danielhaker

Ceny nowych ciągników 2022

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
robert1226    1589
Napisano (edytowany)
10 minut temu, Leniwiec1 napisał:

To uświadom mnie

Szkoda czasu i klawiatury jak zrobisz prawko na ciężarowe i pojeździsz ciężarówką to się uświadomisz. 

A co ze zapytałem bo nie wiem .

Edytowano przez robert1226

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leniwiec1    26

Ja wiem tyle ile mi potrzeba a nie głupoty które nie są mi do niczego potrzebne.

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu121    3908
39 minut temu, Leniwiec1 napisał:

Nie jeździłem i nie mam C bo nie było mi potrzebne a na C ograniczeń jest więcej niż na T długość zestawu jest 21m a na C 18,5m czyli jedna przyczepa za traktorem 

Tak ale to tylko 3,5t jest B+C to 7 także jak coś się stanie to... 

Zrób b+e i masz od razu na T. A b+e to tylko sama praktyka. 

39 minut temu, Leniwiec1 napisał:

Nie jeździłem i nie mam C bo nie było mi potrzebne a na C ograniczeń jest więcej niż na T długość zestawu jest 21m a na C 18,5m czyli jedna przyczepa za traktorem 

Tak ale to tylko 3,5t jest B+C to 7 także jak coś się stanie to... 

Zrób b+e i masz od razu na T. A b+e to tylko sama praktyka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leniwiec1    26
4 minuty temu, krzychu121 napisał:

Zrób b+e i masz od razu na T. A b+e to tylko sama praktyka. 

Zrób b+e i masz od razu na T. A b+e to tylko sama praktyka. 

Kiedyś tak było ale nie dziś rozmawiałem z instruktorami na prawko i z facetem co pracuje w Wordzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza103    2462

Fakt , temat się odsunął od tematu , ale jedno zdanie do wcześniejszego postu

1 godzinę temu, Leniwiec1 napisał:

Kiedyś tak było ale nie dziś rozmawiałem z instruktorami na prawko i z facetem co pracuje w Wordzie 

To cię wprowadzają w  błąd,  u mnie młody chodzi i b+e to jest zdanie na b teorii i praktyki , a potem zdanie b+e samej praktyki , bez testów,  chodzi teraz , więc  na tą chwilę tak to wygląda , a nie że kiedyś tak było.  

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dontcry    118
Napisano (edytowany)

Ja 11 lat temu robiłem b+e i nie mam wbitego T z automatu. Ale przepisy jasno mowia ze E daje to samo co T.

Edytowano przez Dontcry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysonzi1    7
7 godzin temu, Dontcry napisał:

Ja 11 lat temu robiłem b+e i nie mam wbitego T z automatu. Ale przepisy jasno mowia ze E daje to samo co T.

To ja robiłem w podobnym okresie, nie miałem wybitego T, ale jak zmieniałem prawo jazdy z 5 lat temu to już mi wbili 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leniwiec1    26

Jak nie masz T to możesz jeździć ale do 7ton zestawu dopytajcie się bo jesteście w silnym błędzie 

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zodiax    184

Wczoraj dzwoniłem do dilera że chcę kupić nowy ciągnik a on mnie zaskoczył powiedział że kupię go taniej o model wyższy nisz jest ten na promocji troszkę mnie to zastanowiło jakie oni mają możliwości na upust ? Bo te ciągniki się różnią t tona masy i jeśli zabacze na używane kilku letnie wychodzi że nowy kupię taniej niż używani  np 2 tętni ? 

Szczegółowe ceny nie mam ale takie podejście sprzedawcy zachęca do kupna u tego konkretnego dilera 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcianjargit    156
32 minuty temu, Zodiax napisał:

Wczoraj dzwoniłem do dilera że chcę kupić nowy ciągnik a on mnie zaskoczył powiedział że kupię go taniej o model wyższy nisz jest ten na promocji troszkę mnie to zastanowiło jakie oni mają możliwości na upust ? Bo te ciągniki się różnią t tona masy i jeśli zabacze na używane kilku letnie wychodzi że nowy kupię taniej niż używani  np 2 tętni ? 

Szczegółowe ceny nie mam ale takie podejście sprzedawcy zachęca do kupna u tego konkretnego dilera 

Jaka marka jaki ciągnik i za ile

33 minuty temu, Zodiax napisał:

Wczoraj dzwoniłem do dilera że chcę kupić nowy ciągnik a on mnie zaskoczył powiedział że kupię go taniej o model wyższy nisz jest ten na promocji troszkę mnie to zastanowiło jakie oni mają możliwości na upust ? Bo te ciągniki się różnią t tona masy i jeśli zabacze na używane kilku letnie wychodzi że nowy kupię taniej niż używani  np 2 tętni ? 

Szczegółowe ceny nie mam ale takie podejście sprzedawcy zachęca do kupna u tego konkretnego dilera 

Jaka marka jaki ciągnik i za ile

Pewnie pytałeś się T6 a on ci oferuje t7 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1226    1589
12 godzin temu, krzychu121 napisał:

Zrób b+e i masz od razu na T. A b+e to tylko sama praktyka. 

Zrób b+e i masz od razu na T. A b+e to tylko sama praktyka. 

On chyba nie ma B  tylko chce T od 16 lat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zodiax    184
50 minut temu, marcianjargit napisał:

Jaka marka jaki ciągnik i za ile

Jaka marka jaki ciągnik i za ile

Pewnie pytałeś się T6 a on ci oferuje t7 ?

Akurat nie nh nie chce pisać bo to może na tym etapie zakupu mi zaszkodzić ale jak pytam o ciągniki u dilera to widać dziwne rozbieżności nawet 1000 tys za ten sam ciongnik 

Trochę mnie śmieszy bo oni się wyzywają oczerniają na wzajem dziwne te praktyki myślałem że to bardziej będzie na cywilizuje zachowanie 

Muszę sobie chyba zrobić przerwę od tych ludzi to mnie zniechęca takie zachowanie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysonzi1    7
2 minuty temu, Zodiax napisał:

Akurat nie nh nie chce pisać bo to może na tym etapie zakupu mi zaszkodzić ale jak pytam o ciągniki u dilera to widać dziwne rozbieżności nawet 1000 tys za ten sam ciongnik 

Trochę mnie śmieszy bo oni się wyzywają oczerniają na wzajem dziwne te praktyki myślałem że to bardziej będzie na cywilizuje zachowanie 

Muszę sobie chyba zrobić przerwę od tych ludzi to mnie zniechęca takie zachowanie 

Teraz napisz jeszcze raz jaka różnica, bo tak szczerze bez żadnych złośliwości nie rozumiem czy chodzi ci o 1000zl? (1000tys to 1mln)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zodiax    184

Jak szukam ciągnika to nikt mi na ofercie nie robi jego wagi własnej na necie też ciężko znaleźć tych parametrów 

Muj znajomy kupił nh t7 230km i ja wjechałem nim na wagę i patrzę a on ma 8 ton gdzie muj df 130km ma 7,5 a jak je postawić koło siebie to ten muj wygląda na malutki  

Np patrzę w prospekt a tam valtra t największą ma 7,5 tony ? Czy to prawda 

3 minuty temu, lysonzi1 napisał:

Teraz napisz jeszcze raz jaka różnica, bo tak szczerze bez żadnych złośliwości nie rozumiem czy chodzi ci o 1000zl? (1000tys to 1mln)

100tys 

100000zl

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zodiax    184

Mamy za dużo zer trzeba przeprowadzić demonizacje złotówki te zera skaczą człowiek się myli 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcianjargit    156
1 godzinę temu, Zodiax napisał:

Akurat nie nh nie chce pisać bo to może na tym etapie zakupu mi zaszkodzić ale jak pytam o ciągniki u dilera to widać dziwne rozbieżności nawet 1000 tys za ten sam ciongnik 

Trochę mnie śmieszy bo oni się wyzywają oczerniają na wzajem dziwne te praktyki myślałem że to bardziej będzie na cywilizuje zachowanie 

Muszę sobie chyba zrobić przerwę od tych ludzi to mnie zniechęca takie zachowanie 

A może ten o model niższy ma lepsze wyposażenie i inne opony jak ten model wyższy to i cena wyjdzie podobna jak weźmiesz golasa model wyższego z małymi oponami bez tuza przedniej osi i amortyzowanej kabiny to wyjdzie podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zodiax    184
49 minut temu, marcianjargit napisał:

A może ten o model niższy ma lepsze wyposażenie i inne opony jak ten model wyższy to i cena wyjdzie podobna jak weźmiesz golasa model wyższego z małymi oponami bez tuza przedniej osi i amortyzowanej kabiny to wyjdzie podobnie

Wyposażenie to samo i koła też muszę bliżej zbadać temat ale na pierwszy zut oka to są jakieś chwyty marketingowe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
    • Przez Morela15
      Czy wyceniał ktoś pługi? Jakie marki polecacie? Których nie polecacie? Chodzi mi głównie o 4 lub 5 skib.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj