Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

Wydaje mi się że cena zbóż nie spadnie, zapotrzebowanie będzie rosło, w mojej okolicy krowiarze zwiększają pogłowie, powstała jedna nowa obora na setki sztuk. Małe gospodarstwa do 10 krówek może i  zaprzestaną hodowli  ale te większe powinny się rozwijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lewy410    15

Cbot dzisiaj wystrzelił prawie 2100 zł w przeliczeniu za tone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz493    92

lubelskie lch okolice 1630-1650 brutto sako podobnie a więc tu się nic nie zmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAN88    1761
1 godzinę temu, Bartek933 napisał:

Skończcie już te wojenki albo spoktkajcie się pod remizą.

Zawiozłem pszenicę do młyna, w koszu była już pszenica,jak się tarowałem to następny zestaw podjeżdżał a po drodze kolejny. Ruch jest, ale i na młynie wyjątkowo wszystkie bez najmniejszych zastrzeżeń. 

A gdzie cena napisałeś?

A upomnienia że nie w temacie to innym wysyłasz. 

W temacie. Pszenice wczoraj bez szukania parametrów po 1650 za gotówkę zawiozłem u kumpla co tym handluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pep14    29

Z całym szacunkiem dla wszystkich, najpierw martwcie się czy i ile zbierzecie ze żniw 2022 a potem martwy się o ceny. Zboże na pewno nie stanieje moim zdaniem bo po prostu go nie będzie w wystarczającej ilości, tylko ile ludzi na świecie ( Afryce )przypłaci to głodem i śmiercią tym już się nikt nie martwi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MatiRol92    72

wczoraj 50 ton podpisałem na 1710 netto agroas, patrzac na FDW 50+ chyba mogłem sie wstrzymać... najwyżej sprzedam idealnie 50, to jeszcze te 15-20 powinno zostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek933    5394
15 minut temu, PAN88 napisał:

A gdzie cena napisałeś?

Pisałem wcześniej, cena była ustalona jakiś czas temu. Niestety tylko 1620zł


Kupie obciążniki przednie do zetora forterry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid727    153

Rola Człuchów pszenica 12.5 1800 netto, pasza 1700. Kilka ciągników było widać z przyczepami. Akurat byłem dzisiaj sprawy papierkowe pozałatwiać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marl    443
ravoj napisał:

9 godzin temu, Marl napisał:

@ravoj: nie rozumiem skąd takie nerwy? Jakie pomówienie? zadałem pytanie o przypomnienie jakiś faktów.

Sorry, ale daruję sobie dyskusje z Tobą. 

Ok, nie musimy dyskutować. Jednak to jest ewenement na agrofoto, że za zadanie pytania komuś, w odpowiedzi ktoś jest straszony sądem itp. Forum jest od pytania innych i odpowiadania na pytania. Nie ma tu żadnych złośliwości. Z takim nastawieniem do innych, za chwilę kikt nie będzie chciał z Tobą rozmawiać. Postu nie będę edytować, bo nikogo nie pomówilem zadając pytanie. Dodatkowo jak straszysz sądem to niech pozostanie oryginalny jako dowód w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek1977    1308

Moja pszenica czeka na 2000 netto , dzisiaj oferta na żniwa 1900 , odbiór sierpień  ,oferta od lokalnego handlarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan88    555
Napisano (edytowany)
2 godziny temu, pep14 napisał:

Z całym szacunkiem dla wszystkich, najpierw martwcie się czy i ile zbierzecie ze żniw 2022 a potem martwy się o ceny. Zboże na pewno nie stanieje moim zdaniem bo po prostu go nie będzie w wystarczającej ilości, tylko ile ludzi na świecie ( Afryce )przypłaci to głodem i śmiercią tym już się nikt nie martwi. 

Jakie zbiory 2022?  O cenie za nowe zbiory będziemy myśleć za rok a nie dziś. 

Edytowano przez jan88
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pep14    29

No przecież piszę właśnie o tym że najpierw trzeba zebrać a potem sie martwić ceną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan88    555

Wiec dziś  piszemy o cenie za zbiory 2021 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1295
marek1977 napisał:

Moja pszenica czeka na 2000 netto , dzisiaj oferta na żniwa 1900 , odbiór sierpień  ,oferta od lokalnego handlarza.

w jakim rejonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stach12    908

jak Ukraina wrzuci ze 40 mln ton ziarna  do Polski  do zimy  to zobaczymy co na to ci co po 2 000 za tone wróżyli

  • Like 1
  • Haha 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan88    555

jak w Polsce susza wszystko wysuszy to zobaczymy czy ktoś kupi poniżej 2 tyś

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522
19 minut temu, stach12 napisał:

Ukraina wrzuci ze 40 mln ton ziarna  do Polski 

oszalałeś od gorąca

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAN88    1761
4 godziny temu, Bartek933 napisał:

Pisałem wcześniej, cena była ustalona jakiś czas temu. Niestety tylko 1620zł

Mogłeś jeszcze raz napisać. Tak jak się czepiasz ludzi ze nie w temacie piszą

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GABBER85    1306
2 godziny temu, stach12 napisał:

to zobaczymy co na to ci co po 2 000 za tone wróżyli

po  2500 nie po  2000


>>>>>> 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Szary12
      Witam mam problem z pszenicą.
      2 Marca dostała 1 Dawke RSM 32% ok 150l ze względu na mocno rozkrzewioną, ale teraz placami robi sie blada według mnie przez ciepłe dni a nocami dochodzi do 2,3 stopni ktoś też ma taki problem ? 
       
    • Przez 3kusy3
      Witam proszę o kilka podpowiedzi zdjęcia poniżej. Co jej brak liczę na jakieś propozycje czym ja wspomóc?Dodam że żadnych oprysków jeszcze niestosowalem po tym ochlodzeniu bedziepryskana na chwasty puma to dobra decyzja? 


    • Przez Krystian12351
      witam mam pytanie odnośnie łączenia zabiegów w zbożach ozimych a mianowicie czy można połączyć t1,skracanie i nawożenie mikroelementami?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj