karol12317

Class Variant 360 nie zbija końcówki beli

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
karol12317    0

Witam. Kupiłem prasę Variant 360 z 2015r. i mam dwa problemy. Pierwszy to to, że nie zbija mi końcówki beli. Środek jest ubity, a ostatnie 15cm miękkie. Ciśnienie ustawione nawet na 190 bar a 95konny ciągnik nie odczuwa. Kolejny problem to to, że co któraś belą jest nie owiniętą siatką. Siatka zamiast na bele trafia między pasy na górny wałek. Czy ktoś miał taki problem? 

Edytowano przez karol12317

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateo105    24

Czesc kolego Jezeli chodzi o luzna ostatnia warstwe to moze trzeba podkrecic napiecie siatki bo moze jest slabo rozciagnieta i dlatego belka sie rozpreza , natomiast jezeli chodzi o nawiajanie sie siatki na walek to zobacz czy mie ma nigdzie na nim zadry lub cos podobnego. najwyzej posyp walek gumowy talkiem i zobacz co bedzie sie dzialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ubogiwladek    198

Sprawdz jeszcze to płótno po którym ciągnie siatkę od dołu. Tez miałem podobne problemy z tą prasa i sprzedałem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol12317    0

U mnie nie ma płutna a jest blacha i nawija na wałek ale ten który napędza pasy.  

Od ilu cm wam wskazuje komputer jak zaczynacie belowanie? Wskaźnik na belownicy gdy zamknę klapę spada prawie do zera i pod koniec beli dopiero idzie na środek pod czerwone pole, a na komputerze mam ustawione na 190 bar

Edytowano przez karol12317

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ubogiwladek    198

To ciśnienie na maxa chyba. Płótna nie masz bo się zużyło i ktoś poszedł po kosztach i zalozyl blachę. Ile ma bel zrobione ta prasa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol12317    0

Na liczniku nie całe 10tys. Z wyglądu i że stanu technicznego nie wygląda źle, w sumie to 5 letnia maszyna. (W nowych też jest blacha zamiast płutna) 

Edytowano przez karol12317

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ubogiwladek    198

E to niewiele ma niby zrobione.  Na wygląd to i moja ładnie wyglądała:D  u mnie też łapał czasem tą siatkę ale nie jakoś często i nic z tym nie robiłem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MafiaDG    2

U mnie jest wręcz przeciwny problem ... zbyt mocno dobija bele i miękki rdzeń prawdopodobnie nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ubogiwladek    198

W mojej niby działał a środek byl bardziej zbity niż zewnątrz. Dlatego w nowej robię bez miękkiego rdzenia:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj