Polecane posty

MariuszDe    376
1 godzinę temu, Misiek666 napisał:

2,5 PLN brutto, mocne południe Polski. Prywatny przetwórca, cena niezależna od ilości i parametrów (choć zawsze miałem dobre). Cena od 1,5 roku. To tak dla porównania informuję. 

Tzn. Zakopane? Jaka to firma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiek666    2
1 godzinę temu, semos napisał:

czyli gdzie? to sprzedaż na oscypki?

Tak, na sery. 

8 minut temu, MariuszDe napisał:

Tzn. Zakopane? Jaka to firma?

Niedaleko zakopanego, lokalny wytwórca "oscypków" 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertrolnik27    226
2 godziny temu, slawek74 napisał:

sopro jest takich co ich prawda w oczy kole a ja jestem szczery i otwarty za plecami nie obgaduję co w sercu to i na języku....

No ale właśnie nie wszystko co Ty powiesz musi być prawda w którą każdy musi wierzyć i robić tak samo. 

Każdy ma inne doświadczenia i co jest super u Ciebie nie musi być u kogoś dobre. Opinią można się podzielić, nauczyć czegoś od drugiego i po to jest forum. 👊😃

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ubogiwladek    198

Przecież krowie tańsze :D a jak ktoś się nie zna to wiesz. W górach kupione to oscypek 

A po za tym z owczego nie koziego :d

Edytowano przez ubogiwladek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiek666    2
9 minut temu, damianek2019 napisał:

Ty a oscypki to nie z koziego mleka?

Z owczego. I stąd cudzysłów przy nazwie oscypki ;). 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arosaw100    85

W górach większość mleka krowiego idzie na oscypki nawet sezonie letnim kjedy są doione owce i tak dodają mleko krowie jak twierdziła jedna z góralek na polanie  rusinowei która prowadzi tam bacówkę i obok się pasą owce i widziałem jak robili oscypki ze po dodani mleka krowiego oscypek jest mniej  twardy niż wyłącznie  z mleka owczego .A tak przy okazji ktoś  się pochwali gdzie wszedł najwyżej w Polskich  Tatrach

Edytowano przez arosaw100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arosaw100    85
1 minutę temu, greg1985 napisał:

Ja po 8 Tatrach ledwo wlazłem do domu a gdzie jeszcze do góry 😵😵😵

Ale chyba wiesz że w górach można wypić dużo dużo więcej   i się dobrze trzymasz przynajmniej  tak było z mną 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz1q    1844

Świnica ale nie polecam nikomu łancuchow z oblodzoną skałą, całe życie krowiarza przeleciało w 10 sekund 

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niesamowity90    608

Wlazłem piechotą na Gubałówkę i powiedziałem że więcej w góry nie jadę. Z resztą i tak teraz dalej jak krowi łańcuch pozawala się nie da. Ale nad morze bym pojechał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    83
Misiek666 napisał:

1 godzinę temu, semos napisał:

czyli gdzie? to sprzedaż na oscypki?

Tak, na sery. 

8 minut temu, MariuszDe napisał:

Tzn. Zakopane? Jaka to firma?

Niedaleko zakopanego, lokalny wytwórca "oscypków" 

możesz zdradzić ile mleka sprzedajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiek666    2
5 minut temu, semos napisał:

możesz zdradzić ile mleka sprzedajesz?

~100k litrów rocznie 

50 minut temu, arosaw100 napisał:

A był ktoś na orla  perć

Byłem, polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    768

A ja w górach nigdy nie byłem i jakoś mnie nie ciągną ale grilowany oscypek z żurawiną lubie🤭

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arosaw100    85
40 minut temu, Misiek666 napisał:

~100k litrów rocznie 

Byłem, polecam. 

Ja też byłem przeszedłem całą od zawratu do przełęczy Krzyżne oraz Giewont cały szlak od doliny kościeliskiej poprzez czerwone wierchy do Kasprowego i zakończenie w kuźnicach i trochę innych pomniejszych górek

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertrolnik27    226
4 godziny temu, arosaw100 napisał:

Mam tylko nadzieję że Kasprowy  nie kolejką wierzę  w Ciebie 

Tak tak pieszo z Kuźnic przez Murowaniec na Kasprowy i spowrotem na dół przez czerwone Wierchy, młody jestem to jeszcze mogę pochodzić póki są siły. 😁

 

3 godziny temu, ChiquitaB napisał:

A ja w górach nigdy nie byłem i jakoś mnie nie ciągną ale grilowany oscypek z żurawiną lubie🤭

Pojedziesz to Cię przyciągną i drugi raz też pojedziesz, ogólnie fajne miejsce. 

Teraz zimą też jadę na narty.  😁

Edytowano przez robertrolnik27
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arosaw100    85
2 godziny temu, robert1226 napisał:

A ja byłem,  ale tam nic nie widać bo wszystko góry zasłaniają. 

To trzeba weisc na większą górkę to wtedy zobaczysz piękne widoki. a nie które zapierają dech w piersiach 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Boles
      Witam,
      Temat odnośnie projektu dopłat do zbóż, który być uruchomiony.
      Dopłata ma być do pszenicy, żyta, jęczmienia, pszenżyta lub mieszanek zbożowych,
      czy owies też będzie się kwalifikował ?
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj