Marcin3210

C360 - wyciek z ramienia podnośnika / doprowadzenie ciągnika do ładu

Polecane posty

Adi96    1848
41 minut temu, krzysio22 napisał:

Ja tam często myje, ale jak ciągnik potrzebny tylko do przewożenia belek do obory i śruty to nie widzę sensu go uszczelniać i pchać w to pieniądze. Póki jeździ to niech jeździ. Czasami oleju się doleje i tyle. 

I to częste mycie to też nie za dobre. Wody wszędzie naleci i ruda wchodzi tam, gdzie nie powinno jej być. 

No tak lepiej pier****lić że 60-tki się nie da uszczelnić a zaraz po tym gadać że szkoda pieniedzy na to.Ja pierdziele... Najlepiej płakać zamiast wykosztować się pare zł na uszczelki i simmeringi i dziwne że ruda bierze od mycia... 

@Qwazi Mój też jest myty 3 4 razy roku ale syfu nigdy takiego nie było.Zanim ja zacząłem grzebać to u Ojca też nigdy nie było,zawsze było schludnie i czysto jedynie to ziemia nawalona czy obornika ale to normalne jak maszyna pracuje.Żeby się lało i był zarzygany nigdy tak nie było.Zresztą widać moją c-360 u Profesora Chrisa z odcinku porównania.Jak się dba tak ma i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qwazi    8099

Ja nie wiem gdzie widzisz olej jak go tam nie ma. Pofatyguj się i zobacz na żywo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysio22    956
53 minuty temu, Adi96 napisał:

No tak lepiej pier****lić że 60-tki się nie da uszczelnić a zaraz po tym gadać że szkoda pieniedzy na to.Ja pierdziele... Najlepiej płakać zamiast wykosztować się pare zł na uszczelki i simmeringi i dziwne że ruda bierze od mycia... 

@Qwazi Mój też jest myty 3 4 razy roku ale syfu nigdy takiego nie było.Zanim ja zacząłem grzebać to u Ojca też nigdy nie było,zawsze było schludnie i czysto jedynie to ziemia nawalona czy obornika ale to normalne jak maszyna pracuje.Żeby się lało i był zarzygany nigdy tak nie było.Zresztą widać moją c-360 u Profesora Chrisa z odcinku porównania.Jak się dba tak ma i tyle.

Ale najwięcej ty płaczesz :D 3-4 razy to ja go myję na wiosnę :D Po prostu nie widzę potrzeby uszczelniania czegoś, co i tak wymaga kapitalnego remontu, a że ciągnik w polu praktycznie nic nie robi to jaki sens jest robić mu kapitalkę? Ile godzin zrobisz swoim mocarnym c360? Mogę się założyć, że wożąc belki moją zrobię więcej niż ty swoim.. Młody chłop jesteś a zapatrzony w ten ciągnik :) Chcesz to nawet teraz mogę iść i zrobić Ci zdjęcia, zarzyganego ciągnika. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adi96    1848

@krzysio22 Bo pieprzysz głupoty że c-360 jest tylko zalane.Chodzi mi o twoje podejście typowego Polaka po co a na co robić,ale gadać bzdury co ślina na język przyniesie.Ciągnik mam jeden to mam zadbany i tyle.Robie około 100 mtg więc nie trafiłeś.To jak w Polu nie robi to tym bardziej się nie przemęcza.Moja jest jako głównym ciągnikiem i jest bardziej czysty niż twoja co robi tylko w transporcie.Jeździsz trupem który nie jest zadbany i płaczesz że 60 to tylko zalana.Nie mierz swoją miarą.

2 godziny temu, Qwazi napisał:

Ja nie wiem gdzie widzisz olej jak go tam nie ma. Pofatyguj się i zobacz na żywo

Te czarne na skrzyni to co to? Rzepak w proszku rozsypany po skrzyni żeby walnać kreskę do nosa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysio22    956

No to 100 godz to sobie mozesz latac i pucować 😂😂😂 Czemu twierdzisz, że zalanym złomem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qwazi    8099

To nie jest olej. 100 godz. Mój robi 300 w roku a jest jednym z trzech i takim można powiedzieć drugim pomocniczym. Chyba Ty nie za wiele robisz ciągnikiem jeśli mi wciskasz że olejem jest coś co nim nie jest. Fakt że mam ten komfort i widzę to na żywo, ale Ciebie też zapraszam żebyś zobaczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1121

To może ziemi z butów jest tam nanoszone na pokrywie skrzyni biegów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin3210    0

Ja się jeszcze na chwilę wtrącę w tą dyskusję. 

Przy jeździe po asfalcie czuję jak prawa strona mi lekko podskakuje. Śruby w tylnym prawym kole dokręcone, ale jak nim bujam to czuję jakby minimalny luz. Mogło się coś tam jeszcze poluzować? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adi96    1848
Dnia 5.09.2022 o 05:44, krzysio22 napisał:

No to 100 godz to sobie mozesz latac i pucować 😂😂😂 Czemu twierdzisz, że zalanym złomem? 

Sam powiedziałeś że do kapitalnego remontu...

 

23 godziny temu, Qwazi napisał:

To nie jest olej. 100 godz. Mój robi 300 w roku a jest jednym z trzech i takim można powiedzieć drugim pomocniczym. Chyba Ty nie za wiele robisz ciągnikiem jeśli mi wciskasz że olejem jest coś co nim nie jest. Fakt że mam ten komfort i widzę to na żywo, ale Ciebie też zapraszam żebyś zobaczył

No co to jest po sklejane i czarne? Dalej rób z siebie idiote 🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysio22    956

Bo do remontu, ale nie jest zalany. Wizualnie jak na 50 lat trzyma się przyzwoicie i śmiem twierdzić, że jest zadbany :)

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qwazi    8099
27 minut temu, Adi96 napisał:

Sam powiedziałeś że do kapitalnego remontu...

 

No co to jest po sklejane i czarne? Dalej rób z siebie idiote 🤣🤣🤣

Ja Ci nie ubliżam więc też też trochę uprzejmości poproszę. To jest torf, który w postaci mokrej narzucała na ciągnik przetrząsarka. Z tyłu nie ma zabudowy kabiny. Tak właśnie wygląda torf, który wyschnie. Zresztą wydaje mi się że na zdjęciu to widać. I ziemię też tam można zobaczyć. A jeszcze co do 100 mth to u mnie na wsi jeden gospodarz ma c4011 i c325, którymi łącznie też nie robi więcej godzin. Każdy z tych ciągników jest myty raz w miesiącu a raz w roku malowany. I co z tego jak w tym c4011 chodzi sprzęgło, które ja wyrzuciłem i dwuskibowego pługa nie może pociągnąć. A na tym drugim tylne opony jedna to zupełny slick a z drugiej wystają podkłady zrobione z dętek. Nie będę mył ciągnika co chwilę bo po pierwsze nie mam na to czasu a po drugie zrobię to jak skończę robotę która dane zabrudzenia powoduje. Poza tym każdy mój ciągnik ma robioną obsługę zgodnie z interwałami a naprawy na bieżąco i konkretnie, bez półśrodków i dziwacznego oszczędzania. Wszystkie wyglądają dobrze i dobrze pracują. A najwięcej do powiedzenia mają ludzie zgodnie z powiedzeniem ” krowa która dużo ryczy mało mleka daje”. Więc bardzo Cię proszę odpuść sobie bo już czuję lekki niesmak jak czytam to bicie piany. Nawet gdyby tam był wyciek, to co z tego

 

1 minutę temu, krzysio22 napisał:

Bo do remontu, ale nie jest zalany. Wizualnie jak na 50 lat trzyma się przyzwoicie i śmiem twierdzić, że jest zadbany :)

Daj sobie spokój. Nie ma sensu. Niektórzy mierzą wszystko swoją miarą i nic innego nie przyjmują do wiadomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin3210    0
21 godzin temu, Marcin3210 napisał:

Ja się jeszcze na chwilę wtrącę w tą dyskusję. 

Przy jeździe po asfalcie czuję jak prawa strona mi lekko podskakuje. Śruby w tylnym prawym kole dokręcone, ale jak nim bujam to czuję jakby minimalny luz. Mogło się coś tam jeszcze poluzować? 

Dotarłem to nakrętki łożyska i minimalnie się ruszyła więc może coś to pomoże. 

Muszę jeszcze ustawić zbieżność kół, bo są skręcone za bardzo do środka. Odkręciłem nakrętkę z końcówki drążka, próbowałem go wybić ale ani drgnął. Wystarczy walnąć go mocniej (na razie nie chciałem nic uszkodzić) czy trzeba też zabezpieczyć jakoś koła, bo może drążek je stabilizuje? 

A może w ogóle taka większą zbieżność niż zaleca instrukcja ma jakiś cel? 

Edytowano przez Marcin3210

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qwazi    8099

A nie da się kręcić drążkiem bez wybijania go. Nie pamiętam dokładnie ale chyba da się ustawić zbieżność bez wybijania drążka. Jeśli musisz go wybić to trzeba parę razy dobrze przyłożyć. Raczej nie ma potrzeby zabezpieczania kół. Co do nakrętki to może pomóc ale nie musi. Obejrzyj oponę bo to ona może być przyczyną tego podskakiwania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adi96    1848

Przecież drążek ma otwór z prawej do obracania,jak nie idzie to wybić drażęk.Skoro ciągnik podskakuje i opony diagonalne to normalne przy dłuższym postoju,trzeba troche przejechać  i wróci do normy.

12 godzin temu, Qwazi napisał:

Ja Ci nie ubliżam więc też też trochę uprzejmości poproszę. To jest torf, który w postaci mokrej narzucała na ciągnik przetrząsarka. Z tyłu nie ma zabudowy kabiny. Tak właśnie wygląda torf, który wyschnie. Zresztą wydaje mi się że na zdjęciu to widać. I ziemię też tam można zobaczyć. A jeszcze co do 100 mth to u mnie na wsi jeden gospodarz ma c4011 i c325, którymi łącznie też nie robi więcej godzin. Każdy z tych ciągników jest myty raz w miesiącu a raz w roku malowany. I co z tego jak w tym c4011 chodzi sprzęgło, które ja wyrzuciłem i dwuskibowego pługa nie może pociągnąć. A na tym drugim tylne opony jedna to zupełny slick a z drugiej wystają podkłady zrobione z dętek. Nie będę mył ciągnika co chwilę bo po pierwsze nie mam na to czasu a po drugie zrobię to jak skończę robotę która dane zabrudzenia powoduje. Poza tym każdy mój ciągnik ma robioną obsługę zgodnie z interwałami a naprawy na bieżąco i konkretnie, bez półśrodków i dziwacznego oszczędzania. Wszystkie wyglądają dobrze i dobrze pracują. A najwięcej do powiedzenia mają ludzie zgodnie z powiedzeniem ” krowa która dużo ryczy mało mleka daje”. Więc bardzo Cię proszę odpuść sobie bo już czuję lekki niesmak jak czytam to bicie piany. Nawet gdyby tam był wyciek, to co z tego

 

Daj sobie spokój. Nie ma sensu. Niektórzy mierzą wszystko swoją miarą i nic innego nie przyjmują do wiadomości

Od kiedy to torf jest cały czas zalepiony? Sam Torfy i też zaliczyłem wtopy na torfie i na 2 dzień był suchy że można było go wydmuchać.U ciebie żywa czarna maź nawet koło obudowy lewarka biegów,jakie ubliżam? Chłopie widzę że to jest wyciek zmieszany ziemią robisz ze mnie głupka oraz siebie idiotę.Co mnie obchodzi twój sąsiad który robi 100 mtg co ma do rzeczy? Kto ci każe myć ciagnik co chwila?  Wy swoim poziomem pokazujecie że potraficie tylko narzekać,jak się wytknie błąd to jeden z drugim nie przyzna się tylko zaraz znajduje tlumaczenie a bo sporo robi.Skoro wali olej,to tego oleju tam nie będzie i trzeba dolać,Ojciec nawet jak klepał usługi i robił te 300 mtg zawsze było czysto na skrzyni.Zapocenia były to norma ale nie czarna skrzynia i p****dolić że to torf a to dobre.... Co krowa dużo ryczy mało mleka daje.Idź w moją galerię i zobacz jak wygląda."Żeby był wyciek to co z tego" To że nie potrafisz się przyznać tylko p***jaca strugasz,chodzi mi o twoje podejście do sprawy,a wszystko widać jak na dloni.Są fajne teraz uszczelki krążelitu uszczelnić pokrywę skrzyni i obudowa lewarka to jest dobra godzinka na wieczór.A mi gadasz że sprzęt cały czas robi? że nawet w zimowych porach nie ma jak ogarnąć? U znajomego sprzęt stuka podobne ilości mtg jak u was też transporty czy lżejsze prace lub sianie i jest tak samo zadbana jak moja.Cały czas dyskutuje bo prawda w oczy kole.

 

Edytowano przez Adi96

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qwazi    8099

Dyskusję Ty zacząłeś a ja już jej nie będę kontynuował bo nie ma sensu. Nawet wyczytujesz tylko to co chcesz wyczytać. Mi się może nie podobać Twoje podejście ale Ci swojego nie wyrzucam

Edytowano przez Qwazi
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysio22    956

Adi, mi ten ciagnik wisi, w polu robia dwa inne, one są szczelne. A c355 zeby uszczelnic to musisz zrobic kapitalke i koniec. Poci się wszedzie. A nam teraz ta kapitalka potrzebna jak k**wie rózaniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1121

Grunt żeby był jakiś dochód z gospodarstwa, jeden ma traktor pod wystawę a drugi jako narzędzie pracy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adi96    1848
11 godzin temu, Qwazi napisał:

Dyskusję Ty zacząłeś a ja już jej nie będę kontynuował bo nie ma sensu. Nawet wyczytujesz tylko to co chcesz wyczytać. Mi się może nie podobać Twoje podejście ale Ci swojego nie wyrzucam

Mydlić oczy i opowiadaj bajki komu innemu.Niech się nie podoba tylko farmazonirz i zwalasz na 100 innych powodów.Jak coś spierd***lisz to też pewnie udajesz że to nie ty 🤣🤣🤣

4 godziny temu, krzysio22 napisał:

Adi, mi ten ciagnik wisi, w polu robia dwa inne, one są szczelne. A c355 zeby uszczelnic to musisz zrobic kapitalke i koniec. Poci się wszedzie. A nam teraz ta kapitalka potrzebna jak k**wie rózaniec.

To poci się czy leje 🤔🤔🤔 Masz swoją łupe do remontu,mierzysz swoją miarą że każda 60tka zalana🤣🤣🤣.Ograniczenie lvl hard

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysio22    956

Z tych co widziałem, to albo po remoncie to suche albo przed to ujebane, że koloru nie widac. ch*ja wiesz a szczekasz. Dla ciebie ta siuntka to szczyt marzen, zachowujesz sie jakby to bóstwo było 😂😂

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qwazi    8099
2 minuty temu, krzysio22 napisał:

Z tych co widziałem, to albo po remoncie to suche albo przed to ujebane, że koloru nie widac. ch*ja wiesz a szczekasz. Dla ciebie ta siuntka to szczyt marzen, zachowujesz sie jakby to bóstwo było 😂😂

Daj sobie spokój. On i tak nic nie zrozumie bo dla niego ten ciągnik to takie hobby i za szczyt honoru ma żeby było to czyste (co nie znaczy ładne). Ziemi na troszkę i na pewno się z niej nie utrzymuje. O pracy ciągnikiem wie niewiele. Tylko pług i kultywator. Jakbyś mu dał np wycinak do kiszonki to się będzie zastanawiał co to i do czego. Zauważyłem, że na forum tylko krytykuje a sam zapewne ma niewiele. Dobrze, że tata sześćdziesiątkę zostawił.Nie widzę sensu takiej dyskusji

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karbex    91
Dnia 5.09.2022 o 22:50, Marcin3210 napisał:

Ja się jeszcze na chwilę wtrącę w tą dyskusję. 

Przy jeździe po asfalcie czuję jak prawa strona mi lekko podskakuje. Śruby w tylnym prawym kole dokręcone, ale jak nim bujam to czuję jakby minimalny luz. Mogło się coś tam jeszcze poluzować? 

Kolego, jak ciągnik stoi dużo np. Przez zimę to się opona deformuje i później podskakuje. Ja miałem 3 ciągniki i każdy podksakiwał (w zimie nie robię i stoi na betonie). Dlatego w instrukcjach zalecają na zimę podnieść na koziołki i obniżyć ciśnienie w oponach ale który tam tak robił... Pzdr

Edytowano przez karbex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adi96    1848
Dnia 7.09.2022 o 11:20, Qwazi napisał:

Daj sobie spokój. On i tak nic nie zrozumie bo dla niego ten ciągnik to takie hobby i za szczyt honoru ma żeby było to czyste (co nie znaczy ładne). Ziemi na troszkę i na pewno się z niej nie utrzymuje. O pracy ciągnikiem wie niewiele. Tylko pług i kultywator. Jakbyś mu dał np wycinak do kiszonki to się będzie zastanawiał co to i do czego. Zauważyłem, że na forum tylko krytykuje a sam zapewne ma niewiele. Dobrze, że tata sześćdziesiątkę zostawił.Nie widzę sensu takiej dyskusji

Hahah co już przeszło co ile czego mam? Co cie interesuje zaglądam w twój portfel? Byłeś u mnie że wiesz jak jest? Znasz mnie?  Nie,ale wyczuwam twoją cebule.Mówisz że niewiele mam.To słucham obydwóch @krzysio22 po ile u was ziemia za metr kwadratowy? Bo dla chłopa ziemia jest najcenniejsza.O wycinaku do Kiszonki to ja wiedziałem dobre 10 lat,ale widocznie ty nie dawno odkryłeś skoro jest nowością i wywiera wrażenie jakie to skomplikowane urządzenie.Nie twój interes co mi Ojciec zostawił gówno ciebie powinno obchodzić ja twoje w dobra materialne  nie zaglądam.Bo masz podejście cebulowe i gadkę komuchową czyli po co a na co tak było z oponami.A po a na co dokładać do droższych 100 200 zł.Temat był cały  do wycieku w c-360 ale widocznie już brak ci argumentów dalej i zaczynasz wjżedżać co kto ile ma.Do twojej wiadomości czy ty masz 10 15 ciągników,na mnie to nie robi wrażenia.Bo od zawsze na tym świecie jeden miał wiecej od drugiego,i nie mam tej zawiści przeciwiństwie do ciebie jeśli ktoś będzie miał wiecej to gul skoczyxD @krzysio22 To po prostu się wpie**** lił między wódkę a zakąskę,płacz tam dalej ciagnik do remontu i się dziwi czemu zalany.Robisz go,jeśli nie to nie masz co narzekać bo maszyna niczemu winna tylko poszanowanie właściciela

 

Dnia 7.09.2022 o 11:20, Qwazi napisał:

O pracy ciągnikiem wie niewiele.

xDxDxD Ty już w tym się nie udzielaj,bo ty niby robisz ciągnikami ale nadal pusto w głowie.Już ty się popisałeś na temat porady  przednichopon właśnie takiej głupiej 60-tki.Porównuje nacisk przedniej do ciągnika o mniejszej klasie 0,6 T do 0,9  Mówisz że jest dobra tona z przodu w c-330 z turem taki sam jak  w c-360 ma 1130 kg czy 1150 kg.Sam masz opony 750 przy c-330 a dla kolegi doradzasz opony tańsze i węższe bo przecież nie ma potrzeby.Żebyś ty chociaż raz się przejechał c-360 na takich oponach właśnie z takim głupim kultywatorem jak ty określiłeś to może by dotarło do twojej głowy i byś zauważył różnice.Również nie bierzesz pod uwagę że c-360 jest 2x prawie dłuższa od c-330 i środek ciężkości będzie inaczej niż jeżeli w c-330.I ty mi pier***olisz że nie wiele o pracy ciagnikiem a ty w ogóle praw fizyki nie uwzględniasz w życiuxDxDxD Nie no jaja to trzeba mieć tupet i jeszcze gadać co ile mam.

Edytowano przez Adi96

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qwazi    8099
11 godzin temu, Adi96 napisał:

Hahah co już przeszło co ile czego mam? Co cie interesuje zaglądam w twój portfel? Byłeś u mnie że wiesz jak jest? Znasz mnie?  Nie,ale wyczuwam twoją cebule.Mówisz że niewiele mam.To słucham obydwóch @krzysio22 po ile u was ziemia za metr kwadratowy? Bo dla chłopa ziemia jest najcenniejsza.O wycinaku do Kiszonki to ja wiedziałem dobre 10 lat,ale widocznie ty nie dawno odkryłeś skoro jest nowością i wywiera wrażenie jakie to skomplikowane urządzenie.Nie twój interes co mi Ojciec zostawił gówno ciebie powinno obchodzić ja twoje w dobra materialne  nie zaglądam.Bo masz podejście cebulowe i gadkę komuchową czyli po co a na co tak było z oponami.A po a na co dokładać do droższych 100 200 zł.Temat był cały  do wycieku w c-360 ale widocznie już brak ci argumentów dalej i zaczynasz wjżedżać co kto ile ma.Do twojej wiadomości czy ty masz 10 15 ciągników,na mnie to nie robi wrażenia.Bo od zawsze na tym świecie jeden miał wiecej od drugiego,i nie mam tej zawiści przeciwiństwie do ciebie jeśli ktoś będzie miał wiecej to gul skoczyxD @krzysio22 To po prostu się wpie**** lił między wódkę a zakąskę,płacz tam dalej ciagnik do remontu i się dziwi czemu zalany.Robisz go,jeśli nie to nie masz co narzekać bo maszyna niczemu winna tylko poszanowanie właściciela

 

xDxDxD Ty już w tym się nie udzielaj,bo ty niby robisz ciągnikami ale nadal pusto w głowie.Już ty się popisałeś na temat porady  przednichopon właśnie takiej głupiej 60-tki.Porównuje nacisk przedniej do ciągnika o mniejszej klasie 0,6 T do 0,9  Mówisz że jest dobra tona z przodu w c-330 z turem taki sam jak  w c-360 ma 1130 kg czy 1150 kg.Sam masz opony 750 przy c-330 a dla kolegi doradzasz opony tańsze i węższe bo przecież nie ma potrzeby.Żebyś ty chociaż raz się przejechał c-360 na takich oponach właśnie z takim głupim kultywatorem jak ty określiłeś to może by dotarło do twojej głowy i byś zauważył różnice.Również nie bierzesz pod uwagę że c-360 jest 2x prawie dłuższa od c-330 i środek ciężkości będzie inaczej niż jeżeli w c-330.I ty mi pier***olisz że nie wiele o pracy ciagnikiem a ty w ogóle praw fizyki nie uwzględniasz w życiuxDxDxD Nie no jaja to trzeba mieć tupet i jeszcze gadać co ile mam.

Nie pisałem do Ciebie więc po co odpowiadasz. Jesteś the best i wiesz wszystko najlepiej to sobie wiedz. Co do ziemi i gospodarowania chłopczyku to kupiłem i zbudowałem od zera całe gospodarstwo w 20 lat a Ty może tylko troszeczkę dłużej żyjesz. I zacznij w końcu czytać to co zostało napisane a nie to co chcesz przeczytać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysio22    956
14 godzin temu, Adi96 napisał:

Hahah co już przeszło co ile czego mam? Co cie interesuje zaglądam w twój portfel? Byłeś u mnie że wiesz jak jest? Znasz mnie?  Nie,ale wyczuwam twoją cebule.Mówisz że niewiele mam.To słucham obydwóch @krzysio22 po ile u was ziemia za metr kwadratowy? Bo dla chłopa ziemia jest najcenniejsza.O wycinaku do Kiszonki to ja wiedziałem dobre 10 lat,ale widocznie ty nie dawno odkryłeś skoro jest nowością i wywiera wrażenie jakie to skomplikowane urządzenie.Nie twój interes co mi Ojciec zostawił gówno ciebie powinno obchodzić ja twoje w dobra materialne  nie zaglądam.Bo masz podejście cebulowe i gadkę komuchową czyli po co a na co tak było z oponami.A po a na co dokładać do droższych 100 200 zł.Temat był cały  do wycieku w c-360 ale widocznie już brak ci argumentów dalej i zaczynasz wjżedżać co kto ile ma.Do twojej wiadomości czy ty masz 10 15 ciągników,na mnie to nie robi wrażenia.Bo od zawsze na tym świecie jeden miał wiecej od drugiego,i nie mam tej zawiści przeciwiństwie do ciebie jeśli ktoś będzie miał wiecej to gul skoczyxD @krzysio22 To po prostu się wpie**** lił między wódkę a zakąskę,płacz tam dalej ciagnik do remontu i się dziwi czemu zalany.Robisz go,jeśli nie to nie masz co narzekać bo maszyna niczemu winna tylko poszanowanie właściciela

 

xDxDxD Ty już w tym się nie udzielaj,bo ty niby robisz ciągnikami ale nadal pusto w głowie.Już ty się popisałeś na temat porady  przednichopon właśnie takiej głupiej 60-tki.Porównuje nacisk przedniej do ciągnika o mniejszej klasie 0,6 T do 0,9  Mówisz że jest dobra tona z przodu w c-330 z turem taki sam jak  w c-360 ma 1130 kg czy 1150 kg.Sam masz opony 750 przy c-330 a dla kolegi doradzasz opony tańsze i węższe bo przecież nie ma potrzeby.Żebyś ty chociaż raz się przejechał c-360 na takich oponach właśnie z takim głupim kultywatorem jak ty określiłeś to może by dotarło do twojej głowy i byś zauważył różnice.Również nie bierzesz pod uwagę że c-360 jest 2x prawie dłuższa od c-330 i środek ciężkości będzie inaczej niż jeżeli w c-330.I ty mi pier***olisz że nie wiele o pracy ciagnikiem a ty w ogóle praw fizyki nie uwzględniasz w życiuxDxDxD Nie no jaja to trzeba mieć tupet i jeszcze gadać co ile mam.

Mniej bierz :D Takiej odklejki to dawno nie widziałem xD Kiedy ja narzekałem, pokaż mi to. Ziemia różnie, od 30 do 100tyś. :)

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adi96    1848

@krzysio22 Ja nie narzekam i nie płacze nad rzeczami które nie mają sensu i opowiadać głupoty.Słaba cena, u mnie po 100 zł m 100 z hakiem za m gdzie mam siedlisko.W innym miejscu jest po 190zł/m2 tam mam 4 ha Widać kto tu ma🤣🤣

4 godziny temu, Qwazi napisał:

Nie pisałem do Ciebie więc po co odpowiadasz. Jesteś the best i wiesz wszystko najlepiej to sobie wiedz. Co do ziemi i gospodarowania chłopczyku to kupiłem i zbudowałem od zera całe gospodarstwo w 20 lat a Ty może tylko troszeczkę dłużej żyjesz. I zacznij w końcu czytać to co zostało napisane a nie to co chcesz przeczytać 

Co mam czytać chłopie? Że dogryzasz mi zaglądasz w portfel oraz w dobra materialne? Chodziło mi tylko o podejście do sprawy.Ty klarownie strugasz pajaca że to nie olej,chodzi mi o twoją osobę.Wiem lepiej na temat opon akurat bo takie mam założone.Z tego forum po zakładało parę osób i wszyscy zadowoleni ale ty złotówa i tak powie a na co i po co.Technicznie też parę rzeczy nie łapiesz idziesz w jedną stronę.Nie jestem Alfą i omegą ale długości ciągnika i masę trzeba uwzględniać a nie sugerować  się tylko kg.Sam jeszcze uczę i bardzo dużo przedemną,ale sprawy trzeba analizować i popatrzeć z 2 stron.Zaczynasz zaczepiać kilka tematów i ty masz pretensje do mnie?  że czytam co chce? Odniosłem sie do twojej wypowiedzi.Zmień formę przekazu.Rozwinąłeś to znaczy co dokładnie? Nic mi to nie mówi,pochwal się sukcesem jak zacząłeś choć i tak nie zrobi na mnie wrażenia jak ktoś mi bezczelnie kłamie.

Edytowano przez Adi96

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Pawel170912
      Witam. Co jest przyczyną że podnośnik w c360 słabo podnosi. Pompa została wymieniona napęd pompy naprawiony filtr został wymieniony. Dodam że sprawdzałem ciśnienie i na wolnych obrotach jest około 20/30 bar
    • Przez Irek86
      Witam czy ktos posiada Fiata 980 DT i miał jakiekolwiek problemy z hydrauliką 
    • Przez Bykupl
      Witam mam taki problem plecak po regeneracji nowa pompa 40l i zawór pod tą pompę z hylmetu problem jest taki że wszystko śmigało jak należy tur podnośnik na wyjściu 160bar dopóki ciągnik nie pójdzie w duże obroty w rotacyjnej ciśnienie spadło ledwie 110 i słabo tur podnosi po wymianie zaworu na drugi się poprawiło i znów dopóki ciągnik nie poszedł w obroty więc gdzie szukać problemu w rozdzielaczu czy raczej pompa i zawór ? 
    • Przez versus
      jak mozna wzmocnic podnosnik w 60-ce????
    • Przez Celownik07
      Hej,
      Robilem rok temu kapitalke podnosnika - nowa pompa, zawory bezpieczenstwa, tlok, cylinder, wspornik, regeneracja rozdzielacza nowy olej filtry i takie tam pierdoly, chodzil potem pieknie bez zarzutu a teraz widze ze pulsuje, opada troche i podnosi ( bez obciazenia) a jak wylacze ciagnik na podniesionym to po 30 minutach calkiem opadnie. Mozliwe ze to przez pogode i gesty olej?
      Co ciekawe podpialem plugi 3skibowe zeby zobaczyc czy tez tak sie bedzie zachowywal pod obciazeniem to trzymal ladnie w gorze dlugi czas (wymienilem wszystkie 3lemiesze)-  tez na wylaczanym ciagniku. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj