. Rozmawiamy o meritum sprawy, nie wyzywajmy się, szanujmy zdanie innych osób. Życzymy miłej i owocnej wymiany zdań.
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
    • Gość
      Przez Gość
      Cena węgla ostro w górę, ekogroszek 1300-1500 zł za tonę i kopalnie wstrzymują sprzedaż, też przez gaz do góry, czy robią z nas durni?
    • Przez benio1967
      w tej telewizji to zawsze mówią że tanieją,a podają że owies 650 zł tona tylko ciekawe gdzie?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v