Polecane posty

d4rek    67
4 godziny temu, Bercik92 napisał:

W kolnie.?

Był ktoś ciągnikiem na cpn'ie jakiś limit, bo zbiornik 400l waga 11t za 50l to ciapkiem tylko 😁

Edytowano przez d4rek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15388

Zrobisz rundkę 8 razy w kolejke i pełny😁😁😁

Edytowano przez Rolnik1973

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukaszProcho    91

Ja to nawet z pod dystrybutora nie ruszałem, limit był 100 l to za 100 zapłaciłem i od nowa lałem 😂😂 weszło 300 czyli trzy razy przy kasie 

  • Like 1
  • Haha 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1120
1 godzinę temu, d4rek napisał:

Był ktoś ciągnikiem na cpn'ie jakiś limit, bo zbiornik 400l waga 11t za 50l to ciapkiem tylko 😁

Nawet tyle nie wejdzie do c330

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamcio15    1602
3 godziny temu, cinek1808 napisał:

Pany brać monety tankować za 50 zł i samymi żółtymi im dać . Niech liczą 

Podsuwaj ludziom tak genialne pomysły, to sobie życie ułatwisz, że nie dość, że nic to nie zmieni to jeszcze będziesz dzięki temu jeszcze więcej czasu spędzał w kolejkach na cepie. Nosz k**wa ludzie... 🤦‍♂️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 godziny temu, d4rek napisał:

Był ktoś ciągnikiem na cpn'ie jakiś limit, bo zbiornik 400l waga 11t za 50l to ciapkiem tylko 😁

A po co ta waga podana 🤔 , żeby wszyscy zrozumieli że bamber ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinek1808    1746

Kiedyś tak ludzie płacili na autostradzie. Dam tej kasjerce co miała pretensje że w bańkę się nalewa. Była informacja że 50 l osobówka 100 l bus. Co za różnica czy zatankuje 20 l do bańki i 20 do busa jak nie przekraczam limitu. Nie było informacji że można w bańki lać paliwa. Ja mam czas niech liczy dwie godziny

To mam ciapkiem jechać 6 km na stację ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7584

Ze 2 tygodni i ludzie się przyzwyczaja do cen paliw i będzie gadane że były tanie jak podrożeje na 9 zeta .

  • Like 2
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdzinio    325

A ja wczoraj zadzwoniłem do znajomego co ma stacje że potrzebuje 2tys litrów a on mówi że do domu nie przywiezie żebym na stacje przyjechał, wziąłem dwa malzery i mam paliwko w domku jeszcze po 6.4 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marjanmeme    13

Nikt z was nie kupuje ropy w hurcie żeby takie cyrki na stacji odwalać? Ropa będzie tylko po 8zl. Już w zeszłym roku we wrześniu mi w hurcie powiedzieli "do końca roku 2021 6zl a do końca 2022 8zl" ale to było jak jeszcze o wojnie nie było mowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7584

To ile teraz będzie kosztował transport na przykład tira z 1 kilometra czy tony ładunku .

To ile za 1 kilometr ? .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3212

Firmy stoją w mojej okolicy nie jeżdżą to się nazywa fracht.

Edytowano przez Strongman
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
8 minut temu, marjanmeme napisał:

Nikt z was nie kupuje ropy w hurcie żeby takie cyrki na stacji odwalać? Ropa będzie tylko po 8zl. Już w zeszłym roku we wrześniu mi w hurcie powiedzieli "do końca roku 2021 6zl a do końca 2022 8zl" ale to było jak jeszcze o wojnie nie było mowy.

Żeby kupić w hurcie z dostawą trzeba mieć zbiornik , a nie każdy chce wydać od tak kilka tyś 

Edytowano przez Ursus932

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 minutę temu, Ursus932 napisał:

Żeby kupić w burcie z dostawą trzeba mieć zbiornik

nie prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3212

Prawie każdy kupuje w hurcie ale teraz w hurcie jest niedostępna bo pierwszeństwo mają cpny i to w dotaku jeszcze limity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu121    3908
9 minut temu, marjanmeme napisał:

Nikt z was nie kupuje ropy w hurcie żeby takie cyrki na stacji odwalać? Ropa będzie tylko po 8zl. Już w zeszłym roku we wrześniu mi w hurcie powiedzieli "do końca roku 2021 6zl a do końca 2022 8zl" ale to było jak jeszcze o wojnie nie było mowy.

Większość pewnie kupuje ale odkąd wybuchła wojna czyli 24 lutego hurtownicy wozili od tamtego okresu tylko przez dwa dni. Wtorek i środa. Tak sprzedaż wstrzymana 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strongman    3212

Bo hurtownicy mają swoje cpny w których i tak brakuje paliw to jak mają wozić po rolnikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 minuty temu, Strongman napisał:

Prawie każdy kupuje w hurcie ale teraz w hurcie jest niedostępna bo pierwszeństwo mają cpny i to w dotaku jeszcze limity.

Ja zawsze kupuje na stacji , w tej chwili jest 6,53 B7  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galan99    7584

Prędko normalności nie będzie czas trudny nadchodzi okres żniw i jesiennych prac ropa może być po 10 zeta i braki do tego .

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol091193    874
3 minuty temu, Pafnucy napisał:

nie prawda.

Co z tego czy to prawda czy nie peawda?  Jak nie masz zbiornika to firma nie przywiezie ci paliwa do domu i koniec tematu. Kuzyn pracuje w hurtowni i choćby chciał to bez zbiornika nie ma opcji dostawy. A to, że kierowca przy okazji wleje  w beczki to już inny temat do dyskusji


Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

jak 1 lutego orlen miał 5.18 a hurt 5.20 i jeszcze martw się że na litrach wydyma kierowca 

leją do mauzerów nikt nie patrzy na zbiornik 

 

Edytowano przez pawel885
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2429

Trzeba będzie opałówkę lać do ciągnika przy tych cenach, po ile teraz olej opałowy?

Edytowano przez krilan06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj