Polecane posty

tomek15h    110

Ceny na dziś :Cedrob 1000 zł z odbiorem, Ws-trade 990zł  z odbiorem .Wipasz Zadąbrowie 930 zł trzeba dowieźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sw_kamil    158

Podobno mokra dochodzi do 800zł.  Tak więc nie wiem czy ktoś sprzeda suchą poniżej 1100. Na porcie podobno 1130zł

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1682

Wczoraj miałem propozycję 1100 netto z odbiorem. Grzecznie podziękowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sw_kamil    158

Dzisiaj w agrobiznesie mówili że poszukiwana jest mokra kukurydza a jej ceny oscylują między 700 a 800 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak by było po 1100 netto na gosp., to większość z moich okolic by sprzedała wszystko bez zastanawiania się


Kupie zboże, płatność w dniu załadunku 

Wycena tylko we wiadomości prywatnej po podaniu kodu pocztowego.

Sprzedam wapno z transportem KUJAWIT, RADKOWIT (standard, Premium) / granulowane POLCALC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522
8 godzin temu, sw_kamil napisał:

Dzisiaj w agrobiznesie mówili że poszukiwana jest mokra kukurydza a jej ceny oscylują między 700 a 800 zł

Żadna rewelacja,po 700 nett mogłem sprzedać w początku grudnia ,prosto z pola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

jakieś propozycje kontraktów na nowe zbiory?


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurek87    345
Dnia 2.02.2022 o 20:22, jacek1296 napisał:

Wczoraj miałem propozycję 1100 netto z odbiorem. Grzecznie podziękowałem.

Jaka lokalizacja?

15 godzin temu, DamianRolnikSkup napisał:

jak by było po 1100 netto na gosp., to większość z moich okolic by sprzedała wszystko bez zastanawiania się

Ja 08-300 za tyle z pocalowaniem ręki bym puscil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yaroslaw    432
Dnia 2.02.2022 o 23:38, sw_kamil napisał:

Dzisiaj w agrobiznesie mówili że poszukiwana jest mokra kukurydza a jej ceny oscylują między 700 a 800 zł

 

Dnia 2.02.2022 o 23:38, sw_kamil napisał:

Dzisiaj w agrobiznesie mówili że poszukiwana jest mokra kukurydza a jej ceny oscylują między 700 a 800 zł

No  że  po  tej  cenie  jest  poszukiwana  to  się  nawet  nie  dziwię  bo  na  koniec  sezonu   w listopadzie  prosto  z  pola  kilka  kursów  wychodziło mi po   730 - 750 zł/t 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaYogi    51

Moze ktoś pomoże szukam kukurydzy suchej z Lubelszczyzny 1000netto zapłacę VAT0% lub+ RR7%.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popraw się z cena i na Podlasie zapraszam


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek472    40
12 godzin temu, AniaYogi napisał:

Moze ktoś pomoże szukam kukurydzy suchej z Lubelszczyzny 1000netto zapłacę VAT0% lub+ RR7%.

 

1100 i zapraszam LLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

kiepsko patrząc na ceny nawozów


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurek87    345

Sokolow podl, 1100 do łapy ostatnio 50t sprzedalem z podworka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RU68    1113

Jak słabo?skalkuluj QQ po 750 + -50 zł przy cenie saletry 800/900 i 1100 przy cenie saletry 2800  to2000 do przodu a wieczne narzekanie i płacz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231
14 godzin temu, RU68 napisał:

Jak słabo?skalkuluj QQ po 750 + -50 zł przy cenie saletry 800/900 i 1100 przy cenie saletry 2800  to2000 do przodu a wieczne narzekanie i płacz 

ja mówię o cenie 650 na nowe zbiory gdzie w sezonie 2021 była droższa a ceny nawozów znasz


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RU68    1113
35 minut temu, Pajej napisał:

ja mówię o cenie 650 

więc jeszcze bardziej opłacalne jak policzymy mokrą przy np 450 zł średnia z 3 poprzednich lat przed 2020

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

jak znajde chwile to policze ale watpie zeby teraz było bardziej opłacalne, a napewno ryzyko wiieksze


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Boles
      Witam,
      Temat odnośnie projektu dopłat do zbóż, który być uruchomiony.
      Dopłata ma być do pszenicy, żyta, jęczmienia, pszenżyta lub mieszanek zbożowych,
      czy owies też będzie się kwalifikował ?
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj