jakub_bb

Claas Traci moc, Nie ma żadnej siły.

Polecane posty

jakub_bb    1
Napisano (edytowany)

Witam. Mam problem w swoim claasie Aresie 657 ATZ ciagnik gdy sie rozgrzeje traci moc.. kompletnie nie moze sie uciagnąc sam ze soba. Dodam Ze: Filtry paliwa zmienione ok 40mth temu i sprawdzone tydzien temu, filtr przezroczysty nad zbiornikiem wymieniony. wszystkie przewody paliwa sprawdzone. Nie kopci nie dzieje sie nic ani zadna kontrolka nie miga ani sie nie sweici. Turbina była sprawdzana jest okej.. Panowie pomocy bo juz nie wiem co mam z tym robić a ciagnik potrzebny. Pozdrawiam.

Edytowano przez jakub_bb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub_bb    1
16 minut temu, Konvaro napisał:

Hamulce nie trzymaja? Bo i takie przypadki bywaly

 

Nic nie smierdzi nic sie nie grzeje ale tez i nic nie pokazuje na desce rozdzielczej.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7975

do sprawdzenia sterownik silnika pod pompą wtryskowa i jego połączenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomo12    373

Dokładnie, sterownik silnika do sprawdzenia. Częsta awaria w tych ciągnikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jefrey    7

Mam taki sam problem, z tym że w moim przypadku przy utracie mocy pojawia się kontrolka z akumulatorem i wolno mruga. Przez telefon dowiedziałem się, że sterownik na pewno nie działa poprawnie jeśli podczas pracy- utraty mocy, jest gorący. U mnie wtyczka jest połączona ze sterownikiem podejrzewam na jakimś kleju, macie jakiś sposób żeby ją odłączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub_bb    1

Rozumiem, Da sie to jakos wyizolowac domowym sposobem zeby zapobiec temu przegrzewaniu?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomo12    373

Niektórzy przenoszą sterownik w inne miejsce. Słyszałem też, że ktoś izolował jakoś od silnika, ale nie mam pojęcia czym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub_bb    1

A powiedzcie mi czy macie kogos kto sie tym zajmuje w razie w? gdyby trzeba bylo go wymienic albo regenerowac?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MFargo
      Witam, posiadam Claasa axiona 810 cebis 2008r i chciałbym zwiększyć prędkość bo ma włączoną ekonomiczna jazdę na biegu D  (ma zablokowane obroty)
      Chcę ten zabieg zrobić bo chodzi w transporcie i nie wiem czy tylko komputerowo czy jak 
       
    • Przez Seba243
      Witam czy ktoś posiada jakiś schemat poodłączenia Ls? . W rozdzielaczu mam tą kasetę do ktorej przykręcone są przewody zasilania , powrotu i sygnału . Ale ciągnik wogole nie reaguje na sygnał i nie daje cisnienia na złącza . Maszyna jest sprawna bo była sprawdzona na innych traktorach . Zauważyłem że we wszystkich innych axionach w okolicy posiadających sprawny Ls przy zasilaniu rozdzielacza jest trojnik i gdzieś idzie jeszcze przewod a u mnie jest tylko kolanko



    • Przez wiesio90
      Witam wyskoczył mi komunikat taki. W instrukcji nie mogę odnaleźć co to może być ? 

    • Przez Czaro_1990
      Witam wie ktoś może od czego jest czujnik zaznaczony na zdjęciu? 

    • Przez Mietuch2
      Witam. Mam dość dziwny problem związany z ciągnikiem Claas Nectis 257 VL. Po odpaleniu na desce wyświetlają się (pikają) dwa trójkąty (zdjęcie), które uniemożliwiają jazdę. Żadne inne kontrolki towarzyszące się nie wyświetlają. Były sprawdzane wszelkie czujniki, przewody, ale bez skutków. Sama deska była także rozbierana. Z instrukcji wynika, że te właśnie trójkąty powinny się pokazać dopiero jak zapali się kontrolka np. ciśnienia oleju, ręcznego, lub błędu elektronicznego i reszta. A nic innego nie wyświetla się. Czy ktoś miał może podobny problem i byłby w stanie pomóc / podpowiedzieć ? Dziękuję 

       

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj