Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
53 minuty temu, Marcin133 napisał:

@robertrolnik27 zastępstwo masz czy bydło razem ze sobą zabierasz? A na Nanga Parbat ktoś był?😀

A byłeś że pytasz jakie wrażenie  miał ktoś inny 

11 godzin temu, rafus111 napisał:

W Polsce nie ma na co wchodzić. Po ile u was mleko w tym miesiącu ? I przy jakiej ilości i brutto netto bo ciężko dojść do ładu w tych cenach 

Jak w Polsce nie ma na co wchodzić to pochwalą się gdzie Ty byłeś 

Opublikowano
20 godzin temu, ubogiwladek napisał:

Przecież krowie tańsze :D a jak ktoś się nie zna to wiesz. W górach kupione to oscypek 

A po za tym z owczego nie koziego :d

 

20 godzin temu, Misiek666 napisał:

Z owczego. I stąd cudzysłów przy nazwie oscypki ;). 

 

20 godzin temu, Kowalsky30 napisał:

Owce się w zimie nie doją, ale skąd cepry mogą wiedzieć😂 

Oscypki wg przepisów moga być z owczego i z krowiego tylko od polskiej czerwonej. wszystko innego wg prawa jest podróbką

Opublikowano

I po co te głupotę sirpecką powielacie .wychodzi tyle samo co za październik czyli ok 2. 10 mi wyjdzie +premia roczna 4 gr/ l za 11 miesięcy , nie rozumiem tego dlaczego oni te premie wliczają w cenę za listopad.

Opublikowano
4 minuty temu, robert1226 napisał:

I po co te głupotę sirpecką powielacie .wychodzi tyle samo co za październik czyli ok 2. 10 mi wyjdzie +premia roczna 4 gr/ l za 11 miesięcy , nie rozumiem tego dlaczego oni te premie wliczają w cenę za listopad.

Lepiej niż jednorazowa 10 czy 15 gr jednorazowo. Tu zawsze cena wolniej rośnie ale i wolniej spada a ze nadwyżka się dziela na koniec roku to co cię to boli, lepiej głupie komentarze powielać 

  • Thanks 2
Opublikowano
37 minut temu, robert1226 napisał:

I po co te głupotę sirpecką powielacie .wychodzi tyle samo co za październik czyli ok 2. 10 mi wyjdzie +premia roczna 4 gr/ l za 11 miesięcy , nie rozumiem tego dlaczego oni te premie wliczają w cenę za listopad.

Przepraszam już poprawiam 

Opublikowano
36 minut temu, Barabararikitak napisał:

Lepiej niż jednorazowa 10 czy 15 gr jednorazowo. Tu zawsze cena wolniej rośnie ale i wolniej spada a ze nadwyżka się dziela na koniec roku to co cię to boli, lepiej głupie komentarze powielać 

Ty potrafisz czytać w którym miejscu napisałem że źle że się dzielą zyskami. 

Przeczytaj jeszcze raz albo dwa i postaraj się zrozumieć co napisałem.

Opublikowano
29 minut temu, robert1226 napisał:

Ty potrafisz czytać w którym miejscu napisałem że źle że się dzielą zyskami. 

Przeczytaj jeszcze raz albo dwa i postaraj się zrozumieć co napisałem.

Pisząc „po co ta głupotę sierpecka powielanie” można jasno wydedukować Twoje pejoratywne nastawienie w stosunku do postów forumowiczów, którzy nie wyszczególnili jaka jest podstawa a jaki dodatek co było już przytoczone kilka postów wcześniej, która mleczarnia ile i za jaki okres dała, w tym sierpuchowo. Dodajesz na sam koniec to, ze nie rozumiesz tego zjawiska jakim jest rozliczanie premii 11- miesięcznej w jednym miesiącu, wiec Ci napomknąłem o  rozliczeniu nadwyżki, a po prostu jest im to po prostu łatwiej rozliczyć, ale powodu prócz nich samych raczej nikt nie zna.

mysl

Opublikowano (edytowane)

Zobacz kolega wyżej zrozumiał o co chodzi że cena że miesiąc to cena za miesiąc a to jest premia tzw roczna .

Siedzę właśnie oglądam debatę dnia to tu tak rozumiesz i odpowiadasz jak ten pisior.

Acha nie cytuj poprzedzającego posta.

Edytowane przez robert1226
Opublikowano (edytowane)
6 minut temu, robert1226 napisał:

Zobacz kolega wyżej zrozumiał o co chodzi że cena że miesiąc to cena za miesiąc a to jest premia tzw roczna .

Siedzę właśnie oglądam debatę dnia to tu tak rozumiesz i odpowiadasz jak ten pisior.

Czyli podali cenę z faktury z miesiąca danego czyli tak jak każdy inny członek, tal jak zostało to rozliczone i zgodnie myślą przewodnia tematu. Zaś ty popracuj nad składnia by, każdy rozumiał twoje wywody tak, jak chciałbyś aby każdy je rozumial

Edytowane przez Barabararikitak
Opublikowano

Nie cytuj poprzedniego posta.

Kto chce zrozumie , a kto ma problemy z czytaniem że zrozumieniem to jego problem .

Tak piszą bo tak na fakturze maja ,bo najmądrzejsze głowy w mleczarni tak to piszą,  a po drugie to jeszcze faktur nie ma .

Opublikowano
1 godzinę temu, robert1226 napisał:

I po co te głupotę sirpecką powielacie .wychodzi tyle samo co za październik czyli ok 2. 10 mi wyjdzie +premia roczna 4 gr/ l za 11 miesięcy , nie rozumiem tego dlaczego oni te premie wliczają w cenę za listopad.

Lepsze jest to wyliczanie niż jak u innych jednorazowa premia do listopada 

Opublikowano

Danone za listopad 2,03 brutto ryczałt il. 36 tys      Bi: 3,63 i tl: 4,15 

za grudzień cena 10 gr w górę ale i tak dali wypowiedzenia 20 rolnikom tym małym 🤦‍♂️

Opublikowano

Ty Robert na prawdę nerwowy jesteś 😒😉


matek0921 napisał:

Danone za listopad 2,03 brutto ryczałt il. 36 tys      Bi: 3,63 i tl: 4,15 

za grudzień cena 10 gr w górę ale i tak dali wypowiedzenia 20 rolnikom tym małym 🤦‍♂️

Za dużo mleka mają czy za drogi transport dla nich ?


Przy tej cenie to nie powinny tak skakać :D żeby ludzi wyrzucać bo większość płaci lepiej.

Opublikowano
50 minut temu, matek0921 napisał:

Danone za listopad 2,03 brutto ryczałt il. 36 tys      Bi: 3,63 i tl: 4,15 

za grudzień cena 10 gr w górę ale i tak dali wypowiedzenia 20 rolnikom tym małym 🤦‍♂️

To jest opolskie? Dramat cena. W czym my k**wa jesteśmy gorsi że zawsze mamy po 20-30 groszy mniej

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą kształtować się ceny paliw w tym roku? Minął rok od wyborów- kiedy politycy obiecywali obniżki cen paliw, tymczasem hurt w ostatnim czasie pnie się w górę

      Zamawialiście już paliwo w tym roku? Jakie ceny?
      Temat jest kontynuacją zeszłorocznej dyskusji:
      https://www.agrofoto.pl/forum/topic/301695-ceny-paliw-2024/
       
    • Przez yacenty
      Zapraszamy do dyskusji na temat cen rzepaku w roku kalendarzowym 2025.
      Poniżej zamieszczam listę najpopularniejszych pytań dotyczących cen rzepaku, które były zadane w poprzednich latach.
      Ile będzie kosztować tona rzepaku w 2025 roku? Jaka będzie cena rzepaku w 2025 roku? Czy cena rzepaku wzrośnie w 2025 roku? Czy rzepak będzie droższy w 2025 roku? Dlaczego rzepak tanieje lub drożeje w 2025 roku? Kiedy rzepak podrożeje w 2025 roku? Jaka będzie cena rzepaku na giełdzie w 2025 roku? Jaka będzie cena rzepaku na Matif w 2025 roku? Ile będzie kosztować rzepak na skupie w 2025 roku? Na te pytania znajdziesz odpowiedź w tym temacie.
      Zapraszamy do dyskusji i prosimy o merytoryczną i kulturalną dyskusję. Rozmawiamy o meritum sprawy, nie wyzywajmy się, szanujmy zdanie innych osób. Życzymy miłej i owocnej wymiany zdań.
    • Przez bialy2005
      Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału
      Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie
    • Gość
      Przez Gość
      Cena węgla ostro w górę, ekogroszek 1300-1500 zł za tonę i kopalnie wstrzymują sprzedaż, też przez gaz do góry, czy robią z nas durni?
    • Przez benio1967
      w tej telewizji to zawsze mówią że tanieją,a podają że owies 650 zł tona tylko ciekawe gdzie?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v