rosek11

Zetor 7745 - wyciek pomiędzy głowicami

Polecane posty

rosek11    0

Cześć,

Tato ostatnio wrócił z orki i zauważył wyciek którego źródło jest pomiędzy głowicami i blokiem. Owy wyciek jest po obu stronach silnika, nie stwierdził ubytku płynu oraz oleju. Ktoś ewentualnie pomoże we wstępnej diagnozie ?

Dziękuję

IMG_20210929_101841.jpg

rosek11    0
39 minut temu, jonek98 napisał:

odma drożna ?

to ta rurka po prawej stronie?

Wiadomość z agroFakt.pl

rosek11    0
16 minut temu, pafnucy napisał:

Na 99 % brok puścił 

Taka zaslepka w głowicy 

Możesz kolego bliżej przedstawić tą usterkę, tzn, czy dużo pracy i ewentualne koszty 

Dziękuję

pafnucy    6961

trzeba zdjąć głowice które sasiadują z tym wyciekiem i zmienić broki na nowe. dośc prosta robota i niezbyt droga . nie wiem ile uszczelka czy też brok.

tu wymienia tyle że w 60tce. to w sumie tak samo.

rosek11    0
1 godzinę temu, pafnucy napisał:

trzeba zdjąć głowice które sasiadują z tym wyciekiem i zmienić broki na nowe. dośc prosta robota i niezbyt droga . nie wiem ile uszczelka czy też brok.

tu wymienia tyle że w 60tce. to w sumie tak samo.

Bardzo dziękuję 

emtecc    22

może wystarczy wsypać uszczelniacz do chłodnicy. wyciek minimalny więc może sobie poradzi

mds212    734

Tez mam taki problem z brokami. Srednio co 2 lata zaczyna cieknac miedzy 2 i 3 i 3 i 4 głowica. Za pierwszym razem poszla kompletna regeneracja głowic. Wytrzymalo 2 lata i znowu zaczelo ciec to dalem na wymiane brokow do innej firrmy i znowu bylo dobrze przez okolo 2 lata. ZNowu zaczelo ciec to tymk razem sam wymienilem broki ktore wkleilem na poxipol. Minely 2 lata i kuzwa znowu cieknie i znowu tzra zwalac głowice. Czemu to tak wywala czesto? Otwory nie wydaje sie wygnite.

jacus    1368

na wodzie je rdza tak szybko zzera ?? czy jakis plyn zracy ??   to powinno z kilka lat wytrzymac spokojnie, wyczysc dokladnie troche kleju n,nawet silikon da rade i wbic porzadnie ,nic sie nie powinno dziac.

buk, humor ,seks ,rokendrol.

mds212    734

Jezdze na płynie. WKlejone na poxipol, doczyszczone do zywego odtłuszczone, poxipolu tez nie malo i kuzwa 2 lata wytrzymalo

jacus    1368

wiec zmien sklep z czesciami  😛, mam na polce taki luzny ,z wygladu to nie powinien szybko przerdzewiec,dosyc gruby jest

witejus    3618
2 godziny temu, mds212 napisał:

WKlejone na poxipol

poxipol to gówno,uszczelnij pastą stalową.

jacus    1368

konkretnie -co broki przerdzewiaja ?? kup gdzie indziej, jesli sa nieszczelnosci miedzy glowica a nimi to zle zalozone, nie wyczyszczone,zle wbite-cos zle robisz.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez mds212
      Witam czy ktos kupowal od tego pana ze Żnina zestaw turbo do zetora i moglby sie pdozielic opinią? https://www.olx.pl/oferta/turbo-zetor-zestaw-6245-oraz-7245-c-360-CID757-IDsCdu3.html#a74f6c7b2e;promoted
    • Przez PGRdobrawola
      Mam problem z zetorem 7340, mianowicie czasami jest wszystko ok, ciągnik chodzi jak należy a czasami potrafi co chwilę gasnąć. Wymieniałem filtr paliwa i zauważyłem że piwo jest czarne jakby trafiał do niego olej. Spuściłem paliwo z baku i tak samo, czarna ropa... ktoś miał taki przypadek, pompa wtryskowa do roboty?
    • Przez farmer200011
      Witam piszę z zapytaniem odnośnie Zetora 7245 mianowicie podczas wymiany pompki paliwa wyciekł mi olej z pompy i nie wiem czy jest to pompa sparowana olejem z silnika czy trzeba osobno wlać olej do pompy jeżeli trzeba wlać to jaki i w jakiej ilości pompa jest tego typu  z góry dzięki za odpowiedź 

• Przez Ibrahim
      Cześć! W moim Zetorze przepuszcza olej z okolic przycisku od dodatkowej dawki paliwa na pompie wtryskowej.
      Ktoś z Was to robił? Jak zabrać się do tego problemu? Jest tam jakaś uszczelka? 
      Dodam, że po zalaniu oleju wyrzuca go całkowicie po około godzinie pracy. 

• Przez arto94pl
      Witam mam pytanie gdzie się spuszcza olej silnikowy w zetorze 6718 ? proszę o odpowiedź.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj