Ekek

Same Roller 70w Wom nie działa

Polecane posty

Ekek    0
Napisano (edytowany)

Witam wszystkich. Mam spory problem i proszę o pomoc . Nie działa mi wałek Wom i świeci się kontrolka od ciśnienia skrzyni. Wcześniej wszystko działało bez problemu rozsiewalem nawozy wyłączyłem Wom na uwrociu  wjechałem w ścieżkę załączam Wom a tu d*pa już nie chodzi. Przyjechał mechanik,pozamieniał elektrozawory od blokady mostów i napędu 4x4 oraz cewki, ale to też nic nie dało. Stwierdził że pompa daje niskie ciśnienie , wymieniliśmy pompę ta mniejsza od wspomagania oraz filtry hydrauliczne i dalej nie działa. Napędy , blokada mostów ,podnośnik i tur działają . Z góry dziękuję 

Edytowano przez Ekek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekek    0
4 godziny temu, radekz200 napisał:

Może tarczki poszły 😛😛

Tarczki były wymieniane 3 lata temu , objaw wtedy był taki że Wom kręcił się normalne a jak się podeplo rotacyjną to wcale rotacyjna się nie rozpędzała bo był poślizg na koszu a teraz to ja nie mogę nawet walka włączyć czy na 540/1000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
peewee1984    91

Sprawdź czy cewka dostaje napięcie po załączeniu womu, może komputer ja odcina że względu na ciśnienie oleju w skrzyni. Ewentualnie sprawdź elektrozawór, może on się zaciął...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekek    0
Dnia 7.05.2022 o 22:20, peewee1984 napisał:

Sprawdź czy cewka dostaje napięcie po załączeniu womu, może komputer ja odcina że względu na ciśnienie oleju w skrzyni. Ewentualnie sprawdź elektrozawór, może on się zaciął...

Problem już rozwiązany. Do zaworu hamulca womu dostał się jakiś syf i zamiast ciśnienia 7bar było tylko 1bar. Zawór przeczyszczony złożony i wszystko działa jak należy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_Mechanic    3

Panowie, robi ktoś z was opryski tym ciągnikiem kukurydzę. Chodzi mi  o ścieżki. Mieści się rozstawem by nie gnieść kukurydzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj