KrystianT25ruski

Opony z wózka widłowego/ciężarkówki do polskiego rozrzutnika

Polecane posty

Witam. Chciałbym zapytać czy jeżeli mam felgi rozkręcane w moim polskim rozrzutniku to mogę założyć do niego oponę 300x15 z wózka widłowego, lub podobne. Aktualnie mam 11.5/80/15.3. Rozrzutnik stoi pod chmurką więc opony dedykowane, tańsze (nie za miliony) pękają szybko. Mam małe gospodarstwo więc rozrzutnik nie jest używany często więc więcej stoi niż jeździ. Proszę o odpowiedź. Z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek1974    539

ja zakładam od busów czy terenówek 15 ale trzeba pod szlifować oponę w środku bo za ciasne ,te 15,3 a 15 robi różnicę , tylko żeby płótna nie uszkodzić  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

8.25 zakładałem bez problemu na półobręcze, z terenówki musiałem szlifować stopkę, no ale co się dziwić jak to opona TL
popatrz sobie w zdjęciach u kolegi @yogi z tego co kojarzę ma właśnie takie 300 


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

15 godzin temu, logan3512 napisał:

A jaki dokładnie rozmiar i czy z dentką

https://www.olx.pl/d/oferta/opona-uzywana-przemyslowa-300-15-yokohama-super-lug-250-zl-w400-CID5-IDzP6Si.html 

Taki jak z ogłoszenia. Będą pasować?

 

15 godzin temu, izydor6280 napisał:

8.25 zakładałem bez problemu na półobręcze, z terenówki musiałem szlifować stopkę, no ale co się dziwić jak to opona TL
popatrz sobie w zdjęciach u kolegi @yogi z tego co kojarzę ma właśnie takie 300 

Dużo szlifowania? 8.25 nie są za wąskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

zależy do czego, do wózka wystarczają, do rozrzutnika na przód pewnie też bym założył gdybym trafił w dobrej cenie
w tych samochodowych wycinałem samą gumę tak aby nie uszkodzić oplotu, wcześniej miałem oponę z wąską stopką i nic nie ciąłem


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, izydor6280 napisał:

zależy do czego, do wózka wystarczają, do rozrzutnika na przód pewnie też bym założył gdybym trafił w dobrej cenie
w tych samochodowych wycinałem samą gumę tak aby nie uszkodzić oplotu, wcześniej miałem oponę z wąską stopką i nic nie ciąłem

Myślisz że te z ogłoszenia będą dobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

piszesz że rozrzutnik mało użytkowany, więc zapewne w jakieś błoto czy miękką ziemię nie jedziesz, więc myślę że wytrzymają więcej niż maszyna, choć trzeba pamiętać że będzie to twarde i o ile na tylnej oście nie zrobi to różnicy to przednie zwrotnice czy końcówki drążków będą się szybciej zużywać


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, izydor6280 napisał:

piszesz że rozrzutnik mało użytkowany, więc zapewne w jakieś błoto czy miękką ziemię nie jedziesz, więc myślę że wytrzymają więcej niż maszyna, choć trzeba pamiętać że będzie to twarde i o ile na tylnej oście nie zrobi to różnicy to przednie zwrotnice czy końcówki drążków będą się szybciej zużywać

Wożę 10 rozrzutników w sezonie. Reszta sezonu stoi, ale wiadomo na glebie i pod chmurką :/ więc opony paradoksalnie się zużywają. To Rozrzutnik jednoosiowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pupek
      Jest ktoś w posiadaniu katalogu części do rozrzutnika Welger Ls300?
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088?
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3/4 dwu krotnie kręciło mi wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy? Miał może kto taki problem
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3-4. Dwukrotnie ukręcił mi się wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy?miał może kto taki problem. 
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088? Jak tak to proszę o porady. Z góry dziękuję.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj