parada

Kosiarka Dyskowa KUHN FC 313 LIFT CONTROL

Polecane posty

parada    0

313390200_515867333555898_5752159346437535139_nsaas.jpg

314755894_868693980954070_3467193788811060682_n (1).jpg

312646652_519933983334068_7788789944790696911_n.jpg

ktoś może  ma taką maszynę?

mam kilka pytań !

Na pierwszym zdjęciu jest taka dzwignia  u góry  i nie wiem po co

i przy podnoszeniu maszyny na głównym siłowniku  kosiarki, gdy przytrzymam wyciąga się ten mały siłownik  od pochylenia poprzecznego. Tylko że w pozycji transportowej obniża koniec dyskówki ku dołu , co sprawia że jest bardzo nisko

Edytowano przez parada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiek87    6

Jeśli to Cię coś ratuje to ja mam model GMD 602 GII - bardzo podobna tylko bez kondycjonera. Od tej dźwigni powinno iść takie cięgło i podczas rozłożenia do pozycji transportowej ono przesuwa tą dźwignię i blokuje listwę tnącą żeby się nie odchylała zbytnio góra-dół. U Ciebie nie ma cięgła a więc przy składaniu/rozkładaniu kosiarki wajcha się nie przesuwa, jest cały czas zwolniona

Edytowano przez grzesiek87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
parada    0
15 godzin temu, grzesiek87 napisał:

Jeśli to Cię coś ratuje to ja mam model GMD 602 GII - bardzo podobna tylko bez kondycjonera. Od tej dźwigni powinno iść takie cięgło i podczas rozłożenia do pozycji transportowej ono przesuwa tą dźwignię i blokuje listwę tnącą żeby się nie odchylała zbytnio góra-dół. U Ciebie nie ma cięgła a więc przy składaniu/rozkładaniu kosiarki wajcha się nie przesuwa, jest cały czas zwolniona

 

U Ciebie też jest tak nisko koniec kosiarki nad ziemią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiek87    6

Nie. U mnie przy transporcie cała listwa tnąca jest równolegle do podłoża. Nawet nigdy jej maksymalnie na podnośniku nie podnoszę, bo za wysoko by było.  Zawsze możesz ją jeszcze do transportu na cięgle górnym od tuz-a skręcić, wtedy tył powinien Ci też coś jeszcze pójść w górę. Jak masz ją uniesioną do transportu to jak z tyłu ją złapiesz to możesz bujać listwą tnącą góra-dół?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
parada    0

Nie mogę właśnie jej bujać , ale wystarczy że ją trochę opuszczę

 na siłowniku głównym  kosiarki i wtedy mogę ją bujać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiek87    6

Tego cięgła Ci brakuje od tej wajchy. U mnie trochę inaczej to wygląda, ale zakładam, ze zasada jest ta sama. W instrukcji obsługi sprawdzałeś? Jeśli nie masz to wystarczy zarejestrować maszynę na stronie MyKuhn i będziesz miał instrukcję i katalog części

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plati    105

Warunek że maszyna nie może być starsza niż 20 lat. Wtedy nie da się zarejestrować i trzeba pisać maile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MateuszKrawczykowski
      Poszukuje katalogu do kosiarki czeskiej bo nie wiem czy wymieniać sprzęgło z piastą czy same sprzęgło.
      Pilnie potrzebuję ten katalog.
      Pozdrawiam
    • Przez mlodykom1
      Witam przymierzam się do zakupu kosiarki dyskowej mam na uwadze dwie firmy SAMASZ i VICON. Waszym zdaniem która lepsza??? Obie na centralnym zawieszeniu. Będę wdzięczny za opinie
    • Przez perkins3382
      Witam jaki długi wałek do kosiarki kupić 
    • Przez teybe
      Witam. 
      Czy ktoś mi podpowie jaka nakrętka jest na tej osi. Kupiłem nową, ale ci co to sprzedają nie dają nakrętki w zestawie. 
      Pozdrawiam 

    • Przez miteszko123
      Witam, potrzebuje namiaru do osoby ktora zajmuje sie plandekami do kosiarek. Chodzi mi o model fella sm320. Na necie sa ale strasznie drogie 


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj