Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
AdamKutno    165

Kto sprzeda w żniwa po 1600 jest zwykłą prostytutką 🤔

 

Edytowano przez AdamKutno
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza103    2463
3 godziny temu, yacenty napisał:

rzepak będzie po 1600 zobaczcie jak leci w ostatnim tygodniu

Parę postów wyżej piszesz że jest hiper inflacja i nawozy nie mogą tanieć , a teraz piszesz że rzepak będzie po 1600 . A ta hiper inflacja to tylko z jednej strony jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3887

zobaczysz, inflacja to inflacja, dymanie małorolnych to co innego

  • Like 1

Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicherek    4067
1 godzinę temu, AdamKutno napisał:

Kto sprzeda w żniwa po 1600 jest zwykłą prostytutką 🤔

 

zobaczysz ile tych prostytutek będzie w kolejce stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf25    13

nie wiadomo co robic czy pisac kontrakty po niedzieli na rzepak czy czekać ładnie odbił po spadkach na koniec tyg..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyrebski1    103

Też tak myślę, mogliśmy podpisać jak była oferta na 2400 netto, a taką przynajmniej miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AdamKutno    165

Ja miałem 2350, obecnie 2100, więc nie podpisuję. Pójdzie w garaż. W mojej okolicy jest tak mało rzepaku, że zejdzie z pól w dzień, max w 2 dni.

Edytowano przez AdamKutno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andpol    953

W agropierdołach było dziś jak to rzepak podrożał  i w żniwa drogi będzie tylko ani słowa że wszystko drogie i wciąż drożeje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JanKrzysztof    1975

2 tysiące to może będzie dla pierwszych odstawiających, którzy uprawiają rzepak ekstensywnie, ostatni będą po 1700 sprzedawać przy dobrych wiatrach.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
azzadek    22
1 godzinę temu, miwigos napisał:

Nie mów że ponad 2 tyś to jest zła cena

2 tyś zł obecnie to jest prawie tyle samo co 1600zł rok temu. Zobacz ceny nawozów: NPK - 1950 - 2100zł, Saletra 1300-1400zł, Mocznik 1900. Rok temu saletre kupiłem za 920 a NPK polifoska za 1420zł brutto.

Edytowano przez azzadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miwigos    3528

Tylko idioci kupują mocznik ,na saletrze tracisz 200 zł, a na polifosce 240 czyli niech będzie 500zł/ha czyli 150 do tony przy niskim plonie, więc się mylisz i o dobre 200 zł, jak żle liczę to mnie poprawcie ,bo jestem po imprezie

Edytowano przez miwigos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

akurat chemia tak nie zdrożała, ja nawet w tym roku mniej zapłaciłem niż rok temu. Paliwo w górę ale poprzedniego roku nie można porównać bo to był ewenement.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Zależy czy nakłady które zrobiłeś będą miały odzwierciedlenie w płonie 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicherek    4067
29 minut temu, gustaww napisał:

akurat chemia tak nie zdrożała, ja nawet w tym roku mniej zapłaciłem niż rok temu. Paliwo w górę ale poprzedniego roku nie można porównać bo to był ewenement.

A ile maszyny zdrożały  ? stal 100 % do góry !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolq1660    189

Czyli jak pod zasiew rzepaku kupiłem ultre 8 po 1450, saletrę po 890zl a saletrosan po 860zl/t to jak sprzedam po 2000zl/t to i tak źle bo teraz nawozy są po 2000zl/1400zl/1300zl/t??? W tym roku nie kupywalem maszyn to już 100%do przodu jestem😅😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj