Polecane posty

ZetorMisio    420
26 minut temu, slawek74 napisał:

... naście stacji mijałem to nie pamiętam nie wiem czy nie gołaszyn

 

to ja podjadę germańcem i Cię z holuje 🤪😁

 

Sławuś na Orlenie na Siedleckiej dzisiaj 3 razy cenę zmieniali, po południu było coś 6,70

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12214
danielhaker napisał:

tracker napisał:

A jak wstrętne pisiory waty obcięli i ON był po 5,20 - 5,30 na stacjach to czemu jeden z drugim nie tankował tylko głupich TWNów słuchał ...

Kto nie tankował ten nie tankował 😀 Mam zapas do lipca, ale co z tego. Na całe życie nie nakupisz

ciekawe na ile mi starczy 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19809
1 godzinę temu, tracker napisał:

A jak wstrętne pisiory waty obcięli i ON był po 5,20 - 5,30 na stacjach to czemu jeden z drugim nie tankował tylko głupich TWNów słuchał ...

Bo się kupiło w styczniu duuuuuzo taniej🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12214

Mateusz tam nie przejeżdżałem na lotos tylko dynamik po 6.8 zwykłego brak


soltys48 napisał:

1 godzinę temu, tracker napisał:

A jak wstrętne pisiory waty obcięli i ON był po 5,20 - 5,30 na stacjach to czemu jeden z drugim nie tankował tylko głupich TWNów słuchał ...

Bo się kupiło w styczniu duuuuuzo taniej🤣

w grudniu było taniej 🤭 zaczynamy licytacjię kto taniej i więcej 🤭😁🤪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekz200    6744
14 minut temu, danielhaker napisał:

Kto nie tankował ten nie tankował 😀 Mam zapas do lipca, ale co z tego. Na całe życie nie nakupisz

Myśle ze i mi na tyle starczy 😂 tera już bizona nie ma to i na żniwa nie wiele pójdzie 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279
5 minut temu, slawek74 napisał:

zaczynamy licytacjię kto taniej i więcej 🤭😁🤪

Ja mam 300 litrów w kombajnie z tamtego roku kupionego po 4.2 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZetorMisio    420
2 minuty temu, radekz200 napisał:

Myśle ze i mi na tyle starczy 😂 tera już bizona nie ma to i na żniwa nie wiele pójdzie 😂

Czy to powód do dumy to nie wiem.  Ile masz ha do koszenia? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekz200    6744
Przed chwilą, ZetorMisio napisał:

Czy to powód do dumy to nie wiem.  Ile masz ha do koszenia? 

8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7254
1 godzinę temu, radekz200 napisał:

@pafnucy na ile czasu może mi wystarczyć nie całe 1500 l ON? 

Ja od niedawna zacząłem obserwować wskaźnik paliwa w fyndzie co tylko przy wycinaku praktycznie chodzi... to powiem Ci Radziu że odkąd obserwuje to szybciej ubywa 🙆 wcześniej zalał, nie patrzył i jeździł i jeździł, a teraz moment leci. Wskazówkę może podeprzeć zapałką 🤔

Jak tak dalej będzie zapier... cena to wdrażam tarczę oszczędnościową u siebie. Dwa pokosy trawy jak Dawidek i hvj z tym wszystkim. Na nawozie zaoszczędzi i na paliwie.


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZetorMisio    420
Przed chwilą, radekz200 napisał:

8

To zamiast wydać niech by 15 litrów ON na ha, to wydasz 500zl za ha, albo i 600 jak gdzieś tu dzisiaj wróżyli. Twój czas jest aż tak cenny?

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekz200    6744
8 minut temu, ZetorMisio napisał:

To zamiast wydać niech by 15 litrów ON na ha, to wydasz 500zl za ha, albo i 600 jak gdzieś tu dzisiaj wróżyli. Twój czas jest aż tak cenny?

Mysle ze w naszym zagłębiu więcej niz 450 zł nie krzykną 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624
2 godziny temu, Ursus932 napisał:

Mam Perkinsa trójke który wącha paliwo 

Żarty żartami , ale skończy sie praca nie wymagająca dużej mocy dużymi komfortowymi ciągnikami a do lekkich prac jeszcze gospodarze przeproszą c-330 i tym podobne 😐

 

Tak więc teraz zdjęcia dużych ciągników przy zgrabiarce 5 gwiazdowej to już historia 😆

 

Patrzta oszukałem się , zatankowałem po 7 zł a jeździłem na Chełm a tam 6,49-6,59zl.

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, radekz200 napisał:

@pafnucy na ile czasu może mi wystarczyć nie całe 1500 l ON? 

no myślę że powinno tak wystarczyć na tyle co zaplanowałeś, no a może nawet na więcej... 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomhim1    116

Paliwo zamówione jednak mi dojechało po 5,6 brutto B0i ilość zgodna z zamówieniem. Jednak są uczciwe firmy w kraju. PETROMAN 

Edytowano przez tomhim1
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
90210grzesiu    167

Tydzień temu o 7 rano zamówiłem paliwo na robotę w polu do września i 5.55 wydawało się drogo, a teraz żałuję że jeszcze w kombajny 700 litrów nie wlałem i jeszcze pare mauzerów po czerwonej od suszarni puste stało. też trzeba było lać... 

52 minuty temu, ZetorMisio napisał:

To zamiast wydać niech by 15 litrów ON na ha, to wydasz 500zl za ha, albo i 600 jak gdzieś tu dzisiaj wróżyli. Twój czas jest aż tak cenny?

Jak kombajnowanie kosztuje 15 litrów on od hektara to zapraszam do siebie i dam Ci po 20 litrów. Koledzy z okolicy pewnie też się skuszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
4 godziny temu, Ursus932 napisał:

Stare ludzie gadali że jeszcze samochody po rowach będą stać , i co wiele nie brakuje 

wcale tak nie gadałem...:ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7254
44 minuty temu, pawlus224 napisał:

Żarty żartami , ale skończy sie praca nie wymagająca dużej mocy dużymi komfortowymi ciągnikami a do lekkich prac jeszcze gospodarze przeproszą c-330 i tym podobne 😐

 

Tak więc teraz zdjęcia dużych ciągników przy zgrabiarce 5 gwiazdowej to już historia 😆

 

Patrzta oszukałem się , zatankowałem po 7 zł a jeździłem na Chełm a tam 6,49-6,59zl.

Oj tak, będzie teraz pyr pyr oszczędnie. Jednak dobrze żem kupił małego pierdka nie na wyrost. Jeszcze tylko bmke sprzedać, kupić jakie cinkoczento 0,9 i przetrwam 🙈


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, radekz200 napisał:

Mysle ze w naszym zagłębiu więcej niz 450 zł nie krzykną 

Bizonem po 300 by brać 🤔 przy cenie do 7 zł za litr on 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daron64    4271

U nas w jednym cpn ropa 6.50, drugi zamknięty. Kolejna miejscowość - 6.48. benzyna ~6.20, gaz 2.90. Na on limit 50l. 

Mówię do babki, że rolnicy mają problem, to powiedziała, że kursują w kółko - 50l, odjeżdżają, podjeżdżają itd. 

Z 200l muszę kupić jeszcze żeby na spokojnie ten rok ogarnąć, to chyba trzeba kupić i się nie przejmować już tymi zawirowaniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12214
radekz200 napisał:

8 minut temu, ZetorMisio napisał:

To zamiast wydać niech by 15 litrów ON na ha, to wydasz 500zl za ha, albo i 600 jak gdzieś tu dzisiaj wróżyli. Twój czas jest aż tak cenny?

Mysle ze w naszym zagłębiu więcej niz 450 zł nie krzykną 

nie myśl tyle bo myśliwym zostaniesz 🤪😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DARIUSZA323    25
3 godziny temu, tracker napisał:

A jak wstrętne pisiory waty obcięli i ON był po 5,20 - 5,30 na stacjach to czemu jeden z drugim nie tankował tylko głupich TWNów słuchał ...

Ja zatankowałem 1 lutego, ile mogłem, fakt że już trochę ubyło ale śmiali się że robię zapasy co niektórzy sąsiedzi a teraz chodzą i mówią że dobrze zrobiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZetorMisio    420
1 godzinę temu, 90210grzesiu napisał:

Tydzień temu o 7 rano zamówiłem paliwo na robotę w polu do września i 5.55 wydawało się drogo, a teraz żałuję że jeszcze w kombajny 700 litrów nie wlałem i jeszcze pare mauzerów po czerwonej od suszarni puste stało. też trzeba było lać... 

Jak kombajnowanie kosztuje 15 litrów on od hektara to zapraszam do siebie i dam Ci po 20 litrów. Koledzy z okolicy pewnie też się skuszą.

Ja do nikogo i za 50 litrów nie mam zamiaru jechać. A ile cię kosztuje jak masz swój kombajn? Więcej spali paliwa? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamcio15    1609

Orlen Lublin ON zwykły 6.50, Verva 6.70, na oszołomie w karnistry zalałem po 6.02. Wczoraj wieczorem na oszołomie było jeszcze po 5.79. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez Matey
      Jakie będą ceny słomy w sezonie 2020? W jakich cenach jesteście w stanie sprzedać słomę w Waszych regionach Polski? Czy warto sprzedać słomę z pola? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Temat dotyczący cen słomy w roku 2019: https://www.agrofoto.pl/forum/topic/273040-ceny-slomy-2019/
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj