Chłoporobotnik

Pogoda rolnicza 2023 i nie tylko

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
gregor1284    14116
1 godzinę temu, marcin19071980 napisał:

Chyba trzeba będzie przyjąć postawę Gregora i zostać forumowym dziadem.Wczoraj w temacie o przenicy jeden na mnie wsiadł bo napisałem że od pierwszego postu na forum zaczął bluzgać bez przywitania się.W odpowiedzi przeczytałem że witać to ja się z nim powinienem a nie on że mną.Wieczorem przyjechał do mnie jakiś gość którego pierwszy raz w życiu widziałem z pytaniem czy to ja ją jeżdżę qadem po jego łące 🤨 bo mu ktoś powiedział że ja mam motocykl 😤. Mogłem go wysłać do @Pafnucy12ale z zaskoczenia mnie wziął i nie przyszło mi do głowy.Nie wiem czy to pogoda ma na to wpływ czy w jedzeniu coś jest czy może to zje.....umysłowe powoduje internet.

Bycie dziadem to jedyne co mi pozostało. Nie odbierajcie mi tego 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25624
18 minut temu, HF86 napisał:

suszy i wieje. 

 

Alkohol i grochówka?🤔😜

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
56 minut temu, HF86 napisał:

handlarzyki się nie oszukają jak jej bebzun napchasz. a dobry wbc nie jest zły 🤭

 

Tylko że ja jeszcze nigdy na wbc nie dawałem

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
superfarmer02    3661
1 godzinę temu, jacus napisał:

-ogarekciebie juz wyczyscila dokladnie i temu szalejesz ?? ani kasy ani rownowagi...

kiedys jezdzilem kolo ciebie to rzeczywiscie troche inny. u nas swinie na wymarciu wiec lepiej znam ceny z drugiej strony...

czy dziala natychmiast ?? radze poczytac albo napisz co rozumiesz jako natychmiast.

Substancja czeka zaczyna działać natychmiast a PIERWSZE OBJAWY zamierania roślin są widoczne po jakimś czasie  

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14116
2 godziny temu, jacus napisał:

i jak co rano gownoburza.. pogoda az za dobra...

choc prognozy sie zmienily i deszcz zapowiadaja od niedzieli- nastepnej oczywiscie..

bylebys sie nie rozpedzil i nie zaczal "ogarka" pokazywac..ten widok zostaw dla parobka .

ja tez mam zasiana na moczniku 😂

znowu zaczynasz bredzic ? za ile dni wrocisz na biala sale z kroplowka ale z bez klamki ???

a dziwisz sie ?? 

zboze tanie,mleko tanie, opasy leca w dol, nawet swinie tanieja...

7 tlustych lat sie skonczylo i zaczyna 7 chudych.

ty nie umialbys sie znalesc wsrod madrych glow...ogarek to nieglupi chlopak -tylko czasami mu sie gotuje . przedtem to bylo co pare tygodni a teraz dni..

ja tez nie

a moze na odwrot w chorej glowie ogarka wszystko sie miesza

to nie wyzywanie to stwierdzenie faktow..

Nie wiem kiedy le pewnie w ciągu dwóch tygodni. To z klamkami czy bez?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14116
2 godziny temu, Łolek napisał:

Czy Ty możesz choć raz otworzyć japę żeby się nie mądrzyć 

I żeby gownem nie śmierdziało 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, Strongman napisał:

Strongman  , fajne masz gospodarstwo i  ursusy królują 👏 masz u mnie plus 🙂 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14116

Lepiej byś mu ze dwieście złotych dał a nie plus. Plusem się nie najje 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DANDYS    3230

ale się nędzę robisz pszenic w okolicy, dół wszystko usycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrest    25624
37 minut temu, gregor1284 napisał:

Widział komentarz?🤣🤣🤣

 

Acting in Love #30981
 

Patrząc, proszę Państwa, na te zdjęcia - na pierwszy rzut oka - niby jedna krowa i druga krowa. Ale jak sie bliżej przyjrzeć…pierwsza (vacca Europaea vulgaris) POnoć z doktoratem, ale od razu widać, że to cielę, a complete bozo with no class, whatosoever. Druga zas krówka (vacca domestica amabilis), pewnie bez doktoratu (jeszcze :), ale za to jakże normalna i sympatyczna! Że o wiele bardziej inteligentnym wyrazie twarzy nie wspomnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3048
3 godziny temu, Łolek napisał:

Czy Ty możesz choć raz otworzyć japę żeby się nie mądrzyć 

wsrod slepych jednooki krolem.😂, zeby byc madrzejszym od was to duzo wysilku nie trzeba..

3 godziny temu, Bogdan_ja napisał:

Był tu ozzborn ...dziad małorolny i madrala co pouczał jak byki hodować  a sam miał jednego hf-a.🤭...placek to następca 🤷‍♂️

hf uchowac na porzadna sztuke to jest naprawde mistrzostwo.

3 godziny temu, kizak napisał:

Przepraszam że ja odpowiem , swego czasu pryskalem u faceta świętej pamięci na stonke . To mówił że po moim prysaniu swoje ryjki na bok przękręcala i zdychala . Jakoś tak  SWOJE RYJKI NA BOK PRZĘCALA I SPADAŁA I ZDTYCHALA ,O JAKOŚ TAK

stonka to co innego niz chwasty

3 godziny temu, Bogdan_ja napisał:

placek żeby zobaczyć prawdziwe rolnictwo to by musiał za parobka iść do kogo ...Tak to nimo szans bidul 😜

ty przeciez wczoraj pisales ze wsrod sasiadow to jestes dziad filipowski.

1 godzinę temu, gregor1284 napisał:

Nie wiem kiedy le pewnie w ciągu dwóch tygodni. To z klamkami czy bez?

 

 

55 minut temu, gregor1284 napisał:

I żeby gownem nie śmierdziało 

raczej bez klamek.....to sie umyj przed wyjazdem i przestanie..


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3212
Napisano (edytowany)

Poprzewracane, obiad zjedzony trzeba kawę wypić i trochę porobić bo później mam poświęcenie pul I obchody.

Edytowano przez Strongman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwekx25    5593

Panowie ma ktoś z was ursusa zetora ciężkiej serii? W moim mam dorobione boczne odciągi belek tuza, sworzeń mocowania odciągu na wysokości mocowania belki do mostu, mocowanie na pochwie z grubego ceownika, wcześniej miałem śruby rzymskie, kosiarka urwała, dziś założyłem odciąg teleskopowy, odciąg wytrzymał ale urwało to całe mocowanie z cybantem na pochwie... To wszystko jest dorabiane, oryginalne C385/ 8011 chyba tych odciągów nie miały. Doradzi ktoś gdzie może być problem? A najlepiej jakieś zdjęcia jak macie to zrobione u siebie.


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 godziny temu, soltys48 napisał:

od chodowcy

🙆‍♂️ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3212
2 minuty temu, Sylwekx25 napisał:

Panowie ma ktoś z was ursusa zetora ciężkiej serii? W moim mam dorobione boczne odciągi belek tuza, sworzeń mocowania odciągu na wysokości mocowania belki do mostu, mocowanie na pochwie z grubego ceownika, wcześniej miałem śruby rzymskie, kosiarka urwała, dziś założyłem odciąg teleskopowy, odciąg wytrzymał ale urwało to całe mocowanie z cybantem na pochwie... To wszystko jest dorabiane, oryginalne C385/ 8011 chyba tych odciągów nie miały. Doradzi ktoś gdzie może być problem? A najlepiej jakieś zdjęcia jak macie to zrobione u siebie.

Ja zrobię ale za jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
8 minut temu, jacus napisał:

zeby byc madrzejszym od was to duzo wysilku nie trzeba.

To czemu nie próbujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19710
12 minut temu, Pafnucy12 napisał:

🙆‍♂️

Nie robi błędów ten kto nic nie robi

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregor1284    14116
19 minut temu, jacus napisał:

wsrod slepych jednooki krolem.😂, zeby byc madrzejszym od was to duzo wysilku nie trzeba..

hf uchowac na porzadna sztuke to jest naprawde mistrzostwo.

stonka to co innego niz chwasty

ty przeciez wczoraj pisales ze wsrod sasiadow to jestes dziad filipowski.

 

raczej bez klamek.....to sie umyj przed wyjazdem i przestanie..

Poleżę po szpitalach to będę taki jak Ty

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj